Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

2019 Benelli Modellerinin Fiyatları Belli Oldu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rx3i ile trk251 kapışır mı? Arada iyi fiyat farkı var ikisi de çinli.
    Aga ben leoncino'yu çok merak ediyordum. Üstüne oturdum da emanet gibi hissettim motoru. En çok MT-07'yi sevdim. MT-09 bile bana bir bütünmüşüm gibi hissettiremedi.

Gitmişken lastik fiyatlarınada baktım. Saolsunlar öyle bilmişlik tasladılarki nefret ettirdiler kendilerinden. Şu satış temsilcilerinin acilen ya değiştirilmesi yada eğitimden geçirilmeleri gerekiyor. Satmak için değil de hani gelmek için gelmişler. Bir ön cam aldım MT-25'e sadece. Elcik koruma alacaktım. Elcik koruma var fakat ayakları yok die de komik bir cevap aldım
    Volkan76 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben onlara bakmadım bile. Ducati gerçekten ayrı birşey. Böyle bir güzellik olamaz die düşünüyorum. Sevgilim olursa xdiavel gibi beni alıp heryere götürsün, kızım olursa panigale gibi güzel olsun, herkes istesin ama kimse alamasın

Not: Ters cevap verip, şaka die ağlanmayın. Aynı şekil cevap veririm
    Panigale gibi kizi akli olan istemez zaten, anca gonul eglendirir. Alacagim kiz Zero gibi olsun. Cok guzel degil belki ama gereksiz gurultu yapmamasi buyuk avantaj
    zekeriyaimam ve Green Arrow bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Panigale gibi kizi akli olan istemez zaten, anca gonul eglendirir. Alacagim kiz Zero gibi olsun. Cok guzel degil belki ama gereksiz gurultu yapmamasi buyuk avantaj
    İyide sen direk mutant istiyorsun Panigale'ye sahip olupta bırakabilecek adam var mıdır acaba?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Aga ben leoncino'yu çok merak ediyordum. Üstüne oturdum da emanet gibi hissettim motoru. En çok MT-07'yi sevdim. MT-09 bile bana bir bütünmüşüm gibi hissettiremedi.

Gitmişken lastik fiyatlarınada baktım. Saolsunlar öyle bilmişlik tasladılarki nefret ettirdiler kendilerinden. Şu satış temsilcilerinin acilen ya değiştirilmesi yada eğitimden geçirilmeleri gerekiyor. Satmak için değil de hani gelmek için gelmişler. Bir ön cam aldım MT-25'e sadece. Elcik koruma alacaktım. Elcik koruma var fakat ayakları yok die de komik bir cevap aldım
    Ya herkese Givi'nin modelinden kalıpladıkları aynı elcik korumayı veriyorlar zaten, motosikletten motosiklete değişen montaj aparatları.

Hangi camı aldın GP'nin orta boy olanı mı? Güle güle kullan illâ ki anlamlı fark yaratacaktır. Baktın kaskta türbülans yapıyor bir de deflektörlerini alırsın ama görüntü biraz faul olur.

Bir de Leoncino'ya geçen sene oturmuştum, görsel olarak bana küçük gelmişti ve dizler çok kıvrık kalmıştı. CB500F ona göre salon salamanje (özellikle diz açısı tarafında).

Motosikleti
    MT-07
    Direk en küçüğünü aldım. Ben biraz görsellik meraklısıyım. Açıkçası yamahanın orjinal MT-25 camını beğeniyorum da 750kağıt istiyorlar. Ben o parayı çatır çatır yerim, üstüne gezerim, üstüne otel param çıkar. Ayıptır, yazıktır, günahtır...

RÇ1978 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba 100 T9
    Güzel yapıyorlar iyi hoş da satın alınamayacaklar bu fiyatlarla ...

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Bu fiyatlara satabilirseler iyi derim ama sanmıyorum.
    Tek 251 de gözüm vardı da 24 bin çok para.

