Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Tank slapper başınıza geldimi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz video dan ne anladınız?

Siz bu sorunu yaşayınca fren yapıp öne yük bindirin o zaman ne deyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

Motor da yapılan arka yada ön fren öne yük transferi yapar. Bu kadar fizik bilginiz olduğunu zaten belli ediyorsunuz. Genel olarak mümkün mertebe düşük viteste değilse gaz kesilir yada yapılabilirse debriyaj maneti sıkılır yavaslamak için. Çok bileğine ve yeteneğine güvenen varsa tek tekere alır
    Alıntı okaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gel benim motorda 6. Viteste gazi kapat gör kompresyon ne kadar oluyormus, bos yapiyosun BOS. kivirip durma kompresyon fln diye ne oldu on tarafa yuk aktarmiyoduk hani? Debriyaji cek motor iyice hizlansin zaten gidonu tutamiyosun ustunden uc git. Her konuda herseyi biliyoruz zaten toplum olarak, gereken mesajlar verildi zaten bos beles yazilarina cevap vermiyorum artik usandim insanlarin arkasini toplamaktan
    Bak dün ne yazmışım bilip bilmeden konuşma. Karşında çocuk yok senin edebini takın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun hacimle ilgisi yok ön düzeneği bozuk her motorda olur. özellikle tek teker falan yapılan motorlarda çok fazla görülür.. amortisör bel vermişse çok sık görülür..
    biliyorum arkadaş büyükcc de mi oluyor falan demişti ondan dedim
    insta: veli_montana_

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)