Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorcu Muhabbeti Yüzünü Gösterdi

Motovento
    REKLAM ALANI
    CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Yıllardır takip ederim bu kanalı, efsane AEA'dan sonra en beğendiğim kanaldı. Artık en beğendiğim kanal. Şirin babanın sakal tıraşı olması gibi şaşırtıcı geldi.

https://www.youtube.com/watch?v=eLx2TVoPQhM
    Göksel_Eren bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Bende sasirdim bayagi, hatta o sahneyi 2-3 kez geri alip izledim acaba efekt fln mi kullandi diye ama hos oldu sonunda kimi izledigimizi gorebiliyoruz, gorunus fln kitlesi icin fark etmez ama adamin ozel hayatina salca olmazlar umarim

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Sesle, düşünülenle uzaktan yakından ilgisi yok. Dudaklarıyla söyledikleri uyuşmasa montaj falan derdim. Adam tokyo driftteki yeşil sharan sahibi çocuğa çok benziyomuş.

Kanalı izlemeye aynen devam. Yüzünü gördük diye izlemeyi bırakacak değiliz ya.
    tommygun, 06Serhat ve Göksel_Eren bunu beğendiler.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Umarim tek tabanca gibi kaybolmaz ortadan.. adam herseyi acikladi son video efsane dedik 7 aydir tek bi video atmadi, zaten youtube da izlenecek 2-3 türk kaldi gerisi bos muhabbet. Fortnine, yammie the noob, mc garage i da oneririm

bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    Alıntı okaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarim tek tabanca gibi kaybolmaz ortadan.. adam herseyi acikladi son video efsane dedik 7 aydir tek bi video atmadi, zaten youtube da izlenecek 2-3 türk kaldi gerisi bos muhabbet. Fortnine, yammie the noob, mc garage i da oneririm
    kardeşim valla izlediğim kanalları saymışsın.
    bunlara ek olarak motosiklet kesip biçmekten(custom) zevk alıyorsanız "bmco" kanalını tavsiye ederim.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Kendisini severim. AEA'dan sonra en sevdiğim kanaldır. Yüz gizleme olayı da çok saçma geliyordu açıkçası.

Dudaklar-konuşma cuk oturuyor olsa da bizi trollediğini düşünüyorum. Bu siyahı arkadaşı birkaç kere Street Triple ile görmüştüm. Zx6r ile görmedim hiç. M2'nin tayfasından olduğunu biliyorum ama kendisi olduğunu sanmıyorum. Bob çıkarsa şaşırmam.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı okaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MC Garage'da Ari ve Zack'i kaybettik maalesef, yeni elemanı daha izlemedim; kaybın acısını atlatmaya çalışıyorum... (Kaybettik dediğim bıraktılar.)

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendisini severim. AEA'dan sonra en sevdiğim kanaldır. Yüz gizleme olayı da çok saçma geliyordu açıkçası.

Dudaklar-konuşma cuk oturuyor olsa da bizi trollediğini düşünüyorum. Bu siyahı arkadaşı birkaç kere Street Triple ile görmüştüm. Zx6r ile görmedim hiç. M2'nin tayfasından olduğunu biliyorum ama kendisi olduğunu sanmıyorum. Bob çıkarsa şaşırmam.
    Troll değil kendisini daha öncede tanıyordum videoda gördüğünüz kişi M2
    pea ve EldekiDebryj bunu beğendiler.
    YOU DONT NEED A THERAPIST IF YOU OWN A MOTORCYCLE-Anonymous

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Ben bundan 2-3 sene önce kendisini rivada görmüştüm zatin. Troll degil :D

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    adam zenci çıktı ya la

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Ne zamandır merak ederdim. Gidip bi bakayım.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    2014 yılında ilk attığı videolarda manet falan değiştiriyordu ellerinden anlamıştım yüzünü neden kapattığını. Hatta sonra motoruyla uğraştığı videolarda bile eldiven giymeye başlamıştı. Bence şimdi daha samimi oldu. Kalitesini yükseltir umarım.

Motosikleti
    Tracer 900 2018
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster

zx6r ile gördüğünüz kardeşi olsa gerek

Motosikleti
    MT-07
    Walla halen yüzü bir anlam ifade etmiyor benim için. Sesi, duruşu, fikirleri için izliyordum. Yüzü için izlediğim bir kişi değildir kendisi. Sadece Şişli'deki olayı kanımca yanlış yorumlamıştır bana kalırsa. İnsanları barışa davet ederken, diğerlerinin yaptıklarını görmezden gelip, haklı görmeye çalışmasını pek haz etmedim. Sonuçta kendi fikridir, kendi görüşüdür.

