Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Ben Uçmakdere'ye Gidiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Yasin , Ben gene 120 kilo ile kendimi fasulye gibi nimetten sanıyordum . Senin 135 kilo olduğunu öğrenince aşağılık kompleksine kapıldım. Söz , bir
    daha şöyle kiloluyum böyle obezim dersem ne olayım. Demek ki eskiler boşuna söylememiş ; -elin tüfengini görmeyen , kendi altı patlarını mitralyöz zannedermiş - diye . Selamlarımızla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

Serkan her ikisini de sağlıkla , analı babalı büyütesin inşaAllah.
    Ben obez değilim kesinlikle kabul etmiyorum Ali abi. Ben sadece yemek yemeyi seviyorum. Harp okulu mülakatlarını geçtiğimde bile 95kg idim. Yani daha altı zaten mümkün değil. Bu aralar yine kilo verdim biraz 140 basıyordum kantarda.

Ben motosikleti lezzetli ürünleri ile nam salmış yerlere gitmek için biniyorum.
    Angrypower ve bursalıali bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Serkan güle güle mürüvvetlerini görerek büyüt çocuklarını. Dışarıdayken tam okumadım. Motorları sat üniversite hesabına şimdiden yığ

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Yasin ben o obez lafzını kendim için kullandım . Senden bahsederken iri yarı , boylu poslu demek istemiştim. Yalnız işin en kötü tarafı , güzelim Türk
    mutfağının harikaları karşısında hepimizin boynumuzun kıldan ince olması. Gerçekten suçlu olan bizler değiliz . Bütün kabahat Türk mutfak kültüründe.
    Hani acaba diyorum Akdeniz mutfağına doğru biraz kulaç sallasak faideli olur mu ki? Sanki beslenme alışkanlıkları, motosiklet değiştirir gibi,farklı gıdalara yönlendirilebilir mi ola? Yahu Ali 64 yılda öğrenemediğini 65. sene çok zor be. Sen yine o tombiş kilolarınla mesudü bahtiyar yaşamına devam et. Hepiciğinize sağlıklarla dolu günler temenni ederim efendim.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Enginar mevsimi başladı, bol bol tüketin karaciğere çok faydası var

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Yasin ben o obez lafzını kendim için kullandım . Senden bahsederken iri yarı , boylu poslu demek istemiştim. Yalnız işin en kötü tarafı , güzelim Türk
    mutfağının harikaları karşısında hepimizin boynumuzun kıldan ince olması. Gerçekten suçlu olan bizler değiliz . Bütün kabahat Türk mutfak kültüründe.
    Hani acaba diyorum Akdeniz mutfağına doğru biraz kulaç sallasak faideli olur mu ki? Sanki beslenme alışkanlıkları, motosiklet değiştirir gibi,farklı gıdalara yönlendirilebilir mi ola? Yahu Ali 64 yılda öğrenemediğini 65. sene çok zor be. Sen yine o tombiş kilolarınla mesudü bahtiyar yaşamına devam et. Hepiciğinize sağlıklarla dolu günler temenni ederim efendim.
    Ali abim ben mantiyi bol tereyağli ve salcali vee yaninda esmer buğday duble ekmekle yiyen adamim..

Boy 190cm
    Kilo 87
    Bu aralar yemege abansamda 3kilo vermişim..

Hani acaba diyorum Akdeniz mutfağına doğru biraz kulaç sallasak faideli olur mu ki? Sanki beslenme alışkanlıkları, motosiklet değiştirir gibi,farklı gıdalara yönlendirilebilir mi ola?
    Ali abi son 4-5 senedir ekmek yemiyorum hatırlamadığım kadar uzun süredir çaya, kahveye şeker katmıyorum. Arada kızılcahamam'a gidince bazlama, haymanada yolundaki dönercide tırnak pideden bir kaç lokma alıyorum o kadar. Bunlar da senede 10'u geçmez.

Akdeniz ve Ege'ye bayılırım ama yemek kültürleri bana hiç uymuyor. Mesela Cyan enginar yazmış okuyunca bile sanki birileri beni öptü o sıra tüylerim diken diken oluyor. Yok abi ben anca yaprak sarması, biber dolması, barbunya ve fasulyesini sevdim o kadar. Gerisi beni geriyor. Sinirleniyorum istemsizce. Mesela Beypazarın'a gidince kapamanın tadına bakmadan dönünce tövbe estağfurullah günaha girmiş gibi hissediyorum.

Beni bu hale getiren 2 kere dizimden ameliyat olup toplam 6 ay pasif yaşamam. İşin birde tatlı boyutu var tabi..

