Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Maslak ekeriyaköy Girişinden,Beşiktaş'a Kadar Giden Yolda Dikkat Edin

Motovento
    REKLAM ALANI
    bmf2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2006 Fzr600,Yamaha 2005 Yz450F,Kawasaki 2005 KX125,Huaquarna 2002 410TE,Honda 2005 Beat
    Merheba,Bu mesajım özellikle motorunu yeni almış ve istanbulda yeni yola Çıkmış Arkadaşlar için ÇOK ÖNEMLİ,Maslak zekeriyaköy girişinden,Beşiktaş'a kadar giden YOLDA,Belediye Çalışanlarımız,Yolun ortasındaki yeşillikleri sulamak yerine Malesef yolları sulamaktadır,Ayrıca gece saat 22,00 ile 03,00 arası yol kenarlarını ıslatarak ve fırçalayarak temizleyen belediye araçlarının bir buz pistine çevirdikleri yollarda dikkat edelim ,Özellikle trafik lambalarına yakın mesafelerde beliren bu ıslanmış yollarımız,kırmızı ışıkta yapılan firenlemeyle,asvaltla çok samimi bir ilişkiye girmenize neden olabilir,Lütfen bu yolda seyir ederken yollara dikkat edelim,ve ıslanmış bölgeye girdiğinizde paniklemeden kontrollü bir frenleme yapalım,Herkeze Kazasız,Belasız Yolculklar Dilerim,BAYÜLKEN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dj-roer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA-Majesty

yol sulamalarına dikkat

Evet yanlış başlık yazmadım yeşil alan değil YOLsulamalarına dikkat arkadaşımızın uyarısına çok teşekkürler bende Sirkeciden'den Florya'ya kadar sahil yolunda aynı olayı gördüm bu bölgede giderkende dikkat edelim.. Kazasız yolculuklar dilerim.
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Green"]ÖZGÜRLÜK+HUZUR=[/COLOR][COLOR="DarkOrange"]Keşke ben diyebilsem[/COLOR]:) [COLOR="Green"]Ama motosiklet üzerindeki herkes olabilir....[/COLOR][/FONT]::biggrinn...[COLOR="Red"]5562[/COLOR]...[COLOR="DarkOrange"]dj-roer[/COLOR]::sos::

Forumdan Uzaklaştırıldı The jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy
    teşekkürler heryer öyle

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    yaz mevsimi sırasında park bahçe sulamaları arttığı için son derece dikkatli olmak gerekiyor. zira söylediğiniz gibi sevgili görevli dostlarımız yeşillikten çok yolları ve virajları suluyorlar.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Bende size bir yeri söyliyeyim. beylikdüzünde ramada otelin önünden jetkent falan otarafa dönen kavşak da yolu komple traşlamışlar üstüne bide yolu ıslamışlar aman dikkat
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler