Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

20.000 TL Motor Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Herkese merhabalar forum ahalisi, 2015 yilinda 17 yasinda iken sizlerin de tavsiyeleri, egitimlerim ile duke 200 ile bu yola basladim. 15 bin km kullandigim motorumla talihsiz bir kaza sonucu yollarimizi ayirdik. O gün bugündur yeni bir motor alamamistim bu zamana kismetmis. Bu sure zarfinda yine iyi kotu bir sekilde motor kullandim ancak piyasa ve modellerden uzak kaldim. Sizlerden asagi yukari 20 bin tl olacak sekilde motosiklet onerisi istiyorum. Yine naked ile devam edecegim tadi damagimda kaldi cunku... Ancak su fiyata su model cok iyi derseniz racing ve cruiser/chopper disindaki modelleri degerlendirebilirim. Aslinda yeni kasa duke 390 almak istiyordum ama fiyatlari cok yuksek (24-25 civari) Cc olarak 250’nin ustunde bir model dusunuyorum haliyle... CF moto 400 modelleri hakkinda iyi yorumlar var ama alacagim makine en az 3 yil beni bir yerden bir yere goturmeli. Onceligim de tabiki viraj yapmak yani MT-07 gibi viraj hakkinda kotu yorumlar almis motosikletleri de pek dusunmuyorum... Lafi fazla da uzatmayayim, sizin (ozellikle kullanicilarin) yorumlari ne olur acaba ? Hepinize iyi gunler diliyorum
    Life is just a BITCH but don't you worry i will sit her down

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    Dediğiniz kriterlere en uygun seçenek cb250r gibi duruyor...

Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Cb250r guzel motor ancak cc’den dolayi en son tercihim durumunda... Bir yandan da eski kasa duke 390 veya 2010 model civari ER-6F var bu fiyatlara. Bu konuda da fikir isteyebilirim, 2010 civari bir motosiklet almak ne kadar mantiklidir ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Duke den sonra mt 25 r25 gibi suratli motorlar yada birazdaha yavas ama virajı guvenli honda modellleri alınabılır. Geri kalan cogu zaten benzer ozellikte motosıkletler var yakıtı fazla vs vs.. Illa cc yukseltmek gerekmez yeterli geliyorsa yıne duke 200 alabılırsın ornegın yoksa habıre yukselt yukselt 1400 luk kawaya kadar gitmenın anlamı yok hız limitleri belli ullede fazlası sıkıntı yaratır zamanla

Motosikleti
    Forza 250
    duke 250 den devam edebilirsiniz o zaman, biraz daha tecrübe sonrası 390 olabilir.
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Zaten 250 lık yamahalar 400 luk performansına sahıpler onuda goz ardı etmemek lazım top speed ayrı aracların ivmelemmesi ayrı yanı vırajda 200 lukle hata yapsan toparlarsın ama daha guclu ve ıvmelenen motorla hata yapsan omur boyu sakat bıle kalabılırsın işin boyutu bu. Yani mt 07 en ufak hatada adamı tukurup atar zaten bu yuzden mt 09a traction sistemi falan koydular kontrolsuz bir guc var elimde cunku bence mt07 de de tcs sart. Çok prof ve sogukkanlı insanlar anca kullanabılır o motoru. Ha ulkemız yol sartları da bellı ne kadar prof olursan ol yolda hatalı imalat olur yola toprak tas su yag vs bıseyler dokulur yıne şansa kalır iş belkı tcs kurtarır orda da anca. Viraj seven arkadaşlar paraya kıyıp tcs li motor almaları sart bence. Nasıl euro 4 te abs sart oldu bir 5 yıl sonra da tum motorlara tcs standart gelecektır zaten bu kadar cok kaza oldugu için avrupa dusunup standart getırdı bunlara

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    2016 model Duke 390'lara bakabilirsiniz, 20bin civarında hepsi. Mevcut bütçeniz ile temiz bir yüksek cc bulmak zor maalesef. Ben de 600'lük sınıfına geçiş yapacaktım ama şehir içinde yapacağımız hız belli. Daha ekonomik ve pratik olması açısından Mt-25 aldım. Önceki motorum da Kawasaki z250sl idi. Farklı 250likler deneyimlemek daha mantıklı bu fiyat aralıklarında. Ktm'den sıkıldım, kafam da rahat olsun derseniz de sıfır Pulsar 200NS alınabilir veya 2. El Mt-25, Cbr 250, 250SL gibi modellere bakabilirsiniz.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    fp da cfmoto nk250 var 19.900 sanırım o paraya iyi motor.yada 2017 model olarak 22 23 verebilirsen dominar var.2020 pulsar ns200 de bakılabilir 16 sanırım.kıyamet kadar 2.el seçeneği var ama ben olsam 0km almaya çalışırdım tüm modelleri bi şöle önüme koyar servisi 2.eli toplar bir karar verirdim.herkesin son 0km motoru olucak bu sene hatta çoğunun olamicak imkan varken fuara da az kaldı kampanyalarda olabilir

Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Cevaplariniz icin tesekkur ederim;
    Kisisel olarak nedense MT25’e isinamadim gitti pek dusunmuyorum o yuzden. Duke 200’de evet sehir icinde fazlasiyla yeterli bi makine ancak uzun yolda 140 olan son hizi zaman zaman yorucu oluyor. 160’dan fazla hiza gerek yok ancak duke 200, 100km/h suratten sonra hizlanmasi bariz olarak dusuyor. Bende guncel butce ile 250’lik motorlara (Cb250R veya Duke250) yonelme taraftari oldum biraz arastirdiktan sonra. Ozellikle bu motorlarin ve eski kasa duke 390 kullanicilarinin yorumlarina hala acigim tabi.
    Umarim herkes bir gun gonlunun istedigi motora sahip olur.

Motosikleti
    Forza 250
    Eski kasa Duke 390 dan kasıt 2013-14 modelse ilk kasa olan 13 ü kullandım yaklaşık 9bin km. Kronik sorunu bazen motor sogukken stop ettiğinde birkaç dakika çalışmamasıydı. Debriyaj gerçekten ağırdı ve vites oranları şehiriçi hızları için kısaydı. Ayrıca yazın trafikte gerçekten aşağıdan ciddi sıcak geliyordu. İlk kasada kaydırmalı debriyaj yoktu. Bir iki kez 3 ten 2 ye atarken arka teker kitlemisligim olmuştu. Ben 165km/h hıza çıkmıştım en yüksek ama son sürati bu değildir. Çıplak makine olduğu ve cok hafif olduğu için açıkçası ben çok yüksek süratlerde güvenli bulmamıştım ayrıca 120den sonra rüzgarla ciddi mücadele başlıyor.Bence bu motorla öyle 160-170 gidilmez.
    Ön fren gerçekten efsaneydi. Hakimiyet eğitiminde hocanın zorlaması ile ön frene cok abanmama rağmen abs yi hic devreye sokamamıştım. Eğitim sonrası da çok deneyip muvaffak olamadım Ara hızlanmaları gerçekten iyiydi ama dediğim gibi ilk 3 vites çabuk bitiyordu. 50 ile giderken 3 le mi gideyim 2 yemi atayım gibi bir durum yaşıyordum. Motor ciddi titriyordu hem gidonda hem peglerde hem de selede titreşim hissediliyordu.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine naked ile devam edecegim tadi damagimda kaldi cunku...
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...61940658/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...37061784/detay

CB500 F .. Km yanıltmasın, motorun ömrünü NC700 mantığı gibi düşünebilirsin, zaten yurt dışında kurye motoru olarak da kullanılır .. Yukarıda yazdıkların ve bundan sonra yazılacak hiç bir motosiklet f/p anlamında bunun üstünde olmayacak ..
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    hocam eğer 250 cc ve bandını düşünürseniz 0km pulsar lar 17 bin tl ye ön sipariş alıyorlar. eğer biraz daha çıkabilirseniz (29 bin tl) yine 0km dominar 400 bulabilirsiniz.

bir bajaj hayranı değilim hatta kendi pulsarımı satsammı diye düşünüyorum fakat yakıt kullanım kolaylığı ve parça konusunda, evet.mantıklı.(zaten ilana direk koymadıysam bu 3 şey yüzüne.)

Motosikleti
    Mondial 100Fmh Yamaha Mt25(2016)
    Biraz Daha Bütçe Arttır Yamaha Xj6 Al

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    ***kusura bakmayın sayfa hatası ile 2 defa yorum yaptım***

Aynı durumda olsam Dominar 400 alırdım kesinlikle. 20-21 civarı cok temiz dominar lar var