Keşke çıkarmasaydı kaskını. Şimdi herkes terbiyesizce sokulacak yanına. Aslında haklıydıda bu zamana kadar. Tekeri düz bassın, önüne engel çıkmasın...
    bugs buny bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Aea vefat etmeden önce takip ederdim Aea gittikten sonra hiç bir motovlogu takip etmedim ama yinede merak etmişimdir yüzünü

Motosikleti
    Artık Yok...
    Ben arkadaşı hiç izlemedim yazdığımda arkadaşa değil genel olarak yazıyorum.. genelde böyle gizem yaratıp sonra ortaya çıkan insanlar çok hit yapdıklarından firmalarla anlaşıyorlar yada artık firmalar ona geliyor şu ürünümüzü tanıt şunu test et şu ürünümüzü sattırt tarzı onlarda ok derse o gizemi ortadan kaldırıp artık işi ticarete döküyor..

misal motorsiklet camiası için kask,eldiven motor tanıtımı falan .. kask yada eldiven tanıtıcak birinin kafasında kaskla yada eldivenle kask yada eldiven tanıtması haliyle zor olur.. arkadaş için demiyorum kesinlikle ama dünyada genelde bu iş böyle oluyor hoş gerçi öyle bile olsa kazansın para ne var bunda..

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    AEA ile birlikte kanalini takip ettigim biri, hatta scooter satin aldiktan sonra ilk izledigim videolar "Trafik'te hayatta kalmak" baslikli olanlari.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Motovlog işini hakkıyla yapanlardan birisi. Arada denk geldikçe izliyordum, sohbeti güzel, bahsettiği konular faydalı. Atarlı giderli ergen tiplerin arasında aklı başında efendi gibi süren ve bilgiler veren nadir kişilerden.

Açıkçası yüzünü göstermezken de bu kararına saygı duyuyordum. Yüzünü göstermesine de saygı duyarım. Çünkü ufaktan da olsa ünlü olmanın güzel tarafları olduğu kadar kötü tarafları da olduğunu düşünüyorum. Hanginiz yüzünüzün afişe olmasını, gittiğiniz bir mekanda hiç tanımadığınız ergen tiplerin gelip size isminizle laubali laubali konuşmasını ister ki? Büyük ihtimalle kendisine ve çevresindeki kişilere dolaylı olarak laf gelmesini istemediğinden yüzünü gizliyordu. Ayrıca şekil ve tipe göre yargılama yapan, karşısındakini aşağılamaya çalışan birçok zayıf karakterli ve olgunlaşmamış insan var.

Ancak motovlog işi dışına çıkmaya başlayıp sohbetlere, söyleşilere katılmaya başlayınca ister istemez kabuğunu kırması gerektiğini fark etmiştir. Çünkü her gittiği söyleşide kafasında kaskla oturması biraz garip oluyordu.

Hakkında hayırlısı olsun diyelim. Benim için tipinin bir önemi zaten yoktu, karakteri ve duruşu aynı kalitede kaldığı sürece kafi.
    gurcanozturk bunu beğendi.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben arkadaşı hiç izlemedim yazdığımda arkadaşa değil genel olarak yazıyorum.. genelde böyle gizem yaratıp sonra ortaya çıkan insanlar çok hit yapdıklarından firmalarla anlaşıyorlar yada artık firmalar ona geliyor şu ürünümüzü tanıt şunu test et şu ürünümüzü sattırt tarzı onlarda ok derse o gizemi ortadan kaldırıp artık işi ticarete döküyor..

misal motorsiklet camiası için kask,eldiven motor tanıtımı falan .. kask yada eldiven tanıtıcak birinin kafasında kaskla yada eldivenle kask yada eldiven tanıtması haliyle zor olur.. arkadaş için demiyorum kesinlikle ama dünyada genelde bu iş böyle oluyor hoş gerçi öyle bile olsa kazansın para ne var bunda..
    Bilgi paylaşmak adına: kendisi ilk türk motovloggerdır. Bu tarz içerik izlemeyi düşünürseniz kendisini birinci sırada deneyebilirsiniz.

Motosikleti
    HONDA CBR 250R / MONDİAL DRiFT 125
    adam obemeyang çıktı rıza baba.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)