Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 sıfır motor arasında kaldım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Qmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 RKS NR200
    Merhaba arkadaşlar.
    Kuba sl 200 ve falcon fredoom arasında kaldım sıfır alacağım. ilk defa kendime ait motorum olcak daha önce cevremdekilerin motorlarını çok kullandım, tarz olarak chopper ya da cruiser sevdam var.
    Falcon görüntü olarak daha hoş ama şu gösterge bozulmaları ve plastik aksan kırılmaları beni düşündürüyor yedek parçası aylardır gelmeyen arkadaşlar var forumlarda kuba servis olarak daha yaygın ama falcona göre motoru güçsüz gibi bir algım var. kuba nın kronik belirgin sorunu var mı ? Yedek parça da çok sıkıntı oluyor mu? Sizce hangisini tercih etmeliyim yeni model falconlar da bu problemler devam ediyor mu?
    Bu kafası karışık kardeşinize Zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim 😁

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RPM diye bir YouTube kanalı vardı. İsmini yanlış hatırlamıyorsam eğer uzun süre SL200 sürmüştü. Onun videolarından fikir sahibi olabilirsin.

SL200 'ün piyasası daha canlıdır. Kullanımı da daha yaygın.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Bak şu kadar söyleyim sana, sahibinden.com'da ikisinin de ikinci el satılığı var. Bir tane SL200 bul 2 yaşında, bir tane de freedom bul iki yaşında. Sonra git ikisini de canlı canlı incele. Emin ol kararını kendin vereceksin. Ben hiç 2 yaşında düzgün görünen freedom görmedim. Dökülüyor motor. Sıfırken bayide çok güzel görünüyor. Ancak doğal şartlar ile karşılaşınca dışarda, hemen kalitesizliğini belli ediyor.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Arkadaşlar gerekeni söylemiş, ek olarak
    Motor güçsüzlüğü konusunda emin ol buna, 2 gram fazla güç için kendini motosikletten soğutursun.
    Az gitsin ama kafan rahat gitsin..

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RPM diye bir YouTube kanalı vardı. İsmini yanlış hatırlamıyorsam eğer uzun süre SL200 sürmüştü. Onun videolarından fikir sahibi olabilirsin.
    hocam ben fazla kullanmadı, al-sat yaptı diye biliyorum.
    BlackGhost ve Shadowmaster isimli değerli forum üyelerimizin hazırladığı yazı ilginizi cekebilir :

https://www.dropbox.com/s/l4bd4r6ysv0zgek/Kuba%20Superlight%20200%20Faydal%C4%B1%20Bilgiler% 20K%C4%B1lavuzu_by%20shadowmaster.pdf?dl=0

Motosikleti
    R25
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak şu kadar söyleyim sana, sahibinden.com'da ikisinin de ikinci el satılığı var. Bir tane SL200 bul 2 yaşında, bir tane de freedom bul iki yaşında. Sonra git ikisini de canlı canlı incele. Emin ol kararını kendin vereceksin. Ben hiç 2 yaşında düzgün görünen freedom görmedim. Dökülüyor motor. Sıfırken bayide çok güzel görünüyor. Ancak doğal şartlar ile karşılaşınca dışarda, hemen kalitesizliğini belli ediyor.
    Efendi beye katılıyorum, paslanmalar renk solmaları vs motordan soğutur adamı.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    superlight 200.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)