Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Scooterin çok zevksiz bir araç olması

Motovento
    REKLAM ALANI
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Scooter kullanan adam kebabı soğansız yer, şalgamı acısız içer.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 yıl scooter deneyimimden sonra vitesli motosiklete geçince anladım bunu. scooter kesinlikle motosiklet sınıfına girmemeli. iyi günler dilerim efenim.
    Bu adam forumun yüzkarası bence. Açtığı konular yağtığı yorumlar çok bencilce.

melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    scooter kullanan adam benzin hesabını kuruşla yapıyordur.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Scooter sürücüleri scooterlarını Yumoş ile temizler.
    hasmet bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sanırım hepimiz yeteri kadar delirdik.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ama scooter kullanicilari daha cok delirdi

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Scooter kullanan erkek gömleği en üst düğmesine kadar ilikler,vitesli motosiklet kullanan erkek bağrına kadar açık gezer )
    YZFR25 bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Scoter kullananın kıçı yağmurda sürekli ıslanır.(Bu arada arkadaş resim atmış PCX in seledeki dayama parçası arasından su geliyor kıçım ıslanıyor diye

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Scooter süren adam evi süpürür sonrada perdeleri asar.

Motosikleti
    Artık Yok...
    scooter süren adam keyifçi adamdır hammalıkla uğraşmaz vitesi debriyajı ayak freni her şey elinin altındadır..

scooter süren adam kahveyi şekersiz acı içer yanına su bile almaz manuel süren adam nescafe 3 bir arada içer..

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter süren adam keyifçi adamdır hammalıkla uğraşmaz vitesi debriyajı ayak freni her şey elinin altındadır..

scooter süren adam kahveyi şekersiz acı içer yanına su bile almaz manuel süren adam nescafe 3 bir arada içer..
    scooter kullanan adam detoks çayları içer kahve değil

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Scooter kullanan Sabri Sarıoğlu, vitesli motosiklet kullanan Ergün Penbe

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haci scooter'a gecersem daga bayira nasil çıkacağım?
    valla ben gidiyorum

zekvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    Scooter süren adam mentollü slim sigara içer.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bırakın sizi gizli scootercular sizi... burda scooter şöyle böyle dersiniz ışıklarda sağda solda denk geldik mi abi beni çok yoruyor bu motor, abi çok yakıyor, abi bazen satıp benimde scooter alasım geliyor, debriyaja basmakdan bileğim ağrıyor, abi bu ne kadar, abi şöyle abi böyle abi , abi şunun seleye bak ne kadar güzel ya konforlu dersiniz

Buraya geldimi scooter şöyle böyle

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Skuter süren patrondur, az hareketle çok iş yapar. Vitesli süren ameledir. Eli ayağı sürekli çalışmak zorundadır.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bırakın sizi gizli scootercular sizi... burda scooter şöyle böyle dersiniz ışıklarda sağda solda denk geldik mi abi beni çok yoruyor bu motor, abi çok yakıyor, abi bazen satıp benimde scooter alasım geliyor, debriyaja basmakdan bileğim ağrıyor, abi bu ne kadar, abi şöyle abi böyle abi , abi şunun seleye bak ne kadar güzel ya konforlu dersiniz

Buraya geldimi scooter şöyle böyle
    Kirmizi isikta duran bir spor araba kullanicisinin yanindaki Doblo surucusune soyledikleri,
    Vitesli motosiklet kullananin Skuter surucusune soyledikleri ile asagi yukari aynidir.

Motosikleti
    HONDA CBR 250R / MONDİAL DRiFT 125
    2 sene scooter sürdüm sonrasında vitesli bir racing alınca ben ne sürmüşüm bu zamana kadar dedim.
    viraj eğitimi de aldım yatmaya doyamıyorum.
    racing candır.

