Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Teker yaparkenki sorun.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Kızılderilinin inandığı manitu'ya göre, hepimiz ve herşey birşeyin parçasıdır. Apaçi olmak, çevrenle, kullandığınla bir olmak demek. Bir MT kullanıyorsan, onun herbir hareketini kendi hareketinmiş gibi kullanmak. Motosikletinle ya asil ve kafan dik düz gürürsün, veya akrobatik bir sporcu gibi, motorumla viraja driftle girer, virajdan tekerle çıkarsın, hızılı alıp, rüzgarda bir kanat gibi süzülürsün.
    Düz yolda, iki tekerde gitmek varken, zırt pırt tek tekerde gitmek, kafası normal olmayan adam, demek, apaçi böyle konuşmak. Öylsi apaçi olmamak demek, öylesi maganda demek. Apaçi kızgın, maganda kendi derisini yüzmeden, apaçi magandanın kafasını almak, içine beyin koymak, belki işe yaramak demek. Apaçı konuştu. HUGh!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Şu anda gayet yapmaya başladım ilk başta sorun neydi anlamadım fakat anlamsız biçimde oluyor artık.

Aragaz debrejden mi bahsediyorsun? Debrejde evet çok fark etmiyor gibi ama gazda fark ediyor ben ilk başlarda şöyle yapardım hızlanarak o devire gelirdim birden gazı kapatıp acardim ama alıştıktan sonra her türlü kalkiyor, ha kalkmada sıkıntı varsa özellikle teker kayiyorsa hafif çek aynı zamanda bu devrej ile öğrenmek zor çünkü 3-4 işi birden yapiyon

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)