Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorumu istemiyorlar!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Apartmana ait olmayan bahçe dışında bağlayacak bir direk bulun oraya zincirle bağlayın. Apartmandakiler araçlarını nereye park ediyorsa orda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bişeyin kanunda yeri olduğunu düşünmüyorum,varsa kanun maddesi göstersin çek motoru
    Kat malikleri yasası 634. Oy birliğiyle seni kendi evinden çıkarttırıp, apartmandaki evini zorla bile sattırabilirler. Motosikletten rahatsız die imza toplamaları yeterli maalesef.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Yolun kaldırımla birleştiği noktaya demir kaynattırım oraya bağlayabilirsin. Tek sıkıntı her geldğinde o park alanının boş olması lazım.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Motorun fotoğraf larini cektim satiliga koymak istemiyorum ama mecbur birakiyolar...

Bir abi bana biryer gosterecegini soyledi bakalım hayırlısı

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi yöneticiye uyuz olup motor mu satılır allasen
    fatih.met bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Yöneticinin park ettiği yere koyun. Park halindeki motoru kurcalamanın da arabaya izinsiz girmekle aynı sayıldığını hatırlatın.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yöneticinin park ettiği yere koyun. Park halindeki motoru kurcalamanın da arabaya izinsiz girmekle aynı sayıldığını hatırlatın.
    Aynı değil maalesef...

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı değil maalesef...
    bunu bilmiyordum; ne gibi fark var ki?

Motosiklet için ayrılmıs alana sahip otoparklar hariç araba ile aynı haklara sahip diye biliyordum.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bende arkadaşlara misafirliğe gittiğimde apartmanın içine sokuyorum, bir kişi rahatsız oldu ve dışarı çıkartmamı söylemişti. tınlamıyorum, muhtemelen sorun eden olursa döverim zaten sonrasında bir şey diyen olmadı. hem onların kendileri görüntü kirliliği, terbiyesizler, ahlaksız kibirli egoist fesat insanlar.

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende arkadaşlara misafirliğe gittiğimde apartmanın içine sokuyorum, bir kişi rahatsız oldu ve dışarı çıkartmamı söylemişti. tınlamıyorum, muhtemelen sorun eden olursa döverim zaten sonrasında bir şey diyen olmadı. hem onların kendileri görüntü kirliliği, terbiyesizler, ahlaksız kibirli egoist fesat insanlar.
    aga sende apartmanın içine sokuyon; anarşik misin yav
    adam bahceye koyma dedıler diye motoru satacak neredeyse
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    xmax250
    pire için yorgan yakmak atasözünün tam karsılıgı bir olay
    abicim bırak istedigin yere... gidere gider.. öyle evden cıkartma falan kolay işler degil 1 mahemeye verdik imza topladık diye evden cıkartamaz kimse sizi..

benzer bir mevzuyu apartmanımızda yasıyoruz baska bir nedenden bir kiracıyı evinden cıkartmaya calısıyor apartman ama ne kdr imza toplasan da anca uyarı niteliginde kalıyor...

ailemizde hukukcu da var

kimse seni evinden de motorundan da edemez bu nedenden..

ama sana tavsiyen motorunu bulundugun yerden farklı bir noktaya koy.. sen de iyi niyetini göster

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    İmza toplayıp evden atma olayı iyiymiş.Sanki ülkede hukuk kalmış gibi.Bırak imza toplasınlar mahkeme bitene kadar sen master yaparsın.

Her apartmanda olur böyle şeyler.Benimde çatıdaki uydu antenlerini sökecek oldular.Dedim aranızda varsa bir babayiğit çıkıp söksün bakalım bende göreyim analar neler doğuruyormuş görelim.Sonuç o antenler 10 yıldır oradalar.

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    20 dairelik Apartmanın içine sokuyorumdum ben motoru merdivenleri çıkması zor oluyordu sonra rampa yaptırdım Sonra yönetici geldi akşamleyin Ne yapıyorsunuz burada diye rampa yapıyorum dedim o da bana danıştınız mı dedi Ben de sen kimsin dedim motorla seni çıkmıyorsun ben çıkıyorum dedim yıllar sonra evlendim oradan taşındım apartman daha sonra tadilata girmiş benim yaptığım rampanın aynısını daha güzel yapmışlar bu arada yöneticide süper 50 cc motorla o rampayı kullanıyor ben oradayken bisikletle Motosiklete çıkan gençlere gururla Diyorum ki zamanında bu rampayı Ben yaptırdım çocuklar tuhaf tuhaf bana bakıyor
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu bilmiyordum; ne gibi fark var ki?