Motosikleti
    Artık Yok...
    biz o spor arabalara çok bindik birazda gençler binmeyenler nasiplensin bizde dobloya binelim sorun yok doblonunda keyfi ayrıdır yüksek tavan rahat geniş iç hacim bolcana yük alır..

ben keyfime bakarım kim ne dert çekiyorsa çeksin hayata bir kere gelmişim onun bunun lafıylada hareket etmem onun bunun demesiylede hiç bir şey olmam.. aşdık o yaşları

doyumsuz insan her daim doyumsuzdur gerçi buda insan fıtratında var hep fazlası ona değil ferrari alsan yanından jet uçağı geçdiğinde niye benim jetim yok diye eziklenir.. o işlerin sonu yok.. o dünyanın bir sonu yok..

daha geçen seneye kadar altımda 850 lik tdm vardı .. tdm yi sürene eskilere duayenlere sorun mt nin atasıdır tam bir vahşi atdır üstünden seni atmak için her şeyi yapar virajları kabusdur kıçı başı ayrı oynar... ondan önce vn900 demir yığını vulcan 280 kilo vardı ... kaç kişi altında 280 kiloluk demir yığınını tutabilir heleki kapalı dur kalk trafikde.. tutarım diyen 10 kişinin 8 i ya yalan söyler yada tutmamışdır kolay gelir iddayada varım devirir.. 15 yıldır gayet usta motor süren arkadaşım beşiktaş köprü altından çıkarken devirdi motoru..

Biz nerelerden nelerden geldik o yüzden x10 sürmek benim için mükafat ödül gibi.. artık biraz rahatı konforu lüksü hakediyorum zaten o kafayla aldım..

tdm yi sattım bizim kabile millet benden böyle bir mt09 falan bekliyorlardı hatta eski sv lere biraz kafayı takmışdım.. nc sevmediğimi iyi bilirler kızmasın nc ciler şahsi fikrimdir nc lerde bana sahte manuel gizli scooter gibi geliyor benim fikrim tabiki.... bu x10 alınca hepsi ne yapdın sen yaa falan dedi şimdi ama hepsi iyiki almışsın diyor :D bir tur atan gelmiyor herif işlerini halledip öyle geliyor :D gelenin zaten ilk lafı trafikde dans ettim resmen ne kadar rahat pratik konforlu kokluyor yakıtı resmen.. ee biz neden aldık sanıyorsun deyince hepsi en doğrusunu yapmışsın diyorlar .. aklın yolu bir..

geçen gün aldı arkadaş motoru adam beşiktaşdan yeşilköy florya gitmiş bankada işlerini halletmiş almış hatunu gitmişler beylerbeyine ara ara açmıyor teli... aldım onun vfr800 ün anahtarıda bendeydi neyse eve geçdim gelmiş akşam 2 de motorunu getirdim diyor .. istanbul turu atmış p..nk. hatunu almış beyler beyine götürmüş falan ) hatun yolda bu motor çok rahat çok güzel sende bundan al demiş )

yarın ne olur bilinmez şu anda x10 var.. şu saatten sonrada bunu satarsam manuelde düşünürsem uğraşmam mt07 mt09 yada o tip bir şeyle hep kafamda bir rt1200 var ama onun içinde gene yanına bir scooter şart şehir içi sürmelik rt şehir içinde sürülmez.. iki motorda yorar genel giderleri.. bakalım bir şeyler düşünücez o zamana kadar x10 ile keyif sürmeye devam..

sabahdan ankaraya yola çıkıyorum bagajı yerleştirdim bagajda bir takım elbise bir eşofman takımı bir çift ayakkabı kot falan var .. telefonumu toprpidoda şarja bağlıycam diz örtüsünü takdım bacaklarım ne üşüycek ne yağmur çamur gelicek sele ısıtmasını açıcam mis gibi yoluma bakıcam keyifli keyifli.. mugımıda hazır ettim içine sıcak nescafe arasıra hüpletirim yolda..

Beni a noktasından b noktasına keyifli keyifli sorunsuz sıkıntısız rahat konforlu götürüyormu ben ona bakarım.. istersen scooter deme zeplinde yada triportör de çokda umrumda der geçerim

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    kız arkadaşımın yanına motorla geleceğimi haber vermiştim. o da pek anlamaz motor işinden ancak motor diyince bi africa twin r1200gs tarzı birşey bekliyordu sanırım. yanına sym hd2i ile gidince 'motor diyince ben de bişi sandım bisikletle gelmiş herife bak ya' tarzında bi laf söylemişti. o ara boşluktaydım lafı duymazdan geldim. böyle diyorum çünkü bu tür insanlara hakkettiği gibi davrancaksın.

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)