Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Alacak motor bulamamak!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Açıkçası mt-25’i düşünmemin sebebi bu kampanya fiyatı, üstüne tek silindirden bıktım. Basınca yakıyormuş. Yaksın aga, bastırtmaz insana daha iyi.

R25’te bakarım geliyor. 32 yaşına gelmişim die es geçiyorum. Yoksa R25’te alaşım var yani

YaşlıApaçi yaparım nickimi sonrada devam ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    valla sen bilirsin ama ne alırsan al git zamanında al .. Benim çevremdekilerede ben diyorum şunu almayı düşünüyorum diyorlar düşünme al diyorum , çünkü şu anki piyasalar kurlar ekonomik koşullardan hiç bir şeyin fiyatı düşmez.. tam aksine kurlarda şayet yeniden bir dalgalanma olursa fiyat tekrar bir tur daha fırlar.. o yüzden ne alıcaksan al ama elini çabuk tut bekleme yapma fazla..

Motosikleti
    MT-07
    En fazla bir hafta daha bekleyeceğim zaten. Benim pert Dominar’ın itirazını yapacağım. Emniyet şeridinde biz adama geçirsek %100 haksız olurken, adam emniyet şeridinden kontrolsüz çıkıp bana geçirince sadece %75 haksız çıkıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...10280351/detay 47 favori var şu an 2000tl zararına koydum ilana. Bunu satmadan wr250r aldığım için fiyatı makul tuttum.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Yapıştır F800 , 660 tenere yada 990 adv bak yoluna, hadi selametle.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ben güzel "temiz" 2. el bir CB500F derim... İtinalı bakılmış kullanılmış ilk sahibinden 2016 ve üstü bir CB500F üzmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:23 ----------

NC'den geçtikten sonra 1-2 ay alışana kadar bocaladım, şimdi şehir içi için NC'den çok daha iyi buluyorum. Yalnız ivmelenmesi hemen hemen aynı NC ile, öyle apaçilik yapacağım dersen sana gelmez.
    mavellen bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Bugün kalktığımdan beridir mt-07 kafasını yaşıyorum. Tanıdık falanda yokki bir tur atak

Aga ben fazer ile ölürüm. Uçak olup uçtuğumdan beridir abs falan arar oldum. Hoş o motorda da abs vardı ama neyse

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    MT-07 güzel motor, ama bir Hyperpro ön arka amortisör seti ister. Kendi üstündeki amortisörler adamı korkutur, çok yumuşak. 2018'lerde önleri güncellediler galiba sonunda...

Motosikleti
    MT-07
    Açıkçası kullanmadan bilemeyeceğim ama cb500f’e 42000₺ isterken Honda, mt07 için Yamaha 39000₺ istiyor. Fiyatlarda herkes şaşırdı iyice ama motor alırsam bu sefer titremeyecek. Uzun yola çıkarken acaba die kendi kendime çelişkide kalmayacağım daha.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Sıfır ise tabi ki bu fiyatlarla MT-07. Ben ikinci el için konuşuyorum. (Lat aramızda MT-07'nin 2. eline ben hiç bakmazdım, halis apaçi motoru o motoru temiz ve haşatını çıkarmadan kullanan azdır diye bir önyargım var...)
    mavellen bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Benim için rodaj önemli sadece. Güzel rodajlı alet olduktan sonra istediği kadar teker yapsın. En fazla zincir ve dişki seti değiştiririm die düşünüyorum.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Bir de ön çatal
    Angrypower bunu beğendi.

Valeyellow46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor çok ama bizde para yok usta olay bundan ibaret.
    zekeriyaimam bunu beğendi.
    VALENTINO ROSSI 46 FAN & Movistar Yamaha MotoGP

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence Superduke hala piyasadaki en iyi naked. Sadece fiyati cok yuksek. KTM milliyetçisi olmaya gelince:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-haslama.html

Insanin ruhu fanboy olduktan sonra yapisacak bir marka illa ki bulur.

Halbuki herhangi bir urun bir suredir piyasadaysa, demek ki musterisi vardir, yani birileri tercih ediyordur. Simdi yeniden motosiklet aliyor olsam muhtemelen MT10'a kayardim gibi geliyor bana. Fiyati daha makul. Hem de Japon.
    Okudum konuyu. Tabi ki katılmadım.

Tabi başka markalarında seveni vardır. Geçenlerde biri Honda'nın başarılarıyla övünüyordu forumda. Abartarak.

Tamam KTM'de titreşim var. Ama amacına göre üretim var. Benim motor mesela. Eşi benzeri zaten yok diğer markalarda. 148 kg olup 28 litre deposu olan üstüne 55 beygir güç üreten motor yok.

