Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motorumu istemiyorlar!

Motovento
    REKLAM ALANI
    RÇ1978 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba 100 T9
    O yöneticiye ; görüntü kirliliğine neden olanların aslında dört tekerlekliler olduğunu anlat diyeceğim ama anlayacağını sanmıyorum anladığım kadarıyla kıllık yapmaya çalışıyor daha uygun biryer bulmaya çalış bulamazsan aynı yere koymaya devam et diyelim ki burası bir ev ve pencere önü o zaman ev halkından izin iste izin verirlerse sana hiçbirşey diyemez o kapı ona aitse başka şuradan bir iki resim çekip atsan sana daha kolay yardımcı olurduk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Euoglu
    Fazla hassassın.
    O imza toplayarak apartmandan atma işi hiçte kolay değil.
    İnan bana değil.
    Gözünü korkutmak istiyorlar.
    Tınma bile.

Haaa kafan dahada rahat olsun istiyorsan yönetici zımbırtısının açığını kolla.
    İlla bir açığı vardır.
    Koz olarak cepte tut.
    Bi daha aynı şeyi söylerse çıkar cwpten yapıştır suratına.
    Gıkı bile çıkmaz.

Hatta ondan sonra sana bi hörmet bi hörmet.
    Gelsin baklavalar
    Bir abimiz bana garajini acti guvenli sayilan bir bölgede he her motora binmek icin 800 m yuruyorum (gözümün onunde deil) ama içim rahat

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pes etmişsin

ErenArslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax 250 abs iron max
    kasko yaptır

desertseek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yolda
    ''Motorumu apartmanin onune bagladigimda apartman yoneticisiyle tartıştım'' demişsiniz ama şunu belirtmemişsiniz.Mesela evde oturuyorum dışarıdan bağırta bağırta gelip geçen motor olsun araba olsun geçen her aracın sesi benim hoşuma gider severim ama bazı arkadaşları rahatsız eder bu durum acaba siz binaya yeni taşınıp,girerken biraz fazla ses yapmış olabilirmisiniz?(Yanlış anlamayın işten güçten kafasını kaldırmayıp gerçekten rahatsız olup evine gelip dinlenmek isteyen insanlar olabilir bunu sayısı cidden çok az,birde birşey olsa da az aksiyona girsek,bahane arasak,uğraşsak diyen afedersiniz ama denyolar var)Sizin,arabanın bilmem kaçta biri olan motosikletiniz girişi çıkışı engellese vs. engellese eyvallah haklı diyeceğim ama böyle bir olayda imkansız.''Görüntü kirliliği'' demiş ya.Kusura bakmayın şuan biraz (BEYAZ AYRAN )etkisindeyim elimden geldiğince üslubumu bozmadan konuşmaya çalışıyorum.Şahsen benim karşımda ortada hiçbirşey yokken benim motosikletimin orada öylece durmasını görüntü kirliliği olarak gören birisini kaile bile almam.Derim ya kıskanıyor zamanında bi kuyruk acısı olmuş ya da 2 teker olarak varlığımız gene birilerine koyuyor.
    Çok fazla okumadım konunu içeriğini ama imza toplama olayından bahsetiş bazı arkadaşlar.Haklılar orada oturan herhangibirisinin hoşuna gitmezsiniz,zaten komşularının oyları da onlardan yanadır imza ile sizi güya rahatsızlık verdiğiniz ibaresi ile bulunduğunuz daireden dahi çıkarabilirler.
    En iyisi böyle amaçsız,gereksiz,boş,kendini bi...... sanan,beş para etmez devam edeceğim ama neyse insanlarla uğraşmanın hiç bir manası yok.Gene hem suçsuz hem alttan alan olarak damgayı motosiklet kullanıyor serseri diyerekten biz yiyoruz.Bu zihtiyetin gözlerinden öperek yazıma son veriyorum

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    apartman toplantıları dışında ve yazılı olmayan diyaloglara girme. biraz anlayışlı ol. ruh hastası, ne acılar çekiyordur

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)