Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk Motor Hyosung 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bu motor görüntü olarak 250CC arasında çok hoşuma gidiyor ama çok yaygın değil ve fiyatı garip bi şekilde uygun herhangi kronik bi problemi mi var üst modellerinde düzeltime gidildi mi bilgilendirir misiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    yedek parça sorunu var çünkü üst modeli yok. ya da türkiyeye gelmiyor getiren yok.

Bence güzel motor eğer izmirdeyseniz güzel servis var. farklı yerdeyseniz size servis olacak yeri motoru almadan belirleyin derim.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Tavsiye etmem,kullandım hiç memnun kalmadım. Ağrımayan başını ağrıtmak istiyosan git al

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Keyif aldığım nie motoe yedek parça olarak hiçbir sıkıntı yaşamadım şu ana kadae gv 250 sen bahsediyorsak tabiiki İstanbulds en geç bir kaç gün içinde geliyoe parçan yol tutuşu dengesi kontraya cevap verişi iyi fiğee Cruiser motorlara göre tabiiki normal bir naked endura racing gibi bi kontra cevabı bekleyemezsin zaten

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Ben de yaza param nk400 veya domi 400' e yetmezse gd250n takip ediyorum baya övüyorlar motoru ama parça ve servis sıkıntısı var.

Swindler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    r25 başlangıç motoru olmaz diye yeri göğü inleten abiler bu motora neden bir şey dememiş anlamıyorum

3RE3RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo250gt - cbf150-mt25
    2013 de benim de ilk motorumdu. 2006 model gt250r söyleyişi duruşu muhteşem. bakan bir daha bakıyor(anlamayanlar) foto çekmek için sıraya giriyorlar. ama parça ve servis olarak tırt. bulunduğum yer itibariyle parça bulmak dilinden anlayan usta bulmak çok zordu. başlangıç olarak kullandım ve bana baya tecrübe kattı. 600lük gövdeyle 250lilik kullanıyorsun. oturuş olarak seni büyük motora hazırlıyor. hp olarak tork olarak muadilleri arasındaki en düşüğü. şuanki piyasada al-sat hızı nasıl bilmiyorum ama satarken beklerim acem yok dediğim için almıştım 3 ayda sattım. sürmeyi, durmayı, düşmeyi-kalkmayı, dönmeyi öğreneceğin fiyat olarak da uygun motor.
    NOT: almadan önce bulunduğun çevrede usta bulmaya çalış. herkes dilinden anlamaz bunun

2006 larda Türkiyeye global motordu sanırım isimli distributorle girmiş sonra Kuralkanın tuhaf biçimde distributorluğunu alarak isim hakkı ve telif nedeni ile ST & Kanuni ismiyle satılmış motorlar bunlar..

SS leri için konuşuyorum tip Ducati çakması, mühendislik kötü, malzeme kalitesi kötü, frenler önde çift disk olmasına rağmen japonların çok gerisinde.. Oturuş pozisyonu Ducatimsi ve acemi için hiç mi hiç uygun olmayan çokça düşürmeye uygun motorlardır. Ayrıca 250 cc si çok krank problemi yaşamıştır.. 650 cc si sorunsuzdur.. Bu motor alınıpta başa bela yapılmaz..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)