Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Formula 1

Motovento
    REKLAM ALANI
    Majesty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa 250GTSie ABS
    Formula 1 e giden kestirme yolları bilenler yardımcı olsun. Gecen sene otomobil ile Beykozdan 4 saatte gidebildik bu sene motor ile gitmeyi planlıyorum. Tavsiyelerinizi beklerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    ben de gidiyorum, Cumartesi sıralama turlarına da gideceğim, forumda araştırdım, kimse gitmiyor galiba? Daha önce gitmedim o tarafa hiç, nasıl gideceğim bilmiyorum ama el yordamıyla bulacağım artık.. sanırım trafik ne tarafa akıyorsa formula o taraftadır...
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı SuperDude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım trafik ne tarafa akıyorsa formula o taraftadır...

bence trafik ne tarafa akmıyorsa formula o taraftadır geçen seneki trafiği görmediğin için öyle düşünüyosun çok erken yola çıkmanızı tavsiye ederim ama tabi motorla çok fazla vakit kaybı olmayacak. bostancıdan gidenler sabiha gökçen havalimanı tabelalarını takip etsinler bir süre sonra zaten istanbul park tabelalarını göreceksiniz, tem otoyolundan gidenler de aynı şekilde ankara istikametini takip edip yine istanbul park tabelalarından rahatlıkla bulabilirler

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Hmm teşekkürler dostum, Ben avrupa yakasından gideceğim.. Sanırım ikinci köprden gideceğim değil mi? İkinci köprüden çıkınca yine "yeşil" ankara sapağına mı gireceğim? Sonra da sabiha gökçen tabelasını mı izleyeceğim? O civarlardan herhalde başlar formula1 tabelaları doğru mudur? Benim bilet silver...

Bir de köprüden yaklaşık kaç dakika ya da kaç kilometre yol? Motorla gideceğim evet. Sence ne kadar sürer yol? Saat 10'da çıksam mesela sence yaklaşık ne kadar zamanda giderim?
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    aşağıdaki link faydalı olur sanırım

http://www.msoistanbul.com/v3/hip/tr/index.html

bu arada benim de gelip gelmeyeceğim yarın belli olacak eğer gelecek olursam buraya yazarım yine olmadı biryerde buluşur birlikte gideriz

ayrıca dikkat ettinmi bilmiyorum, konu geçen seneden kalma

pardon ya değilmiş ben yanlış yere bakmışım kafayı cızdık iyice

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler