Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar200 Ns 30Bin Kilometrede Alınır Mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhabalar. 200ns alma niyetindeyim. Elimdeki para kısıtlı, bu nedenle ikinci eller arasından seçeceğim. Oturduğum şehirde kafama yatan bir iki seçenek var. Sizlerin tecrübe ve yorumlarından faydalanmak istedim.

Bütçem 8,500 - 9,500 en fazla.
    3bin lira da ekipmana ayırdım.

1 - https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-bajaj-pulsar-ns200-572339841/detay/ 2015 model 32bin kilometre + ön camı var, lastik masrafı var

2 - https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-dopdolu-ns200-624133024/detay/ 2016 model 22bin kilomtere + 3 çanta + ön cam+ lastikler 5bin kilometre olmuş anlas var

3- https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-kazasiz-hatasiz-kupon-200ns-622151800/detay/ 2016 model 12bin kilometre, o kadar

Bir abim 3.seçeneği almamı söylüyor. 1 ve 2 deki kilometrenin aşırı olduğunu, üzerine ben de 10bin yapsam aletin elimde kalacağını söylüyor.
    3. seçeneği alırsam lastik yenilemem lazım artı masraf, onu almam imkansız gibi bir şey..

Çantalı olan içime daha çok sindi. Siz ne dersiniz?

Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    ben 0 aldım 7.800 km sürdüm iş yerinden arkadaşıma sattım.şu an serviste 28bin kmde bakıma girdi.motorda tık yok zincir orjinal hiç bir masraf çıkartmadı.pulsar almak şans işi biraz ben motora iyi baktım rodajda vs sattığım arkadaşım o kadar titiz değildi ama hiiç bir şey olmadı.60 70 bin çok rahat binebilirsin.pulsardan anlayan biri ve ustasına göstermeni tavsiye ederim.ya çok memnun kalıyorlar yada beddua ediyorlar.ben de arkadaşımda hala çok memnun.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    ilkini kesinlikle düşünmezdim. Pulsar gibi motorlarda 3 lü çantası olan apaçi gibi sürmeyen yola giden adam izlenimi veriyor bana önceliğim çantalı modelleri tavsiye etmek oluyor genelde. İkinci motor 20 bin bakımını da geçirmiş masrafı çok olmayacağa benziyor.2016 olması da güzel 2015 bazı serilerinde sorun cıkabiliyorMuhtemelen zinciri değiştirmemiş 22 bin km'dir yeni zincir gerekecek , ön camurluk da kırık. Bu ikisini de pazarlıkla düşebilirseniz güzel olur. Tahminimce 12 bindeki motordan daha iyi durumda bile olabilir motor sağlığı olarak. Satma konusu da pulsarı kolay satarsınız 1 2 fiyat kırarsınız gider alırken çok düşünmemek lazım iyi malı iyi fiyata alabilmek daha önemli. 2 tane pulsarım oldu bu arada.

12 bindekini alıp ektraları takmak isteseniz. Size 11'den aşağı tutmayacak.
    sativus bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Az motordan anlıyorsan bajajdan uzak dur derim. Daha çözümlenmemiş bir dünya kronik sorunu var. Facebook grubunu takip et anlarsın. Gerçi kötü yorum yapanları engelliyorlar. Bu fiyata başka motora yönel derim

Motosikleti
    MT-07
    Alınmaz. 30000km'de sıkıntı çıkarması muhtemel. Tecrübe ile sabit...

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Kardeşim dost tavsiyesi istiyorsan,.

0km TVS RTR-180 al.

Nakit olarak 9.500 tl ye biter.

Memnun kalirsin,200ns nin arkasindan kopmadan gidersin.

Burada detaylar var

http://www.motosiklet.net/forum/moto...asligi-10.html

Yinede sen bilin.
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

Pulsar adam gibi kullanırsan 200 bin km motordan yana sıkıntı olmaz kuryeler boşuna kullanmıyor.

Diger Hintli babuşlar hilti gibi titrer , çok iyi olsalardı , CBF 150 yerine diger Hintli leri seçerlerdi güç isteyen kurye . Güç isteyen kurye Pulsar alıyor , güç lazım olmayan CBF rahat oldugu için .

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Bu 30000 de motor biter saçmalığını kim attı ortaya? Benim motor şuanda 36000 kilometrede gücünde hiç azalma yada yağ yakma belirtisi yok. 100.000 kilometreyi devirmiş pulsarlar gördüm motorları hala sağlamdı.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Fikirler almak güzel oldu benim için. TVS modeline de bir bakacağım şimdi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)