Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kask Tavsiyesi 400-1000TL

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kesinlikle o düşüncede değilim eğer o düşüncede olsaydım birtane ls2 alır bakardım yoluma Ben hjc fg 17 tarzı birşey bakıyordum fiyatlar 1000'den 1500'e çıktı benim bütçem malesef buna yeterli değil. 30 la giderken kafayı çarpıp beyin kanamasından ölen de var 200 ile giderken ekipmanları sayesinde hayatta kalan da. Hiçbirşeyde canımdan değerli değil elimdeki bütçe ile bana en iyi güvenliği temin eden kaskı arıyorum o yüzden siz değerli abilerime danışıyorum.
    ben de ona dikkat çektim zaten hocam aynı şekilde düşünmemize sevindim.. başta söylediğim gibi premier kask karbon fiber aramid karışımlı bir kask.. ülkemizde uygun fiyatlı satılıyor.. karbon modeli aramidsiz direkt çift katman carbon fiber malzeme ancak fiyatı daha yuksek.. 1000 tl ye karışım versiyonu alınabilir.. xl ölçüsü 61 cm.. benim başım 62 cm olduğundan biraz baskı yaptı riske etmedim.. 2xl modeli yılbasından sonra gelecekmiş.. umarım sizin baş ölçünüze uygun bir ölçü bulabilirsiniz. kağıthane honda esengülde mevcut..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    liquem bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı foxtrot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de ona dikkat çektim zaten hocam aynı şekilde düşünmemize sevindim.. başta söylediğim gibi premier kask karbon fiber aramid karışımlı bir kask.. ülkemizde uygun fiyatlı satılıyor.. karbon modeli aramidsiz direkt çift katman carbon fiber malzeme ancak fiyatı daha yuksek.. 1000 tl ye karışım versiyonu alınabilir.. xl ölçüsü 61 cm.. benim başım 62 cm olduğundan biraz baskı yaptı riske etmedim.. 2xl modeli yılbasından sonra gelecekmiş.. umarım sizin baş ölçünüze uygun bir ölçü bulabilirsiniz. kağıthane honda esengülde mevcut..
    izmir içi bulabilirsem bayiye gidip deneyeceğim

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmir içi bulabilirsem bayiye gidip deneyeceğim
    modelinin adını yazmamışım sanırım.. premierin touran modeli.. umarım bulabilirsiniz.. iç vizörü de mevcut bu modelin

afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    mtlerin iyi olduğunu okumuştum. 1'000 liranın üstüne çıkmaya çalış.

400 liralara kask olma hiç. bu da aynı işi görür hem güneş vizörlü.

abdtzn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 S
    Biraz daha bekleyin bence firmalar yıl sonu üretim tarihi sebebi ile ciddi indirim yapıyorlar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)