Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

10-12 Civarına Ne Alınır

Motovento
    REKLAM ALANI

Pulsar harici tür farketmeksizin ne önerirsiniz,genelde Kocaeli civarında kullanılacak günlük 50 km civarı ,ayda bir iki sefer 200 km istanbul'a
    gidiş geliş için de kullanılacak. Fazla yakmayan ve sorun çıkarmayacak ne önerirsiniz?(güncel motosiklet ybr otoyolda çok yetersiz)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    cbf150 al o zaman

Motosikleti
    falcon flash 100
    mondial vulture tarz uyar mı? bilmem. Fiyat yarı, yarı ya.

İkinci el olucak bu fiyatlara mecburen ,cbf ve vulture malesef ybrden çok farklı değil son hız olarak yetersiz kalıyor otoyolda ve uzun yolda

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Pulsar istemedigin için.

2.el Tnt25 lere bak.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...15663524/detay
    LiseliMotorc bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Son bir atış daha yapıyorum yamaha r 25 ikinçi el sıkı bir pazarlık temiz bir tane.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    O fiyatlara temiz Sym Wolf ya da 1000-2000 Tl daha bütçe ayırabilsen 2015 model sıfır Sym Wolf alabilirsin. Dünyanın en iyi motoru değildir ama az yakar, keyifli bir sürüşü vardır, sorunları olan bir makine de değildir. Bir tur camı da takarsan uzun yolda rahat edersin.

Motosikleti
    NC750X
    rks k-light 202 konforlu bir motosiklete benziyor..

Bu fiyatlara R25 malesef imkansız tnt 25 ve sym 250 şu an için mantıklı ,hangisi daha sorunsuz ve mantikliysa ikisini de düşünüyorum bir de cbr 250 seçeneği var ki 10-12 civari olanlar genelde ölü ve masraf çıkartacak gibi duruyor lastik yağ balata hariç masraf çıkartmasın istiyorum

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaç yıl kullanmayı planlıyorsun?

yılda 25bin km eder söylediğin mesafe ona göre hesapla

Çin zaten aklının ucuna getirme kim ne derse desin.

Kuryelerin genelde cbf de olmasının sebebi masraf cıkarmaması ve belirttiğin şekilde uzun km'ler kullanılabilmesi.

yukarda cbf otoyol ve uzunyolda olmaz demişsin, yapmak istediğin max hız nedir? Eğer hızı yüksek model sececeksen, şehir içindeki 50 km lik kullanımında yakıt tüketiminin yavaş kullansan bile artacağını düşün bence.

2-3 yıl kullanıp satmayı düşünüyorum yakıtı biraz artsın problem değil sonuçta YBR bile sürekli tapagaz gidince Pulsar kadar yakıyor cbfde kullandım ama özellikle Kocaeli İstanbul arası YBR çok yetersiz kalıyor belki ben yanlış konumlaniyorum trafikte bazen ama en sağdan da gitsen sıkıştırıyorlar 130-140 civarı kesiciye girmeden yapsa yeter diye düşünüyorum sizin öneriniz nedir ?

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Biride çıkıp dememiş 12 ye mis gibi cbr 250 alir sehir içi-şehirdışı rahat rahat kullanırsın

Sym Wolf alınabilir

Cbr250 alınabilir ama ortalama 3-4 senelik ve 40bin km civarı olanların fiyatları o düzeyde.

tecrübeli arkadaşlara kulak ver bence, ben yeniyim sadece bana denilenleri biliyorum.

tommygun abi Sym diyorsa doğrudur
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    o fiyatlara nedense aklıma nokta vuruşu hero carisma geliyor .. full grenajlısını alıcaksın sıfırını herhalde 8-9 bin tl ye bulursun..

honda motoru var 40-50 bin km sorunsuz yapanlar var kendini o konuda ispat etmiş bir motor.. spor touring tarzı olduğu için rahat uzun yola gelirki o motorla kıbrıs istanbul yapanlar var..

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Pegaso 650 2002 modeller- Kawa Kle500 Er5 vs. Sahibindende 12000 sınırı ve 250-650 cc filtresi koyarak daha birsürü seçenek bulabilirsiniz.

Motosikleti
    Artık Yok...
    sıfır mı ikinci el mi ben sıfır olarak dedim.. ikinci elde bir sürü makina bulursun . her tür tarzda .. heleki yaşıda bir 10 yaşlara çıkartırsan her tür hacimde motor bulursun..

Motosikleti
    Benelli Leoncino
    Yakıt ve işletme maliyetlerini bilmiyorum model olarak söyleyecek olursak
    Benelli tnt 25
    Tvs RTR 180
    mondial RX3i evo
    honda cb125f
    hyosung gd 250

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o fiyatlara nedense aklıma nokta vuruşu hero carisma geliyor .. full grenajlısını alıcaksın sıfırını herhalde 8-9 bin tl ye bulursun..

honda motoru var 40-50 bin km sorunsuz yapanlar var kendini o konuda ispat etmiş bir motor.. spor touring tarzı olduğu için rahat uzun yola gelirki o motorla kıbrıs istanbul yapanlar var..
    hero carisma kısmına bende gecmek istiyorum bi ara hocam ama 250 cc bir motor şu an ötv indirimi ile 7küsür e sıfır satanlar var.

bu kadar ucuz olması yuzunden kıllandım
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hero carisma kısmına bende gecmek istiyorum bi ara hocam ama 250 cc bir motor şu an ötv indirimi ile 7küsür e sıfır satanlar var.

bu kadar ucuz olması yuzunden kıllandım
    onda crf230 motoru var50-60 bin leri yapanlar var. elde kalanlar 2016 falan sanırım yenisi euro4 den dolayı getirilmiyor.. yani sıfır alsanda 2016 falan alıcaksın ucuz olması ondan bence..

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır mı ikinci el mi ben sıfır olarak dedim.. ikinci elde bir sürü makina bulursun . her tür tarzda .. heleki yaşıda bir 10 yaşlara çıkartırsan her tür hacimde motor bulursun..
    10+ yaşlara çıkarsa işletme maliyeti ve masrafları da articak büyük ihtimal 2. el alacağım zaten ama hero carisma tip olarak hoşuma gitmedi normalde dış görünüşe takilmam ama bu gerçekten çok çirkin olmuş seçeneklerin arasına rtr 180 de eklendi cbr da var
    çok fazla kilometreliden genelde uzak durmaya çalışıyorum ama bütçe bu şekilde fazla olmadığı için mecbur hint-cinli- ler kalıyor genelde

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)