Elimizdeki ile mutlu mesut yaşamaya sürmeye devam edicez.
    Sevgiler herkese.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    İyide sen direk mutant istiyorsun Panigale'ye sahip olupta bırakabilecek adam var mıdır acaba?
    Sahip olma olayı sıkıntı zaten...

Gittiğin her yerde millet yicek gibi bakar. Boynuzlu kask lazım

Hem güvenilir de değil. Daha yakışıklısını ya da zenginini bulduğu anda bırakıp gider anında...

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rx3i ile trk251 kapışır mı? Arada iyi fiyat farkı var ikisi de çinli.
    Rx3 kalıplı trk251 ise daha küçük gibi duruyor, ön farı bir işe yarar mı bilmiyorum sanki sadece var mı var gözü ile takılmış ama motoru beğendim, 20 ve o civarda olsa idi mutlaka düşünürdüm aklımın bir kenarında ama.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Trk 251 çok bence çünkü muadili suzuki v strom 250 27-28 gibi bir fiyatayken ben gidip benelli almam o paraya. En azından japon.
    blueway2 bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trk 251 çok bence çünkü muadili suzuki v strom 250 27-28 gibi bir fiyatayken ben gidip benelli almam o paraya. En azından japon.
    Vstrom da lastikler ne marka, trk da metzeller lastik var ve suzukiye ben o parayı vermem hadi inazuma neyse de.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Benelli fiyatlamada bence çok büyük hata yapmış.. trk251 modeli 23 bin tl demiş gitmiş aynı motor belki hatta aynı şaseli naked olan versiyonuna 30 bin tl demiş (29.800 de ben düz 200 tl daha koyuyorum 30 dedim)

sanırım bunuda rx3 ile kapışmak için yapmışlar rx3 fiyatta genede daha avantajlı. Rx3 18 bin lira 16-17 bin liraya veren bayilerde varmış.. aradaki 6 bin lira büyük para üstüne rx3 ile yanında gelen bir sürü çanta usb çakmak girişi gibi akseusarlarda cabası.

Normal fiyatlandırmada naked in fiyatının düşük olması enduro modelinin yüksek olması gerekirdi vstorm250 nin 28 bin tl , gsxr250 nin 22 bin tl olması gibi .. Naked modelini bu fiyatla doğmadan öldürmüşler millet 25 bin liraya mt-25 almak varken niye gitsin üstüne 5 bin lira fazla verip ne olursa olsun neticede menşei çin malı olan bir motor alsınki..

500cc içinde aynısı geçerli leoncino ya 39 demişler aynı motorlu enduro versiyonuna 39 demişler aynı motorlu diavele benziyen versiyonunada 49 bin tl demişler..

leoncino ile bu duavele benziyen model arasındaki fark ne tasarımdan başka ben göremedim motorları birebir aynı lastik ölçülerine kadar aynı hatta araştırılsa bana göre yüksek ihtimal ortak şase bile kullanmışlardır.. biri 39 iken diğeri nasıl 49 oluyor hadi onu geçdim en pahalı olması gereken enduro kasası uygun fiyatlı oluyor ..

Fiyatları belirleyen kimse çok ilginç bir fiyatlandırma yapmışlar.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Direk en küçüğünü aldım. Ben biraz görsellik meraklısıyım. Açıkçası yamahanın orjinal MT-25 camını beğeniyorum da 750kağıt istiyorlar. Ben o parayı çatır çatır yerim, üstüne gezerim, üstüne otel param çıkar. Ayıptır, yazıktır, günahtır...
    O da güzel, Givi'ninki kadar da ufak değil, göğüs ortasına kadar kurtarır gibi görünüyor...

