Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sevilmeyen Konu :D

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Merhaba arkadaşlar,

Sevilmeyen bir konu hakkında yardım isticem sizden. Umarım linç yemem çok bişey istemicem fakat korkuyorum

MT 25 abs li 2018 modelden aldım. Motosiklete başlayalı 20 ay oldu bu benim 6. motorum. Toplamda 25 bin km civarı yaptım. Hep motosiklet alırken egzoz u olanlara baktım fakat hiç nasip olmadı. :D Aslında öyle çok pata pat ses istemiyorum ama şuankinden biraz fazla olsa ve ceza yemiyeceğim bir egzoz istiyorum. İki seçenek var aslında akrapoviç alacaktım fakat tiger egzozda full system akrapoviç slip on ama dediğim gibi çok yüksek ses istemiyorum tri 780 susturucuyla mı gelir gelirse ses çok fazla olur mu ?

Teşekkürler.

https://urun.n11.com/egzoz/yzf-r25-mt25-titanium-tup-egzoz-akrapovic-slip-on-P119157695

https://urun.n11.com/egzoz/yamaha-r25-mt25-tiger-tri780-full-sistem-egzoz-P82616211

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT 25
    tiger ve akrapoviçleri orjinal alirsaniz sorun olmuyor diyen bir r6 kullanan arkadaşım vardı
    Huseyin9595 bunu beğendi.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tiger ve akrapoviçleri orjinal alirsaniz sorun olmuyor diyen bir r6 kullanan arkadaşım vardı
    Teşekkürler.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Boş gürültü yapmayın yolda görürsem tekmeyi basarım
    RoofRoof bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Tiger düşük kaliteli ama malının arkasında duran yerli üreticiye sahip.Devir yükseldikçe ses rahatsız edici bi hal alır.

Akrapoviç yüksek kaliteli, sorunsuz olduğu için kendisine ihtiyaç duymayacağın bi üreticiye sahip. Her devirde sesi tatlıdır rahatsız etmez.

Ayrıca tigerın genel müdürü ile birebir görüştüm, susturuculu kullanmayın sorun yaşarsınız susturucuyu sadece muayene için kullanın diyor. Hakikatende susturuculu kullanıp tüpü yaran birsürü kullanıcı var. Ama fabrikaya kargoladıktan sonra tadilatını sağlayıp gönderiyorlar.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Ben R25 te slip on mivv double gun kullanıyorum ona bile polisler laf ediyor bu orijinal mi değil mi diye ama devir yükselince full sisteme yakın ses veriyor orası ayrı.

Full sistem tiger kesinlikle kafa ütüler yolda giderken bir müddet sonra senin bile başını ağrıtır. Slip on egzozlara da 2000 civarı verilmez en temizi ikinci el piyasasını takip et uygun fiyata slip on akropovic bırakan oluyor

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Daha bugün avcrom egzoz taktım,tavsiye ederim,rahatsız edici bir sesi yok

Madrap2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2017
    Hazor konusu açılmış bende bir seyler sormak istiyorim full sistem tiger yerine akropovic slip on alacağım r25e
    Bendeli stock egzozu sokup direk akropovici takarsam kullanmaya baslayabilirmiyim acaba bazi yerlerde duyuyorum subap ayari felan yapilmasi lazim diyorlar doğrumu bu al tak yapamazmiyim

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    250cc motosikletler ile sadece kafa ütüleyen sesler yapmak.

şahsen yaptığı ses kadar gidebilse keşke diyorum. yiyeceğiniz cezaya değmez derim.
    kaldıki büyük motosiklet ile kaçmak bile sorun artık çok ciddi kovalayan var veya arkadan yazıp gönderende var.

bir çok tanıdığım yoldan çok sadece piste girmeyi yeğliyor bu şekilde artık.
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı Madrap2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazor konusu açılmış bende bir seyler sormak istiyorim full sistem tiger yerine akropovic slip on alacağım r25e
    Bendeli stock egzozu sokup direk akropovici takarsam kullanmaya baslayabilirmiyim acaba bazi yerlerde duyuyorum subap ayari felan yapilmasi lazim diyorlar doğrumu bu al tak yapamazmiyim
    Alakası yok emin ol tamamen uydurma full sistem takıyorlar subap ayarı istemiyor slip on takınca mi isteyecek. Slip on egzozlarin özelliği zaten tak kullan basitliği olması

Motosikleti
    Forza250
    Slip on akrepovic çok güzel bir sesi var.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Niyetim kafa ütülemek değil sakin olun. :D Öyle bas bas bağıran bişey de istemedim. :D Akrapoviç slip on herhalde sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. En iyisi ondan sipariş vereyim.

Teşekkürler arkadaşlar.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niyetim kafa ütülemek değil sakin olun. :D Öyle bas bas bağıran bişey de istemedim. :D Akrapoviç slip on herhalde sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. En iyisi ondan sipariş vereyim.

Teşekkürler arkadaşlar.
    akrapovic slip on almıştım 2.el temiz düşürmüştüm
    tam tadında şiddetle tavsiye ederim ömürlük kullanabilirsin
    ufak tüp olandan kullan büyük güzel değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)