Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sigortada motosiklet modelini yanlış girme

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar motosikletime trafik sigortası yaptırmıştım. Ancak yamaha tracer 700 olan modeli yamaha tricity olarak girmişler. Bu durum ne gibi bir olumsuzluk teşkil edebilir.
    NOT: işim gereği 3 yıl daha doğuda olacağım motosikletim 3 yıl yatacak, kullanmıyorum. Sadece yıllık izne gittiğimde 10-15 gün kullanıyorum 1 yılda o kadar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Abi bi olumsuzluk satmadigin surecd teşkil edecegini sanmiyorum,daha dun tramerden bi motor baktim,ns200 ama rs200 diye girmişler.şasidende aynisi mi cikiyor, alici tedirgin olur başka bişey olmaz.Muayene kagidini goturun o model neyse odur zaten biri birşey diyemez vize kagidini gosterirseniz.Noterin hatasi o muhtemelen.

Motosikleti
    CB125R
    Benim de kaskoda yanlış girilmişti modeli. Sigortacıya söyledim düzelttiler. Model değişince fiyat değişti tabi kaskoda.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben olsam; Sigortacıma gider zeyilname ile düzeltmesini isterdim. Kafam rahat olurdu.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Benim de ilk defa sigorta yaptırırken modelini yanlış girmişlerdi. Sigorta süresi bitip yenilerken yeni sigorta da düzeltirdim.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Birşey olmaz kimi sigortacı fiyat az çıksın diye modeli yanlış yazıyor.sigorta karşı tarafı ödediğine göre senlik birşey yok.ama bir daha ki sigortayı düzeltip yaptırman daha faydalı olur .

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Bir şey olmaz yenileme yaparken düzelttirirsiniz.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    sigortaniz bitene kadar aracı hiç trafiğe çıkartmayacaksaniz sorun olmaz. Birdaha ki sefere dikkat edin.
    Rent a car işiyle uğraştığım için birkaç olaya şahitlik ettim aracın donanım paketini sigorta yanlış yazdığı için ciddi sıkıntı çıkmıştı birsuru kağıt belge evrak sigortacı ve araç sahibi kosturmustu bir süre.
    Bu çok ciddi bir sorun basınız çok ağrıyabilir. Herhangi bir kaza durumunda tricitynin değeri üzerinden para alırsınız veya tricitye göre onarım yapılır.

Aracın değeri tricity üzerinden hesaplanacagi icin parça değişiminde direk perte çıkar aracınız ve anca tricity parası alırsınız tracer 700 değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)