Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

gidon yaptırmak?

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba, fotoğraftaki gidonu yaptırabileceğim bir yer biliyor musunuz? yurtdışından veya türkiyeden alayım dedim fiyatlara baktım 600 liradan 1000 liraya kadar çıkıyor.

bunu daha ucuza getiremez miyiz yaptırsak? bildiğiniz bir yer var mıdır özen göstererek yapabilecek?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Alıntı BatuhanB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba, fotoğraftaki gidonu yaptırabileceğim bir yer biliyor musunuz? yurtdışından veya türkiyeden alayım dedim fiyatlara baktım 600 liradan 1000 liraya kadar çıkıyor.

bunu daha ucuza getiremez miyiz yaptırsak? bildiğiniz bir yer var mıdır özen göstererek yapabilecek?

https://i.hizliresim.com/grapy2.jpg
    Iyi bir torna ustası

Motosikleti
    yamaha mt-25
    ucuza yaptırman zor hocam. kesimi,kaynağı boyaması felan derken hazırından daha pahalıya gelir. aliexpress te çok var bunlardan Z Handlebar diye geçiyor
    gördüğüm enucuzu bu.

cihangir151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    İzmir bobberizm motor ile görüşebilirsin. Facebookta grubu var sahibi arda ahmet karaman custom işi ile ilgileniyor yaptığı işlere bir bak, yardımcı olabilir. Kuşadasından cihangir in selamı var de ilgilenir.

Motosikleti
    Regal Raptor D250E-9B
    Konuyu hortlatmak gibi olacak ama,
    Üstadlar, gidon için hangi malzeme kaç numara alüminyum alaşımı vs kullanılır?
    İsteğim, malzemeyi kendim alıp ustaya götürmek ve istediğim tasarımda bir gidon yaptırmak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)