Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BMW F800GT İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    oialdemir, Thesinner83, an12507 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Rahmetli'den feyiz almış gibi çekmişsin video'yu. Beğendim.
    Bu sene İspanya'ya kadar sürücem nasipse, Kurban bayramını birleştirip 21 gün.. Var ise bu sene tur planın konuşalım
    Volkan76 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene İspanya'ya kadar sürücem nasipse, Kurban bayramını birleştirip 21 gün.. Var ise bu sene tur planın konuşalım
    Ah be Barkın abi olaydı da ben falan video çekmekle uğraşmasaydım...

Yav sende hep güzel yerlere, medeniyete sürüyorsun, yok mu daha zorlu bir parkur? Konuşalım vakit yaklaşınca...

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be Barkın abi olaydı da ben falan video çekmekle uğraşmasaydım...

Yav sende hep güzel yerlere, medeniyete sürüyorsun, yok mu daha zorlu bir parkur? :D Konuşalım vakit yaklaşınca...
    Her ne kadar dağ taş arazi motoru da olsa yeni motorumu asfalt dışına çıkartmak gibi bir niyetim yok, o niyete girdiğimde 1 tane Cross alıp, ortadoğu ya giderim herhalde ;)

Motosikleti
    Her ne kadar dağ taş arazi motoru da olsa yeni motorumu asfalt dışına çıkartmak gibi bir niyetim yok, o niyete girdiğimde 1 tane Cross alıp, ortadoğu ya giderim herhalde ;)
    senin gs'e hasta oldum da çok bakmadım nazar değmesin diye
    Levent bunu beğendi.

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Merhabalar, 5-7 temmuz arası 3 günlük, Garmisch Partenkirchen'de, bmw motosiklet buluşması varmış. Austurya, almanya sınırında,. Bavaryada, bmwnin toprakları. İspanyaya karar bir düzergahda, yol üstü sayılır. Websitesinde sade buluşma için sınır geçişlerinde kolaylıklar için öneriler vardır. Almanca site, Umar>n işinize yarar. Selamlarla.
    https://www.bmw-motorrad.de/de/exper.../bmd-2019.html
    Levent ve Mamba09 bunu beğendiler.

Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    Çok güzel olmuş gerçekten. Emeğinize Sağlık.

Motosikleti
    BMW F 800GT
    Aradan geçen 1.5 yıla yakın zamandan sonra konuyu hortlatma şerefi bize nasip oldu
    öncelikle hem görsel hem anlatım olarak bu denli kaliteli bir inceleme videosu çektiğin için sana ne kadar teşekkür etsek azdır Batuhan kardeşim sağol varol.. gerçekten caminaın sevilen üstadı Rahmetli Barkın'ın videoları tadında bir video olmuş tebrikler

bu konu başlığı altında Türkiye'de kimlerde f 800 gt var tespiti mümkün müdür? ayrıca f 800 gt sahipleri motorlarının resimlerini, memnun oldukları ve olmadıkları yönlerini paylaşırlarsa benim gibi ciddi olarak bu makine ile ilgilenen ve alma arefesinde bulunanlara çok faydalı ve yol gösterici olacaktır
    herkese kazasız belasız sürüşler dilerim

Motosikleti
    Alıntı Thesinner83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı an12507 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aradan geçen 1.5 yıla yakın zamandan sonra konuyu hortlatma şerefi bize nasip oldu
    öncelikle hem görsel hem anlatım olarak bu denli kaliteli bir inceleme videosu çektiğin için sana ne kadar teşekkür etsek azdır Batuhan kardeşim sağol varol.. gerçekten caminaın sevilen üstadı Rahmetli Barkın'ın videoları tadında bir video olmuş tebrikler

bu konu başlığı altında Türkiye'de kimlerde f 800 gt var tespiti mümkün müdür? ayrıca f 800 gt sahipleri motorlarının resimlerini, memnun oldukları ve olmadıkları yönlerini paylaşırlarsa benim gibi ciddi olarak bu makine ile ilgilenen ve alma arefesinde bulunanlara çok faydalı ve yol gösterici olacaktır
    herkese kazasız belasız sürüşler dilerim
    çok teşekkürler, geç gördüm biraz kusura bakmayın

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    özgün olaydın iyiydi.

Motosikleti
    Alıntı Thesinner83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özgün olaydın iyiydi.
    O ne demek?

O ne demek?
    yani hafif bir Barkın Abi havası sezdim.
    aslında bütün olay kendin olmak, kendi tarzını yaratmak. başkasını örnek alıp esinlenmek ile taklit etmek arasında ince bir çizgi vardır. pek aşmamak gerekir.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şaka maka çok tatlı motormuş. (oha 2013 model 2. elleri 60.000 TL'den başlıyormuş.)