Herkese sağlıklı uzun ve bol lezzetli yaşam dilerim.
    levend84 ve bursalıali bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim, Allah cümlemizin evlatlarının bahtını açık etsin vatana millete hayırlı olurlar inşallah. Levent abi ben de 1,90 90kg ım, kiloyu göstermiyo bizim boy 100e kadar yolumuz var 😀

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim, Allah cümlemizin evlatlarının bahtını açık etsin vatana millete hayırlı olurlar inşallah. Levent abi ben de 1,90 90kg ım, kiloyu göstermiyo bizim boy 100e kadar yolumuz var ��
    Hacim beni goren 100-105 saniyor..

Kemiklerim cidden iri,

Yahu xxl eldiven bile zor oluyor..ayakkabi olayina zaten hiç girme.

Yaba gibi el var,bilek gureşinde elimi kavramakta zorluk çekiyorlar..

Neyse kendimi baya övdüm

Yeni dogan bebek nasibiyle doğarmiş..

Sen motoru ertele,geniş bir 4 teker al..

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim, Allah cümlemizin evlatlarının bahtını açık etsin vatana millete hayırlı olurlar inşallah. Levent abi ben de 1,90 90kg ım, kiloyu göstermiyo bizim boy 100e kadar yolumuz var ��
    Bu sene 1 kasa vişneyi senden alacağım Serkan. Ayaş'tan bana hayır gelmiyor.

Motosikleti
    MT-07
    Kendimi aranızda minyatür hissettim yeminle

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Ben yarın uçmakdere yapıyorum

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yarın uçmakdere yapıyorum
    Yağmurlu gösteriyor. Lakin sen gidiyorsan ustan bende gidiyorum. Alayım yağmurluğumu yanıma

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:30 ----------

Daha doğrusu gitmeye çalışacağım. Baktım çok yağıyor geri kaçarım

Update: Rotamda yağmura herşekilde yakalanıyorum. Başka bahara kaldı gazlanışım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:33 ----------

Lastiğe 3vida girmiş. Mantar yama tarlasına döndü arka lastik

Motosikleti
    Artık Yok...
    bence sen bir fazer falan al bütün o gazını at . gençlikde aşayamadığın hayattan kaçırdığın anları doya doya fazer ile gez toz sonra sat tekrar 250-400 cc arası ekonomik bir alete dönersin..

Motosikleti
    MT-07
    Fazer hayalimdeki motor zaten abi. Bir alsam haftasonu direk İstanbul dışına düşünmeden kaçarım. Geçen sene çok temiz bir cbf600 kaçırdım. Halen aklımda motorcuk

Motosikleti
    MT-07
    Hava güneşli ve soğuk. Çatalca köyleri üzerinden Silivri mi? Yoksa Uçmakdere mi? İşte tüm mesele bu

Şile-Ağva tarafıda hoş ama herkes orada çok ayak altı geliyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:23 ----------

Motorumu da yıkatacağım. Temizlenince bakalım nasıl görünecek?

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava güneşli ve soğuk. Çatalca köyleri üzerinden Silivri mi? Yoksa Uçmakdere mi? İşte tüm mesele bu

Şile-Ağva tarafıda hoş ama herkes orada çok ayak altı geliyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:23 ----------

Motorumu da yıkatacağım. Temizlenince bakalım nasıl görünecek?
    eee nereye gidildi? Motor yıkanınca nasıl oldu?

Motosikleti
    PCX 125
    Muratli, Hayrabolu , şarköy , ucmakdere yapacağım sırayla. Yarim saate çıkıyorum

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee nereye gidildi? Motor yıkanınca nasıl oldu?
    https://www.google.com/maps/dir/Beyl...d41.073678!3e0

Bu rotadan sahile indim, e5'ten geriye döndüm Maalesef motor yıkanamadı. Gittiğimde yıkamacı kapalı idi, döndüğümde rüzgardan rahatsız oldum girmedim daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muratli, Hayrabolu , şarköy , ucmakdere yapacağım sırayla. Yarim saate çıkıyorum
    Ben senin yerinde olsam direk kumbağ, uçmakdere, Mürefte, Şarköy yapıp Çanakkale Boğaz’ında tost ayran çay eşliğinde Boğaz keyfini çıkarır, aynı rotadan geri dönerdim. Havanın tadını çıkartırdım.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.google.com/maps/dir/Beyl...d41.073678!3e0

Bu rotadan sahile indim, e5'ten geriye döndüm Maalesef motor yıkanamadı. Gittiğimde yıkamacı kapalı idi, döndüğümde rüzgardan rahatsız oldum girmedim daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

Ben senin yerinde olsam direk kumbağ, uçmakdere, Mürefte, Şarköy yapıp Çanakkale Boğaz’ında tost ayran çay eşliğinde Boğaz keyfini çıkarır, aynı rotadan geri dönerdim. Havanın tadını çıkartırdım.
    onu dün yaptık ama sarkoye kadar sadece
    hayrabola gittim cunku motoru bakıma soktum. bakımdan sonra iyi kırbacladım , 60 km h gecmıyordum bunalmıstım ıyıce

birGarip..

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    23 nisan kutlu olsun
    Halk Adamı

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)