Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

MT Reflektörlü Yelek Ön Talep Çalışması

Leoncino

Motosikleti
    Benelli BN125
    Akşamüstü imlatçıdan fiyat aldım.
    Yeni eve gelebildim.
    Bir saate kadar malumat veririm.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax
    tanermavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Sitede sivillere satış yok demişler...

Motosikleti
    Benelli BN125
    Bilgisayarımdan internete giremedim (nedense artık). Resimleri kırpıp küçültüp telefona atmak biraz vakit aldı.

Daha önce kendi üzerimde resmini yüklediğim yelek (polis yeleği gibi ama polis logosu olmayan) 60,-TL. Bu fiyata arma dahil değil. Sağda ve solda boş cırt olacak.
    Bu arada o yelek artık polis yeleği olarak kullanılmıyormuş. Bu yüzden eldekileri satmak için fiyat düşük derler. Hatta trafik polisi yazısı ve polis armasını söküp başka armalar dikerek ellerindekileri motorculara satmışlar...

Konuşma sırasında Küçükçekmece Motosiklet kulübü için yaptıkları yeleği getirdiler.

Bu yelekte önde kulüp arması, ad soyad ve kan gurubu var. Arkada ise Küçükçekmece Motosiklet kulübü arması mevcut.

Bu yeleği ister sarı, ister kırmızı renk olarak, önde isim ve arma, arkada sırt arması dahil 100 adet için son 85,-TL ye yaparım sözünü aldım.

İşim bu olmadığı için fiyat iyimidir, kötümüdür bilemem. Konuşacağım dedim konuştum. Umarım iyi pazarlık yapabilmişimdir.

Küçükçekmece Motosiklet Kulübü yelek resmi aşağıda.

. .
    Olcay Avşar bunu beğendi.

oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Kendi görüşüm sizin yeleğin modeli gayet güzel sağda solda 2 cırtlı olacak şekilde bende iki adet alabilirim

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 Repsol
    Öğrenci işi 50 tl gibi bir fiyat olursa talep çok olacaktır. Malûm forumda çok öğrenci kardeşlerimiz var.
    Olcay bey fotoğrafını attığınız gibi Motosiklet.net yazılı ve logolu olursa mükemmel olur. 3 kişi bizi yazın. İsim yazdırma işi nasıl olacak merak ediyorum.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Bence bi kere alıncak en azından rüzgar geçirmez su geçirmez özellikleri olan, biraz daha modern çizgileri olan bir yelek olabilir. Forumda grafik tasarım işleri ile uğraşan arkadaşlar için bir yarışma düzenlesek. Gönüllü işi olsa kazanana da bir tanesi ücretsiz yollarız yaptırıldığında. Anketle seçim yapabiliriz. Her yerde aynı tarz reflektif yeleklere arma takıp motosiklet grupları için kullanılan şeyler var. Biraz daha yuvarlak hatları ve çizgileri olan daha modern bir tasarım yaptırabiliriz. Fiyat 100 tl kritik sınır gibi.
    Emekleriniz için teşekkürler bu arada.
    lifegoeson13 bunu beğendi.

Yeleğe ihtiyacım var. Yukarıdaki tasarımlar da Fena değil.
    1 tane S beden alırım.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250r
    Fiyat uygun olursa bende almak isterim. Giymeye değilde hatıralık ��

Tengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW G310r
    Ben de alırım

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Sene kaçtı bilmiyorum ama halen duruyor ill yapıldıgında almıştım
    Arada bazen giyerim
    The Dude ve Olcay Avşar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Bende yelek alacaktım. Lakin böyle birşey olursa buradan alırım. Hem hatıra olur hemde giyeriz. Limited edition ürünleri severim.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Sadece yelek değil, kupa, anahtarlık vb. promosyona yönelik ürünler de ürettirilip siteden satılabilir.

Maliyetine satmak yerine, bir miktar karlı satılıp, aradaki kazanç belli bir amaç için harcanmak üzere toplanabilir... Böyle olunca kupaydı, anahtarlıktı, yelekti, çıkartmaydı (sticker) gibi ürünleri biraz pahalı da olsa yardımlaşma/dayanışma/hediye babında almaya teşvik olabilir...

Diğer bir taraftan; aslında... düşününce... forumun belli bir reklam geliri olduğu ortada ...

