Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Türksat Dünya Motokros Şampiyonası'na Sponsor Oldu..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Türksat, Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleştirilecek Dünya Motokros (MXGP) Şampiyonası'nın iletişim sponsoru oldu.

Türksat, 6-9 Eylül tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayesinde Afyonkarahisar'da gerçekleştirilecek "Dünya Motokros (MXGP) Şampiyonası"nın iletişim sponsorluğunu üstlendi. Türksat'ın Gölbaşı yerleşkesinde gerçekleştirilen sponsorluk imza törenine Türksat A.Ş. Genel Müdürü Cenk Şen, Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar ile milli motokros sporcuları Şakir ve Emir Cem Şenkalaycı kardeşler katıldı. Sinevizyon gösteriminin ardından bir konuşma yapan Türksat A.Ş. Genel Müdürü Cenk Şen, "Ülkemizde spora olan ilgi özellikle motokros gibi hız ve cesaret gerektiren içten sporlara olan ilgi her geçen gün artarken, bu ilginin ürünlerini uluslararası mücadelelerde ortaya konan başarılarla toplamaya başladık" şeklinde konuştu.

Hız çağının gerekliliği olarak hızlı ve kesintisiz iletişim hizmetleri sunan Türksat'ın bugün de motokros turnuvasına iletişim sponsoru olduğunu hatırlatan Şen, "Sağlıklı bir toplum olmanın yolunun spordan geçtiği bilinciyle, geçtiğimiz hafta belediye başkanları ve yerel yönetimler temsilcileriyle tanıtım toplantısını icra ettiğimiz 'Avrupa Hareketlilik Haftası' ve motokros gibi seyir zevki yüksek sporların turnuvalarının vatandaşlarımıza canlı yayınlarla ulaştırılmasıyla insanımızın spora karşı olan farkındalığının artırılmasını amaçlıyoruz" dedi.

Konuşma sonrasında sponsorluk sözleşmesi imzalandı. İmzaların ardından Türksat A.Ş. Genel Müdürü Cenk Şen, Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar ile milli motokros sporcuları Şakir ve Emir Cem Şenkalaycı kardeşler motorların başında poz verdi.

İHA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    milli piyango genel müdürlüğü ve tmf başkanlığı dışında bekir yunus uçarın hangi devlet kurumlarından maaş, görev aldığını bilen var mı?

şampiyonanın hangi televizyon kanalından yayınlanacağı konusunda da bir bilgi bulamadım.
    ulusal kanallardan birinden olacağını sanmıyorum.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster

şampiyonanın hangi televizyon kanalından yayınlanacağı konusunda da bir bilgi bulamadım.
    ulusal kanallardan birinden olacağını sanmıyorum.
    TRT Spor'un yayınlaması gerekir. Olmazsa Eurosport.
    Kafan varsa kask kullan.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    isveç ayağını eurosport 2 vermiş.
    ücretli platformların dışında bir yerden seyretme imkanı yok sanırım.

bir diğer konu da;
    turksat dünya motokros şampiyonasının uşak ayağına sponsor oluyor. tamamını kapsamıyor.

ula haci,
    biraz elden geçir şu haberleri, ne'bçim editörsün.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)