Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sürpriz sigorta bekliyebilirmiyim ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Yarın arkadaşlar kısmetse motosikletimin devrini alıyorum. Yaş 28 ilk motorum 2013 model Falcon Crown 150. Aracın kaza geçmişi yok. Sigorta en düşük ne çıkar ? İlk defa sigorta yaptıranlar 4. basamaktan başlıyor 491 tl yazıyor geçen sene için ama 1000 tl altına bulamayanda var kafamı karıştırdı. Sürpriz bir şey çıkarmı acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT 25
    453 lira verdim geçen kasım ayında quick sigortadan yaptır fiyat uygunsa yol yardım hizmeti falan da veriyorlar hem sana hem karşındakine.
    Erendiz bunu beğendi.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    tc numarasını girmeden bilemez sigortacılar.. firmalar arasında da çok fark yok artık.. iyi şirketten yaptırırsanız bile ufak fiyat farkları oluyor..
    Erendiz bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Yarın arıcam quick sigortayı teşekkürler. Umarım + 1000 miktarlar çıkmaz. Ne ekipmana ne motora nede alacağım kurslara vereceğim para zoruma gitmiyorda şu haybeye yiyeceğim kazık şimdiden zoruma gitmeye başladı. Böyle olduğunu bilmiyordum resmen soyuyorlar.

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı Erendiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın arıcam quick sigortayı teşekkürler. Umarım + 1000 miktarlar çıkmaz. Ne ekipmana ne motora nede alacağım kurslara vereceğim para zoruma gitmiyorda şu haybeye yiyeceğim kazık şimdiden zoruma gitmeye başladı. Böyle olduğunu bilmiyordum resmen soyuyorlar.
    https://www.quicksigorta.com/zorunlu-trafik-sigortasi diğer firmalar da veriyordur belki ama bunlar reklamını yapıyor bunun. Sen yine de yaptır da kullanmak nasip olmasın

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    463 lira sigorta çıktı Quick sigortadan yaptırdım yaş 28 ehliyeti yeni aldım.

Yaşım 20,2 gun once ilk sıfır motorsikletimi aldim sigorta 506 tl cikti bana

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Motorunuzu nekadara aldınız?
    Allah kaza bela göstermesin.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı Denizhanasu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunuzu nekadara aldınız?
    Allah kaza bela göstermesin.
    Çok teşekkür ederim. 3150 ye aldım hocam 10500 km de.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Erendiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim. 3150 ye aldım hocam 10500 km de.
    Hayırlı olsun, tekeriniz düz bassın. Ekipmanınızı eksik etmeyin

Sigortayı da normal bir rakkama yaptırmışsınız, zaten trafik sigortasında şirketin fazla önemi olmuyor malumunuz. En uygunu neyse ondan yaptırmak gerek. Detaya takılan biriyseniz ve birkaç kuruş daha fazladan vermekte sakınca yoksa en azından yol yardım hizmeti dahil paketi almakta yarar var
    ...

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı Denizhanasu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, tekeriniz düz bassın. Ekipmanınızı eksik etmeyin

Sigortayı da normal bir rakkama yaptırmışsınız, zaten trafik sigortasında şirketin fazla önemi olmuyor malumunuz. En uygunu neyse ondan yaptırmak gerek. Detaya takılan biriyseniz ve birkaç kuruş daha fazladan vermekte sakınca yoksa en azından yol yardım hizmeti dahil paketi almakta yarar var
    Çok teşekkür ederim. Yol yardımı da dahil verdiler 2 defaya mahsus olmak üzere. Yinede kullanmak nasip olmaz umarım 😊
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    4 ten mi başlıyor. 4 yıldır motor kullanıyorum kendi üzerime kayıtlı, kazam yok hala 5. basamaktaymışım.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Benim yaş 31. bu motorla 2nci yıl. 5nci basamak olması lazım geçen sene quickten 430a yaptırmıştım. Bu sene allianz 406 çıktı. Az önce kestirdim.
    Kaskoyu da groupamadan 1700e yaptırmıştım. Bu seneki fiyat için haber bekliyorum bakalım kaç çıkacak.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    7. basamağa yükselmiş olmanız lazım sistemlerine göre bir konuşun belki başka birşey vardır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)