Motosikleti
    yani hafif bir Barkın Abi havası sezdim.
    aslında bütün olay kendin olmak, kendi tarzını yaratmak. başkasını örnek alıp esinlenmek ile taklit etmek arasında ince bir çizgi vardır. pek aşmamak gerekir.
    Öncelikle beni gündelik hayatta hiç tanımadığınız için bunu söylemeniz doğru değil. Herhangi bir taklit, kopya için bir çabam yok. Ben buyum.
    Ayrıca, Barkın abi kötü bir örnek midir onu kopya çekmesin gençler? Keşke onun gibi bilgili, bilinçli gençlerimiz dolsa ortalıkta.
    Bana hangi motosiklet inceleme videosu izlesem taklit gibi geliyor, kopya gibi geliyor. Çünkü Barkın abi'yi izledik yıllarca sadece. Sadece onu gördük. Şuan mendile neden selpak, sütlü kahveye nescafe demek gibi bir şey. Kşke kendisi yaşıyor olsaydı da, ben bu videoları hiç çekmeseydim. saygılar.
    tommygun bunu beğendi.

Öncelikle beni gündelik hayatta hiç tanımadığınız için bunu söylemeniz doğru değil. Herhangi bir taklit, kopya için bir çabam yok. Ben buyum.
    Ayrıca, Barkın abi kötü bir örnek midir onu kopya çekmesin gençler? Keşke onun gibi bilgili, bilinçli gençlerimiz dolsa ortalıkta.
    Bana hangi motosiklet inceleme videosu izlesem taklit gibi geliyor, kopya gibi geliyor. Çünkü Barkın abi'yi izledik yıllarca sadece. Sadece onu gördük. Şuan mendile neden selpak, sütlü kahveye nescafe demek gibi bir şey. Kşke kendisi yaşıyor olsaydı da, ben bu videoları hiç çekmeseydim. saygılar.
    mamba; Barkın abi kötü bir örnek midir onu kopya çekmesin gençler? ---> "başkasını örnek alıp esinlenmek ile taklit etmek arasında ince bir çizgi vardır" dediydim bununla ilgili.

mamba; Öncelikle beni gündelik hayatta hiç tanımadığınız için bunu söylemeniz doğru değil. Herhangi bir taklit, kopya için bir çabam yok. Ben buyum.

ne yazık ki "tam anlamıyla" değilsin dostum. kendin olduğun yerler var ki bu zaten Barkın Abi olmadığın yerlerden anlaşılıyor. dost acı söyler diyelim. verdiğin sevgili örneği Barkın Abi'ye bir örnek.

işim kamera ve produksiyon olduğu için şunu söylüyorum ki teknik açıdan esinlenebilirsin hatta taklit de etsen sırıtmaz, kamera açısı, montaj şekli, geçişler, kullanılan müzikler, verdiğin bilgiler vs gibi.
    ama iş bunu görselleştirmeye gediğinde anlatım tarzının tam anlamıyla kendin olması gereklidir.
    mesela sohbet ederken hepimiz kendimiz gibi oluruz. ama araya cem yılmazın kadın sünnetçi esprisini kendim yaşamış gibi anlatsam ne kadar komik olur?

bu arada dipnot; eleştiriye açık olmak iyidir. insanlar yaptığın bir iş hakkında yorum yapmadığı zaman kork derdi üniversite hocam.

Motosikleti
    mamba; Barkın abi kötü bir örnek midir onu kopya çekmesin gençler? ---> "başkasını örnek alıp esinlenmek ile taklit etmek arasında ince bir çizgi vardır" dediydim bununla ilgili.

mamba; Öncelikle beni gündelik hayatta hiç tanımadığınız için bunu söylemeniz doğru değil. Herhangi bir taklit, kopya için bir çabam yok. Ben buyum.

ne yazık ki "tam anlamıyla" değilsin dostum. kendin olduğun yerler var ki bu zaten Barkın Abi olmadığın yerlerden anlaşılıyor. dost acı söyler diyelim. verdiğin sevgili örneği Barkın Abi'ye bir örnek.

işim kamera ve produksiyon olduğu için şunu söylüyorum ki teknik açıdan esinlenebilirsin hatta taklit de etsen sırıtmaz, kamera açısı, montaj şekli, geçişler, kullanılan müzikler, verdiğin bilgiler vs gibi.
    ama iş bunu görselleştirmeye gediğinde anlatım tarzının tam anlamıyla kendin olması gereklidir.
    mesela sohbet ederken hepimiz kendimiz gibi oluruz. ama araya cem yılmazın kadın sünnetçi esprisini kendim yaşamış gibi anlatsam ne kadar komik olur?

bu arada dipnot; eleştiriye açık olmak iyidir. insanlar yaptığın bir iş hakkında yorum yapmadığı zaman kork derdi üniversite hocam.
    eleştirin için teşekkür ederim, gündelik hayatta tanırsan bir gün fikrinin değişeceğini görürsün. yine de eleştirin için teşekkürler. görüşmek üzere.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)