Motosiklet için ayrılmıs alana sahip otoparklar hariç araba ile aynı haklara sahip diye biliyordum.
    Hırsızlık vb durumlarda arabalarla motosikletlerin statüsü farklı. Çok detay ben de hakim değilim ama hırsızlık durumunda sanki birinde basit hırsızlık (motosiklet) diğerinde nitelikli hırsızlık oluyor diye hatırlıyorum mesela...

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Golcuk gelede bu deprem sonrası olan kisim cok degisik insanlar yobaz, cahil deprem onlarla beraber görgü, saygi larinida yikmis gibi. Bunlari yazarken onumden bir aile gecti kadinin sirtinda canta elinde alisveris posedi elinde cocuk ve bebek arabasi. Adamdaysa bir sigara....

Genel profile uygun bir tanimlama bence.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    yeni taşındığım apartmanın önü geniş kaldırım. iki motor yanyana parketse bile bebek arabası yanından rahatlıkla geçebiliyor. motoru aldığım gün apartman whatsapp grubuna yazdım, motorumu kaldırıma parkedicem bilginiz olsun diye. yok ses olur diyen yok benzin yağ kokusu istemiyoruz diyen vs vs.
    ilk gün karşı kaldırıma parkettim, ikinci gün apartman önünden bi araba çıkmış oraya parkedip zincir+alarm bağladım motoru. bir saat geçmeden kapı çaldı motoru ordan çeksende arabayı koysam ben oraya diyolar. kimse kusura bakmasın motoru kaldırıma çıkarmıyorum arabanızı başka yere götürün dedim. ertesi sabah gruptan yazdılar motoru kaldırıma parkedersen daha iyi olucak diye
    espresso ve ufoz bunu beğendiler.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı izzmarit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni taşındığım apartmanın önü geniş kaldırım. iki motor yanyana parketse bile bebek arabası yanından rahatlıkla geçebiliyor. motoru aldığım gün apartman whatsapp grubuna yazdım, motorumu kaldırıma parkedicem bilginiz olsun diye. yok ses olur diyen yok benzin yağ kokusu istemiyoruz diyen vs vs.
    ilk gün karşı kaldırıma parkettim, ikinci gün apartman önünden bi araba çıkmış oraya parkedip zincir+alarm bağladım motoru. bir saat geçmeden kapı çaldı motoru ordan çeksende arabayı koysam ben oraya diyolar. kimse kusura bakmasın motoru kaldırıma çıkarmıyorum arabanızı başka yere götürün dedim. ertesi sabah gruptan yazdılar motoru kaldırıma parkedersen daha iyi olucak diye
    Peki şuan nereye park ediyorsunuz? Apartmandakiler suyunuza gitti diye (işlerine geldiği için) yelkenleri indirdiniz mi? Eğer indirdiyseniz çok yanlış yaptınız tüm motosiklet camiasına.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Araba orada duruyor da motosiklet niye duramıyor diye soraydın keşke. Araba araç da motosiklet oyuncak mı ne saçma bir istek. Kesinlikle kaldırmazdım motorumu her ne kadar iyi niyetle söylerlerse söylesinler.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki şuan nereye park ediyorsunuz? Apartmandakiler suyunuza gitti diye (işlerine geldiği için) yelkenleri indirdiniz mi? Eğer indirdiyseniz çok yanlış yaptınız tüm motosiklet camiasına.

Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araba orada duruyor da motosiklet niye duramıyor diye soraydın keşke. Araba araç da motosiklet oyuncak mı ne saçma bir istek. Kesinlikle kaldırmazdım motorumu her ne kadar iyi niyetle söylerlerse söylesinler.
    Şuan kaldırıma çıkarıp parketmeye başladım. 2 haftalık süreçte arabaları tampon tampona parketmemeleri gerektiğini apartmana giriş karşısına insanların ve motorun girebileceği boşluk bırakmaları konusunda eğittim

ama öyle insanlar varki (insan denmez aslında) camlardan çöp poşetlerini aşağı atıyolar. yakalarsam onu yapanı sağlam bi eğitim vericem
    espresso ve chaqalqarlos bunu beğendiler.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    @Euoglu
    Fazla hassassın.
    O imza toplayarak apartmandan atma işi hiçte kolay değil.
    İnan bana değil.
    Gözünü korkutmak istiyorlar.
    Tınma bile.

Haaa kafan dahada rahat olsun istiyorsan yönetici zımbırtısının açığını kolla.
    İlla bir açığı vardır.
    Koz olarak cepte tut.
    Bi daha aynı şeyi söylerse çıkar cwpten yapıştır suratına.
    Gıkı bile çıkmaz.

Hatta ondan sonra sana bi hörmet bi hörmet.
    Gelsin baklavalar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)