Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KTM Rc 390

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rc nin oturuş pozisyonu gereği yüzünden virajları tekniktir ve efsanedir söyleyim öyle hakkını veren adam dar virajlarda r6 kovalar yani tek silindir 44bg 140kg viraj içi yanlış gaz ile oynamanız demek yere tükürülmeniz demektir kaya gibi amortisörleri ile şehir içi mükemmeldir
    zaten o yüzden ikinci elde 10 rc ilanından nerdeyse 8 tanesi hasar masrafı var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hero Karizma R
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten o yüzden ikinci elde 10 rc ilanından nerdeyse 8 tanesi hasar masrafı var.
    Doğrudur . CBR 500r bu yüzden uysal herkes onu öneriyor . düşük km RC ler var şuan kazasız . Yazdıklarımı okuduysanız aradığım herşey KTM de var .
    Titreşimi test motorunu baz alarak yada sadece 1-2 saat kullanımla diğer motorlar ile karşılaştırmamak gerek . Benim motorun da titreşimi çok . Hele 100ün üzerinde o depoyu sıktıkça her tarafın titriyor ama güzel ve sağlam motor . Şimdiye kadar hiç bir sorun çıkarmadı.

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Rc390 ı test sürüşünde kullanma fırsatım olmuştu.

Tam ah be döneceğim yeri kaçırdım derken frene asılmamla motosiklet yere çakıldı resmen. Sırf duruşu için çok beğenmiştim motosikleti ileride bir gün ikinci motosiklet olarak bile alabilirim. Titreşimi bir duke 125 kadar değil tabi yok da değil forty eightten fazla titriyor. :D

Hangisini sürmek istiyorsanız onu sürün, başkasının düşüncesiyle hareket edip de sonra pişman olmaktan iyidir, yanlış seçimi kendiniz yapmış olmanız. Kaldı ki motosiklette yanlış seçim yok hepsinin apayrı güzellikleri var.

Şimdiden hayırlı olsun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)