Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acil, herkesin yorumu lazım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar 250
    Kask kamerası alıyorum da, media markta geldim

Bood marka var 249 TL işimi görür mü sorunsuz idare eder mi beni?
    Aee lifan 4k var 400 tl
    Aee lyfe shadow indirimde olan var 500 TL 750 den düşmüş gösteriyor,
    Fazla açılmak istemiyorum ne yapmalıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Dediğiniz modeli ve markayı hiç duymadım. 2 yıldan fazladır sjcam 4000 WiFi kullanıyorum. Güvenlik için kullanıyorum çekimlerimi İnternete kullanmıyorum. Bana yeterli geliyor tavsiye ederim. Tüm aksesuarları ile 400 TL şu an yanilmiyorsam

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Mediamarkttan almanızı önermem. Başka mağazalara göre yüksek fiyattan satıyorlar. Ayrıca sizin söylediğiniz markaları hiç duymadım. Daha bilincik markalardan birini almanızı öneririm

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Acil öneri veremem. Ben şöyle yapıyorum.
    Kamera alma planım varsa zaten önceden piyasa araştırması yapmış olurdum.
    Planım yok, ama Mediamarkt'a gideceğim önceden belli olmuşsa bakabileceğim ürünleri seçer, yine araştırma yapıp öyle giderdim.
    Tamamen plansız bir şekilde Mediamarkt'a düşmüşsem hiçbir şey almam, sadece ilgimi çeken ürünlerin model ve fiyatını not ederim.

Motosikleti
    Dominar 250
    Bende emin olmadığım için almak istemedim.
    İnternetten almak istemiyorum, arızalı gelir veya bozulursa uğraşamam.
    Bundan dolayı mediamarkta bakmaya gittim, buraya yazdım. Başka nerelere bakabilirim mağaza vs varmıdır bunlardan satan.
    Avcılar tarafı

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Acele etmeyin.
    Araştırın

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acil öneri veremem. Ben şöyle yapıyorum.
    Kamera alma planım varsa zaten önceden piyasa araştırması yapmış olurdum.
    Planım yok, ama Mediamarkt'a gideceğim önceden belli olmuşsa bakabileceğim ürünleri seçer, yine araştırma yapıp öyle giderdim.
    Tamamen plansız bir şekilde Mediamarkt'a düşmüşsem hiçbir şey almam, sadece ilgimi çeken ürünlerin model ve fiyatını not ederim.
    Tebrik ederim bilincli tüketici böyle olur bende aynı sekilde yapiyorum.birseyi almadan once magazadaysam mutlaka internetteki fiyatina bakarim

Motosikleti
    Dominar 250
    Bende öyle yaptım, önce fiyatlara baktım. aliexpres hariç diğer sitelerde fiyat aşağı yukarı aynı buraya yazayım dedim. Mağazadan almak isteme sebebim, arıza durumunda kolaylık için.
    İnternetten aldığımda arıza durumunda kim ile halletcem, sıkıntı işler.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Arıza durumunda teknosa media markt birşey yapmıyor. Garanti belgesinde ithalatçı firma yazar arıza durumunda onunla yada kılavuzda yazan teknik servise başvurursun onlarda kullanıcı hatası deyip sinirini bozarlar.

Bende aee nin kamerası var alırken su altında kullanırım diye almıştım çekimi iş görüyor.

sungurmete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 cbr 250 r siyah
    [TRY99.75 43% OFF]SJ9000 Wifi 4K 2Inch 1080P Ultra HD Su Geçirmez Spor Eylem Kamera DVR Video Kamera Araba DVRs from Otomobiller & Motosikletler on banggood.com
    https://banggood.app.link/xG2FMw7nC1

Bugun siparisini verdim cok uygun fiyatli fullhd.gelince degerlendirip yazarim.( Nakliye dahil 123 to ye geldi )

Motosikleti
    Dominar 250
    Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arıza durumunda teknosa media markt birşey yapmıyor. Garanti belgesinde ithalatçı firma yazar arıza durumunda onunla yada kılavuzda yazan teknik servise başvurursun onlarda kullanıcı hatası deyip sinirini bozarlar.

Bende aee nin kamerası var alırken su altında kullanırım diye almıştım çekimi iş görüyor.
    Valla doğru söylüyorsun, ama kargo da sağa sola atılıyor. nerden tutsan elinde kalıyor şu olay

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Alıntı sungurmete adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [TRY99.75 43% OFF]SJ9000 Wifi 4K 2Inch 1080P Ultra HD Su Geçirmez Spor Eylem Kamera DVR Video Kamera Araba DVRs from Otomobiller & Motosikletler on banggood.com

Bugun siparisini verdim cok uygun fiyatli fullhd.gelince degerlendirip yazarim.( Nakliye dahil 123 to ye geldi )
    Tamamdır, Herkese teşekkürler yorumlarınız için. Beklemedeyim, bakalım Bi fırsatlara ne olcak.

TempesTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 RS
    Ben de kamera almaya niyetlendim ve çok detayına girmeden incelemeye başladım. Ucuz olan kameralarda titreşim önleme özelliği (ya da gyro stabilizator ya da her ne haltsa) yok. Çoğu kişi ucuz kameraları bu sebepten tavsiye etmiyor. Titreşim önleme özelliği olup ucuz olan kamera varmı diye aradığımda Aliexpress'de Thieye t5 diye bir kameraya rastladım. Belki daha ucuzları daha iyileri vb vardır. Bahsettiğim kamera ne kadar iyidir onu da bilmiyorum. Vlog vb yapılacaksa, kaliteli görüntü isteniyorsa, titreşim önleme özelliği olan bir kamera alınmalı. Aksi halde Eken vb alternatifleri düşünülebilir. Şimdiye kadar okuduklarımdan benim çıkarımlarım bunlar.

Ben ikinci el Gopro alarak işin içinden çıktım. Sabırla kargonun gelmesini bekliyorum

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sungurmete adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayrlı olsun ama 4k ya 1080 pixel diyor

Motosikleti
    Dominar 250
    Alıntı TempesTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de kamera almaya niyetlendim ve çok detayına girmeden incelemeye başladım. Ucuz olan kameralarda titreşim önleme özelliği (ya da gyro stabilizator ya da her ne haltsa) yok. Çoğu kişi ucuz kameraları bu sebepten tavsiye etmiyor. Titreşim önleme özelliği olup ucuz olan kamera varmı diye aradığımda Aliexpress'de Thieye t5 diye bir kameraya rastladım. Belki daha ucuzları daha iyileri vb vardır. Bahsettiğim kamera ne kadar iyidir onu da bilmiyorum. Vlog vb yapılacaksa, kaliteli görüntü isteniyorsa, titreşim önleme özelliği olan bir kamera alınmalı. Aksi halde Eken vb alternatifleri düşünülebilir. Şimdiye kadar okuduklarımdan benim çıkarımlarım bunlar.

Ben ikinci el Gopro alarak işin içinden çıktım. Sabırla kargonun gelmesini bekliyorum
    Hayırlı olsun, 2. El pek almak istemedim. Almışken 0 garantili birşey olsun istiyorum da.
    Amacım vlog değil zaten, güvenlik amaçlı.
    Yolda başımıza neler neler geliyor.
    Eken tarzı birşey çok tavsiye ediliyor satan Bi mağaza bulsam alıcam. 300tl civarı işimi görürmüş o.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)