Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ayna Sapına Monteli Kör Nokta Aynası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NC750X
    Arkadaşlar merhaba başlıkta da belirttiğim gibi ayna sapına monteli dışbükey ayna aramaktayım, internette araştırdım ancak bulamadım.. bu aynalardan bulabileceğim bir yer bilen varsa söyleyebilir mi?, ayrıca aynısından kullanıp memnun kalıp kalmamışların yorumlarını da alabilir miyim? Teşekkür ederim.

Aradığım ürün bu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    foxtrot bunu beğendi.

Motosikleti
    NC750X
    teşekkürler üstadım ancak bunun gidona uyumlu menteşesi.. ayna koluna değil.. benim gidonda uygun boşluk yok bunu takmak için.. elcik korumalar vs var yer kalmıyor bunlara.. o sebeple ayna sapına montajlı olanlardan almak mecburiyetindeyim..

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Kamyoncıların, aynalarına yapıştırdığı kodellere bakın. Oto aksesuarcılarda boş çeşit var. Belki ucuna aparat uydırılabilir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:02 ----------

Bunu buldum, ayna tepesine monteli

https://m.n11.com/araba-dis-yan-ayna...xoCILoQAvD_BwE

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı foxtrot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler üstadım ancak bunun gidona uyumlu menteşesi.. ayna koluna değil.. benim gidonda uygun boşluk yok bunu takmak için.. elcik korumalar vs var yer kalmıyor bunlara.. o sebeple ayna sapına montajlı olanlardan almak mecburiyetindeyim..
    gönderdiğim linkteki kelepçe büyük olabilir. ama ya kelepçe değiştirilerek ya da kelepçe ile ayna sapı arasına mesela iç lastik kesilip konularak da çok sağman tutturulabilir. ha estetik olmaz o ayrı..

ama yinede böyle kör nokta aynası koyacağın kadar. iyi kalite bi ayna takımı alman iyi gösteren yani. birde AEA nın bi videosunda vardı kafayı hızlı bi hareket ile sağ sola çevirerek kör noktaya bakmak bence dha önemli bu tarz aynalardan

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:58 ----------

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gönderdiğim linkteki kelepçe büyük olabilir. ama ya kelepçe değiştirilerek ya da kelepçe ile ayna sapı arasına mesela iç lastik kesilip konularak da çok sağman tutturulabilir. ha estetik olmaz o ayrı..

ama yinede böyle kör nokta aynası koyacağın kadar. iyi kalite bi ayna takımı alman iyi gösteren yani. birde AEA nın bi videosunda vardı kafayı hızlı bi hareket ile sağ sola çevirerek kör noktaya bakmak bence dha önemli bu tarz aynalardan

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:58 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=3h6GVRB2fJQ
    evet hocam cankurtaran bakışını zaten sürekli uyguluyorum ancak fazladan güvenliğin zararı olmaz mantığıyla almak istiyorum.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Kesinlikle faydalı bir ürün, bulursam ben de alacağım.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Bakmaya gittiğim bir süper tenere'de görmüştüm.
    Çok iyi gerçekten de. o zamanda bakmıştım internete bulamamıştım. Galiba hala yok piyasada.
    Bulan el etsin.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    https://www.motogoril.com/urun/motos...nokta-aynasi/1

Aradığınız ürün sanırım bu.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Aşağıdaki ürün uzun yıllar işimi görmüştü.

İlgili ürün

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.motogoril.com/urun/motos...nokta-aynasi/1

Aradığınız ürün sanırım bu.
    evet örnek resim de o siteden alınma ancak ellerinde yok maalesef..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:51 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağıdaki ürün uzun yıllar işimi görmüştü.

İlgili ürün
    üstadım bunlardan aldım taktım ben motora ancak olan ayna zaten bana çok yeterli gelmediği için iyice kapattı..söktüm attım 1 gün sonrasında... o sebepten ayrı olanlarından arıyorum.. yoksa hasanpaşada her dükkanda satıyorlar bu gösterdiğinizden..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)