Motosikleti
    KTM Duke 390 - 2017
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski kasa Duke 390 dan kasıt 2013-14 modelse ilk kasa olan 13 ü kullandım yaklaşık 9bin km. Kronik sorunu bazen motor sogukken stop ettiğinde birkaç dakika çalışmamasıydı. Debriyaj gerçekten ağırdı ve vites oranları şehiriçi hızları için kısaydı. Ayrıca yazın trafikte gerçekten aşağıdan ciddi sıcak geliyordu. İlk kasada kaydırmalı debriyaj yoktu. Bir iki kez 3 ten 2 ye atarken arka teker kitlemisligim olmuştu. Ben 165km/h hıza çıkmıştım en yüksek ama son sürati bu değildir. Çıplak makine olduğu ve cok hafif olduğu için açıkçası ben çok yüksek süratlerde güvenli bulmamıştım ayrıca 120den sonra rüzgarla ciddi mücadele başlıyor.Bence bu motorla öyle 160-170 gidilmez.
    Ön fren gerçekten efsaneydi. Hakimiyet eğitiminde hocanın zorlaması ile ön frene cok abanmama rağmen abs yi hic devreye sokamamıştım. Eğitim sonrası da çok deneyip muvaffak olamadım Ara hızlanmaları gerçekten iyiydi ama dediğim gibi ilk 3 vites çabuk bitiyordu. 50 ile giderken 3 le mi gideyim 2 yemi atayım gibi bir durum yaşıyordum. Motor ciddi titriyordu hem gidonda hem peglerde hem de selede titreşim hissediliyordu.
    Hocam bende 2017 kasa vardı ilk sıralar bende vites düşürürken istop etme durumu vardı herkes bana bunlar kronik falan dediler. Motoru 10k km bindim abartmıyorum 5k km'dir istop etme yok.

Motosikleti
    Mondial 100Fmh Yamaha Mt25(2016)
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...61940658/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...37061784/detay

CB500 F .. Km yanıltmasın, motorun ömrünü NC700 mantığı gibi düşünebilirsin, zaten yurt dışında kurye motoru olarak da kullanılır .. Yukarıda yazdıkların ve bundan sonra yazılacak hiç bir motosiklet f/p anlamında bunun üstünde olmayacak ..
    Kurye Motoru Alınmaz Şehir İçinde Çok Yoruluyor Arkadasa Masraf Çıkarcagına Eminim 1 Ametisör Yorulmuş Olabilir Bide Ametisör Keçeleri Ne Durumda Ametisör Yagı Kullanıyolar Mı Bu İşler Motorun Yagını Degiştimekle OomuyotDegiştimekle Olmuyor
    Motor Yorulmuş Olabilir

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı Sparks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kurye Motoru Alınmaz Şehir İçinde Çok Yoruluyor Arkadasa Masraf Çıkarcagına Eminim 1 Ametisör Yorulmuş Olabilir Bide Ametisör Keçeleri Ne Durumda Ametisör Yagı Kullanıyolar Mı Bu İşler Motorun Yagını Degiştimekle OomuyotDegiştimekle Olmuyor
    Motor Yorulmuş Olabilir
    İlanları örnek olarak attım, bahsettiği paraya 30.000 km - 80.000 km bandında CB500 F bulabilir bence, zaten bu motosikleti yorman imkansız, ha satarken uğraşır ayrı konu ama, bakımı da parçaları da pahalı değil. Kullanıcı kitlesi de yukarıda adı geçen kullanıcılardan büyük ölçüde farklıdır, en büyük etken de bu zaten.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Cfmoto 400 nk' dan niye vazgeçtin ki gayet senin isteklerine uygun bir motosiklet bence. Ben de yazın inşallah drift'ten ona geçmeyi düşünüyorum ve kriterlerim aynı seninki gibi.

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar forum ahalisi, 2015 yilinda 17 yasinda iken sizlerin de tavsiyeleri, egitimlerim ile duke 200 ile bu yola basladim. 15 bin km kullandigim motorumla talihsiz bir kaza sonucu yollarimizi ayirdik. O gün bugündur yeni bir motor alamamistim bu zamana kismetmis. Bu sure zarfinda yine iyi kotu bir sekilde motor kullandim ancak piyasa ve modellerden uzak kaldim. Sizlerden asagi yukari 20 bin tl olacak sekilde motosiklet onerisi istiyorum. Yine naked ile devam edecegim tadi damagimda kaldi cunku... Ancak su fiyata su model cok iyi derseniz racing ve cruiser/chopper disindaki modelleri degerlendirebilirim. Aslinda yeni kasa duke 390 almak istiyordum ama fiyatlari cok yuksek (24-25 civari) Cc olarak 250’nin ustunde bir model dusunuyorum haliyle... CF moto 400 modelleri hakkinda iyi yorumlar var ama alacagim makine en az 3 yil beni bir yerden bir yere goturmeli. Onceligim de tabiki viraj yapmak yani MT-07 gibi viraj hakkinda kotu yorumlar almis motosikletleri de pek dusunmuyorum... Lafi fazla da uzatmayayim, sizin (ozellikle kullanicilarin) yorumlari ne olur acaba ? Hepinize iyi gunler diliyorum
    dominar400

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)