Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yedek parça iadesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks scooter
    Rksden 3 hafta önce yedek parça siparişi vermiştim. 3 güne gelir dediler 2 hafta sürdü.bu zarf içinde motorumun scooter sinyal camı kırılmıştı.onun aynısını aldım takmak için.sonra farkettim ki ufak bi çatlaktan bişey olmaz sürmeye devam edeyim dedim.aldığım yeri geri aradım ve daha hiç açılmamış paketin iadesini almadılar.bu konuda bilgisi olan varmı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:06 ----------

İadeyi almama gibi birşey gerçekten varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Fatura kesilmişse iptal edilmez, size gönderilir. Uzaktan satış ise 14 gün yasal iade hakkınız var.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatura kesilmişse iptal edilmez, size gönderilir. Uzaktan satış ise 14 gün yasal iade hakkınız var.
    Nası iptal edilmez? Fatura iptal edilir. İade hakkiniz var dostum. İlla ugrasicam diyorsan kargola ve takip numarasini al. Kendilerine mail at bu takip no ile gonderdim diye. Parani talep et. Maile cevap vermezlerse veya olumsuz cevap verirlerse tebligat cek.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bazıları fatura kesilince illa gönderiyor. Ama bu, iade hakkını kaldırmıyor. İade hakkı baki (uzaktan satışlarda).

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Mağazadan ürünü görerek ve elden teslim alarak yapılan alışverişin iade alınmama hakkı vardır. Online alışveriş ise iade edebilirsiniz.

Motosikleti
    Rks scooter
    görmeden aldım kasadaki adam internetten sipraiş etti.adamlar deli etti beni çıldırıcam.140 liraya aldım ben.adam diyorki 80lt geri vereyim parçayı bana ver diyor.

Neresi olduğunu söyleyin de şu çirkefliğin nerde olduğunu bilelim.

Motosikleti
    Rks scooter
    tuzla üçerler motor

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı alperal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rksden 3 hafta önce yedek parça siparişi vermiştim. 3 güne gelir dediler 2 hafta sürdü.bu zarf içinde motorumun scooter sinyal camı kırılmıştı.onun aynısını aldım takmak için.sonra farkettim ki ufak bi çatlaktan bişey olmaz sürmeye devam edeyim dedim.aldığım yeri geri aradım ve daha hiç açılmamış paketin iadesini almadılar.bu konuda bilgisi olan varmı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:06 ----------

İadeyi almama gibi birşey gerçekten varmı?
    Siparişle gelen parçayı iade etme hakkınız yoktur. Bayi parasını ödeyip almış artık onu o da aldığı yere iade edemez. Tüketici ürünü değil bu, yedek parça garantisi de 6 aydır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)