Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

2020 motobike fuarı indirimleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Ah ulen en son 2014 de gitmiştim fuara.

Adim atacak yer yoktu,arkadaşim çekilişte shoei kask kazanmişti.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah ulen en son 2014 de gitmiştim fuara.

Adim atacak yer yoktu,arkadaşim çekilişte shoei kask kazanmişti.
    Bende 2016 da bir motosiklet kulübünün davetiyesiyle gitmiştim ortalık cıvıl cıvıl manken hatunlar vardı bu sene hatunların bile güzelliği düşmüş. birtek Yamaha standında yabancı güzel hatunlar vardı gerisinde türk kızlar vardı. Tam bir hayal kırıklığı oldu doğru düzgün ne motor bile yok

Motosikleti
    ......
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 2016 da bir motosiklet kulübünün davetiyesiyle gitmiştim ortalık cıvıl cıvıl manken hatunlar vardı bu sene hatunların bile güzelliği düşmüş. birtek Yamaha standında yabancı güzel hatunlar vardı gerisinde türk kızlar vardı. Tam bir hayal kırıklığı oldu doğru düzgün ne motor bile yok
    Bu gidişle 2021 fuarinda,

50cc guclendirilmiş,4 valfli,su sogutmali,7-8hp li.motorlar ile dolacak.

Simdinin neos4 u gibi.

50cc 24.990tl

125cc 34.990tl

250cc 44.990tl

500 cc 79.990tl

600-700 cc 99.990tl

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Para biriktirdim bende balaklava alacağım.
    Son Ütücü ve maktama bunu beğendiler.

Motosikleti
    ......
    Alıntı stubborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para biriktirdim bende balaklava alacağım.
    Hocam,Balaklava almak için bile para biriktirmekte ayri bir olay.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    İndirim falan yok klâsik türk esnaf çakallığı.

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    anlaş lastikler fuar indiriminde.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    vay be 2016daki fuarda hiç akilda yokken kuzen ktm rc125 almıştı 12 bin liraya.bende nc750x dct almıştım 30 bin liraya.

şimdi nerde kenarda 1 lira bile birikmiyor.motor fiyatları zaten uçmuş yetişemezsin

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Yıllardır fuara giderim, hiçbir zaman indirim görmedim. Bu sene de görmedim. Tek tek dükkanları gezeceğine, her birini yan yana bulabiliyorsun o kadar.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Hocam fuarda 525 fiyat aldım gkn motor montaj dahil 495 verdi yani aslında pek indirim yok

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Bugün gittim fuar cacık liseliler ve teyzeler fuarı basmış xv 950 ye göz öldürüyordum motorun yanına yaklaşamadım.En son tepesinde orta yaşlarda kel ve göbekli amca ayak pegleri yerine egzosa basa basa kasılarak fotoğraf çekiniyordu hızla uzaklaştım. Söyleyeceklerim bu kadar.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Fuar rezalet. Asla gitmeyin. İndirim yok bindirim var. Ben durt marka LED'li kask, bir erkek tekstil bir kadın deri mont alıp çıktım. Sadece süt güzel indirim yapmis. Birde anlaş çapra RD için adımı yazdırdım %15 indirim ile 1150 TL ye veriyorlar 2019 sonu üretim lastikleri.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    bi kaç yerde fiyat sordum pek indirim varmış gibi gelmedi bana. internette 900 küsüre bulduğum kaskı fuarda 1500 küsür liraya sattıklarını görünce çokta fiyat sormadım bidaha başka yerlere

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    -bu sene fuarda çekiliş yok üzüldüm birşey çıkacağından değil de heyecan işte ..
    -yandan fermuarlı DURT pantolon aldım 450 liraya, zincir yağı ve balata spreyi 2'şer adet birisi 404marka 35 lira diğeri MOTUL 100 lira
    -Neopren Eldiven ve yelek alacaktım ama uygun beden yoktu yarın büyük ihtimal onun için gidicem
    -Seksi kız çok az bu sene, daha derli toplu gördüm fuarı ama pazar günü hava da güzel olursa ki öyle görünüyor adım atacak yer olmaz diyedüşünüyorum
    -Pulsar NS200 16,990 olmuş TVS Apache 200 17 bin üzerinde yanlış hatırlamıyorsam diğer ürünlerde aman aman kaçırmayayım diyecek bir indirim yok gibi
    -Beni heyecanlandırmadı fuar nedense...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:57 ----------

Alıntı pikatel34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be 2016daki fuarda hiç akilda yokken kuzen ktm rc125 almıştı 12 bin liraya.bende nc750x dct almıştım 30 bin liraya.