Tenere var yakınında. 220 kg civarındaydı heralde. Bi arkadaşımda var. 45 beygir olduğunu söyledi. 660 cc 45 beygir. 640cc 55 beygir. Yani güç üretmek için bişeylerden vazgeçmişler. Mesela balansör. Titreşimi kabul ederek yüksek güç üretmişler.

Torku zaten anlatılmaz yaşanır. Bizim grupta biçok kişiye sürdürdüm motoru. CBF 1000 olan arkadaşım "böyle birşey beklemiyordum" dedi. Teneresi olan torkunu beğendi. Varaderosu olan sürdü "varadan torklu bu" dedi. Zaten ilk dikkat çekeni torku.

Birde parça kalitesini seviyorum. Düşmesinden hiç korkmam mesela. Bikaç kere düştü. Naylon gibi malzemeden parçaları. Yamuluyor geri bırakınca düzeliyor. Kırılmıyor yani.

Anlatacağım çok şey varda birazdan misafir gelecek. Uzun uzun yazmayayım şimdi. Bi sonraki motorumda KTM 990/950 Adventure olacak inşallah.
    İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...Uzar uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
    Bakarsın aldanmışsın, gördüğün bir seraptır. Sevimli bir hayale açılırken kolların.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sıfır alacaksan bencede mt07 al.Dominardan sonra bende onu istiyorum ama g...tüme güvenemiyorum.Ben o motorun hakkından gelemem.Yoksa şimdiye çokdan almıştım.Bahara 60 bin olmassa iyi.Sen hakkından gelirsin al geç.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Cb 250 R kullanan bir arkadaşım takasla bu hafta 11.000 km.de Cb650F aldı. Motorda Ferik egzoz da var. 4 silindirin sesi bir başka derler ama bu hakikaten gök gürültüsü gibi. Motoru da çok beğendim.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    TNT25 veya TNT250

İkinci el fiyatları uygun.
    0 tercih olursa BN251

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Mt07 bence mantıklı duruyor.

Motosikleti
    Artık Yok...
    ktm adventure başka bir şey.. başka bir dünya .. o motoru bana göre normal bir endurocu almaz..

ktm yi ktm yapan nedir biz küçüklüğümüzden bu yana 90 lılardan beni ktm dedinmi aklımıza cross offroad enduro dan başka bir şey gelmezdi çünkü o alanda çok çok iyi bir markaydı halende öyle .. o yüzdende belli cross outdoor tutkunu hastası ufak bir kitle alırdı..

şimdi duke muke tarzı motorlarla gençlerede ulaşmaya çalışıyor doğruda yapıyor kurtlar sofrası neticede ama ktm nin uzmanlık alanı bende hep offroad dur ister enduro ister cross olsun..

Bazı markalar vardır isimleri vardır popüler kültürün tükettiği markalardır bazıda markalar vardır bilenler alır misal outdoorcusundur o alanda colombia,northface ,salomon gibi markalarda vardır popüler kültürün tükettiği beğendiği birde harbi outdorcuların aldığı herkesin bilmediği sadece outdoorculara hitap eden marmot,merell gibi gibi markalarda vardır..

ben şahsen enduro alıcak olsam adventure almam çünkü o motorun hakkını veremem normal bir onroad enduro tercihim olurdu .. kaldıki beğenen beğenir beğenmiyen beğenmez ama bu hususda kle500 ü çok beğenirim tam benlik light onroad asfalt endurosu. stabilite bozuk köy yollarında falanda fazla fazla iş görür bana yeterli kafi yakıtıda gidişide iyi..

herkesin tercihleri farklı.

Neyse konuya dönersek istanbulda sürüceksen motoru şehir içi ağırlıklı ne yapıcan mt07 yi 09 u . anladığım gazda açmıyorsun öyle bir tipde değilsin zaten düşmüşsün asfaltla tanışmışsın bizim gibi sende bir asfalt beni unutma ben burdayım ara sıra ziyaretime gel demiş sanada bizlere olduğu gibi ) .. al bir 250 yada 300 cc lik bir makine bence bak keyfine.. uzundada iş görür şehir içide iş görür..

vstorm250 liğini bizim bir abimiz aldı eski motorcudur kendi öyle iki günlük motorcu değil 1200 lük bmw leride oldu 900 lük yamahalarıda oldu şimdi vstorm aldı 250 çok memnun.. iki kez o motorla istanbul datça yazlığına gitti geldi ..

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bul bir tane temiz cbf500 uğraşma mt25/r25 ile falan

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)