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O da güzel, Givi'ninki kadar da ufak değil, göğüs ortasına kadar kurtarır gibi görünüyor...
    Kurtardığı kadar artık. Deneyip göreceğim Havalar ısınsında motorum ile alet edavatlı bir dükkana gidem

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli fiyatlamada bence çok büyük hata yapmış.. trk251 modeli 23 bin tl demiş gitmiş aynı motor belki hatta aynı şaseli naked olan versiyonuna 30 bin tl demiş (29.800 de ben düz 200 tl daha koyuyorum 30 dedim)

sanırım bunuda rx3 ile kapışmak için yapmışlar rx3 fiyatta genede daha avantajlı. Rx3 18 bin lira 16-17 bin liraya veren bayilerde varmış.. aradaki 6 bin lira büyük para üstüne rx3 ile yanında gelen bir sürü çanta usb çakmak girişi gibi akseusarlarda cabası.

Normal fiyatlandırmada naked in fiyatının düşük olması enduro modelinin yüksek olması gerekirdi vstorm250 nin 28 bin tl , gsxr250 nin 22 bin tl olması gibi .. Naked modelini bu fiyatla doğmadan öldürmüşler millet 25 bin liraya mt-25 almak varken niye gitsin üstüne 5 bin lira fazla verip ne olursa olsun neticede menşei çin malı olan bir motor alsınki..

500cc içinde aynısı geçerli leoncino ya 39 demişler aynı motorlu enduro versiyonuna 39 demişler aynı motorlu diavele benziyen versiyonunada 49 bin tl demişler..

leoncino ile bu duavele benziyen model arasındaki fark ne tasarımdan başka ben göremedim motorları birebir aynı lastik ölçülerine kadar aynı hatta araştırılsa bana göre yüksek ihtimal ortak şase bile kullanmışlardır.. biri 39 iken diğeri nasıl 49 oluyor hadi onu geçdim en pahalı olması gereken enduro kasası uygun fiyatlı oluyor ..

Bende onu anlamış değilim. Adam benim bloğu kullanmış. Hemen hemen bir çok malzeme aynı lastikler aynı. Şase farklı. Nasıl Leoncino dan 10 k pahalı anlamak mümkün değil

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Kalan giden BN251 falan varsa bayilerin ellerinde, Serik'te falan 17-18 binlere var diyordu daha yeni melez nickli arkadaş, kaçırmayın derim

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalan giden BN251 falan varsa bayilerin ellerinde, Serik'te falan 17-18 binlere var diyordu daha yeni melez nickli arkadaş, kaçırmayın derim
    Mt25 o fiyata veriliyorken alınmaz.Benelli kendisine çok güveniyor.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Trk 251 fiyatı ile hayal kırıklığına uğrattı. 20 bin tlyi geçmemeliydi. Bunun lastigi çantası ıvırı zıvırı var. 30 bin tl yi gözden çıkarmak gerekiyor. Bizim insanımız bunun yerine haklı olarak gider cb250r, mt25, mt7 gibi motorlar alır. Artık 0 km çinlide alınmaz.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bn251 18 bin tl görünüyor site de. Tnt249S 30 bin tl oda çift silindir bambaşka bir motor. Trk251 ile hiç bir alakası yok.

Bir karışıklık olmuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:04 ----------

Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trk 251 fiyatı ile hayal kırıklığına uğrattı. 20 bin tlyi geçmemeliydi. Bunun lastigi çantası ıvırı zıvırı var. 30 bin tl yi gözden çıkarmak gerekiyor. Bizim insanımız bunun yerine haklı olarak gider cb250r, mt25, mt7 gibi motorlar alır. Artık 0 km çinlide alınmaz.
    Lastik pirelli veya metzeller olarak geliyor benelli'de

Fiyatlar değişir önümüzdeki dönemde çok takılmayın derim.

Motosikleti
    MT-07
    Walla şuan Yamaha sallıyor ortalığı fiyat konusunda. Herkesten daha uyguna satıyor. Servislerle para kazanmayı düşünüyorlar herhalde

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)