şimdi nerde kenarda 1 lira bile birikmiyor.motor fiyatları zaten uçmuş yetişemezsin
    KTM 390 Adventure (inşallah yanlış yazmadım) 50 bin Lira dedi 50 binlira 50 tane bin lira yani 250 adet 200 liralık pangonot!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:02 ----------

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rahmetli Cemal abi (Hudson Deri)hangi seneydi unuttum İndian motorlar getirmişti 5-6 tane hemen hepsinin üzerinde de birer yabancı manken vay dedim arkadaş bunlar insansa biz neyiz kızın bacağı boyum kadar bir de topuklu giymiş ne giyse yakışıyor güler yüzlü de hepsi ...
    bir motor için daireyle takas olur mu abi dedim?
    daire nerede dedi?
    anladım abi olmaz galiba o iş dedim de ayı gibi gülmüştük ...
    çok iyi esnaftı rahmetli
    uzay gemisi ve fazil bunu beğendiler.
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Dainese ceket düşünüyorum deri indirim var mı dendiği gibi %70 falan başka türlü bu piyasada alamayız çünkü :D

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı azizsele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -bu sene fuarda çekiliş yok üzüldüm birşey çıkacağından değil de heyecan işte ..
    -yandan fermuarlı DURT pantolon aldım 450 liraya, zincir yağı ve balata spreyi 2'şer adet birisi 404marka 35 lira diğeri MOTUL 100 lira
    -Neopren Eldiven ve yelek alacaktım ama uygun beden yoktu yarın büyük ihtimal onun için gidicem
    -Seksi kız çok az bu sene, daha derli toplu gördüm fuarı ama pazar günü hava da güzel olursa ki öyle görünüyor adım atacak yer olmaz diyedüşünüyorum
    -Pulsar NS200 16,990 olmuş TVS Apache 200 17 bin üzerinde yanlış hatırlamıyorsam diğer ürünlerde aman aman kaçırmayayım diyecek bir indirim yok gibi
    -Beni heyecanlandırmadı fuar nedense...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:57 ----------

KTM 390 Adventure (inşallah yanlış yazmadım) 50 bin Lira dedi 50 binlira 50 tane bin lira yani 250 adet 200 liralık pangonot!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:02 ----------

Rahmetli Cemal abi (Hudson Deri)hangi seneydi unuttum İndian motorlar getirmişti 5-6 tane hemen hepsinin üzerinde de birer yabancı manken vay dedim arkadaş bunlar insansa biz neyiz kızın bacağı boyum kadar bir de topuklu giymiş ne giyse yakışıyor güler yüzlü de hepsi ...
    bir motor için daireyle takas olur mu abi dedim?
    daire nerede dedi?
    anladım abi olmaz galiba o iş dedim de ayı gibi gülmüştük ...
    çok iyi esnaftı rahmetli
    100 liraya zincir yağı mı aldınız?
    n11 de 60 liraya satılıyor.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı Gorkem.IX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dainese ceket düşünüyorum deri indirim var mı dendiği gibi %70 falan başka türlü bu piyasada alamayız çünkü :D
    Abi indirim falan yok ya. Benim kaskın pinlocku n11de motolupo mağazasında 148tl ve ücretsiz kargo. Burda buldum onların mağzasını/standını 140 lira dedi, dedim cidden burda bu fiyata mı satıyosunuz n11 de bu kadar falan dedim. Yok efendim n11 den stokları geri çekeceklermiş de fuardan sonra fiyatlara bakacakmışım. Ulan davar mt revenge pinlock fiyatı kaç senedir aynı 144 ile 150 arası adamla taştaş geçer gibi 8 lira indiriyor. Sonra pişmiş kelle gibi laf sayıyorlar.

Motul c1 sordum 56 lira c2 de 65 lira mıydı neydi. N11de fırçasıyla falan daha ucuza geliyor. Ne anlamı var bunların burdaki indiriminde.

Motora bi tank pad seti buldum, adam allahın yapışkanına 100 lira dedi ya la :D. Bende valla gittim bi anahtarlık aldım döndüm. Devlete gümrük vergisi öderim bu çakallara fazla para ödemem.

Motosikleti
    Yamaha Niken
    Sena da kredi kartina ek %10
    Nakite %15 indirim var

Arkadaşlar,shoei nxr kaskları nasıl? İndirim var mı? Dainese montlarda indirim var mı? 100-200 TL falan değil

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 liraya zincir yağı mı aldınız?
    n11 de 60 liraya satılıyor.
    Motul Zincir yağı ve balata spreyi
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)