Yaptırın ve forum üyelerine ücretsiz dağıtın

Forumun promosyonu kapsamında

Hazır yeni yıl da gelmişken ... bankaların, şirketlerin ajanda, takvim neyim dağıtmaları gibi
    bursalıali ve Volkan76 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2014)
    Reflektörlü yeleğin tam da görüş kısmına kocaman sitenin adını yazmak yanlıştır. Öneriler gelmiş. Sitenin illa site reklamı olacaksa sağ veya sol göğüs kısmına yazılabilir. Ama sırt kısmında yazı olursa ben asla almam. Ha bedava dağıtırsanız okey. Ama hem parasını ben vereceğim hem siz reklamınızı yapacaksınız o iş olmaz.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alırım hiç geri vites yapmadan ;)

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Yeniden güzel bir tasarımla iyi talep toplanır bence. Siteden grafiker bir arakadaş sevabına çizsin sonra da ufoz isimli üyemize verelim olsun bitsin.

Süper Moderatör (eyong) Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı Serdar Baba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reflektörlü yeleğin tam da görüş kısmına kocaman sitenin adını yazmak yanlıştır. Öneriler gelmiş. Sitenin illa site reklamı olacaksa sağ veya sol göğüs kısmına yazılabilir. Ama sırt kısmında yazı olursa ben asla almam. Ha bedava dağıtırsanız okey. Ama hem parasını ben vereceğim hem siz reklamınızı yapacaksınız o iş olmaz.
    Daha önce de cevapladım, konunun site reklamı ile alakası yok. Ki bir internet sitesine böyle bir reklamın hiç bir faydası olmaz, kaldı ki motosiklet.net'in olsun.

Sırtında buraya ait olduğun bir ibare olmazsa yolda nasıl anlayacağım senin de benim gibi buranın müdavimi olduğunu, bu tür yelek/mont/polar vs amacı budur. Birbirini tanımayan insanlar yolda/kampta/kafede bu sayede kolay iletişim kurarlar.

Buna aslında geçen sene İznik'e yaptığımız gezide karar vermiştim, gezip tozup meşhur bir köftecide yaklaşık 10 motor mola verdik. Bir o kadar da motorlu kişi daha vardı gittiğimizde, selamlaşmadık bile öyle uzaktan bi kafa eğdik.

Ertesi gün forumda gezinin başlığını açıp fotoğrafları eklediğimde forum üyesi bir arkadaş "ya ordaki motorcu grup da bizdik, keşke bilseydik kaynaşırdık ta İstanbul'dan gelmişsiniz" dedi.

Şimdi bizde birkaç kişide, ya da onlarda bir iki yelek olsa illaki içimizden birileri fark eder ve kaynaşırdık.

Alıntı jacob34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeniden güzel bir tasarımla iyi talep toplanır bence. Siteden grafiker bir arakadaş sevabına çizsin sonra da ufoz isimli üyemize verelim olsun bitsin.
    Aslında eski tasarımın devam etmesi taraftarıyım, çünkü zaten şu an elinde olan ve kullanan üyeler var. Farklı farklı yelekler olmasa daha mantıklı sanki?
    Apices, Atr 72-500, Levent ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    İki (veya üç) adet ben de almak isterim. XL beden ve mümkünse sarı renk tercihimdir. Ödemenin nasıl yapılacağını da belirtirseniz işlemler hızlanabiir.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fikirler farklıdır.

Ortak bir amaç için yapılıyor ise motosiklet.net yazması doğrudur; ancak yukarda bir arkadaşın da dediği gibi sırtta kocaman yazması açıkçası bana çok makul gelmiyor.

Ancak sitenin olması gerektiği taraftarıyım; bu nedenle uygun ebatlarda bir yere koyulabilir. Yönetici arkadaşın anısında sorun logonun hiç olmaması; büyük ya da kücük olması değil şahsi kanaatim.

Dipnot: Bu tür yelekler sevmiyorum; kendi deri ceketimi yeleğe çevirdim. Eğer motosiklet.net logolu cırtcırt satılır ise onu alıp kullanmak isterim.

pinkcrow7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Haojue DA 135S
    Modern çizgilere sahip bir yelek olursa alırım bende

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bi tane var isteyene satarım
    Moderatör'den az kullanılmiş korsan yelek.

BLUE MOTOR - Benelli - RKS - KUBA
    Leoncino
    Hero Motosiklet
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)