Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çiçek gibi 600 lük motoru ölü fiyatına veriyorum soran yok

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    aynı iş yerinde farklı nedenlerden 4 adet motor satılık farklı kişilerden şöyleki
    peugeot kissbee 50cc
    yamaha r25 2016
    honda pcx 125
    kawasaki vulcan s 2016
    satışlar 0 bakan soran neredeyse yok piyasanın en çok satan malları ama yok yok yok
    Erkan344 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Dostum fiyatın ölü değil. 24 e de var yakın özelliklerde. Belki bundan dolayı olabilir. İstersen 23 e koymayı dene. Arayan soranı gör. Sonra geri fiyatini yukseltirsin.

Motosikleti
    Şu an yok..
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum fiyatın ölü değil. 24 e de var yakın özelliklerde. Belki bundan dolayı olabilir. İstersen 23 e koymayı dene. Arayan soranı gör. Sonra geri fiyatini yukseltirsin.
    Nerde var 24 e ??
    Yok yaaa olur mu şunu 20 yapalım bari!!

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    elimizde tam 23 bin var tamam diyorsan arkadaş yarın gelip alacak

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    1000RR'ım 2 aydır ilanda.50-52 civarı piyasası olan motoru sp alacağım için 44 e verecektim.sıfır hata bir makina ama arayan sayısı 10 u geçmedi.arayanda ölücü takımı 40 olur mu,42 ye noterde buluşalım falanlar.Ne motoru satabildik ne yeni alabildik.sonunda sinirlenip ilandan kaldırdım.Nakiti hazır olan ölü mal arıyo.temiz mal arayan beklemede müdürüm.
    Erkan344 bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elimizde tam 23 bin var tamam diyorsan arkadaş yarın gelip alacak
    warning! 'ölücü' detected!
    Erkan344 bunu beğendi.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Siz kaç tl ye aldınız bu motoru doğru yazacağınıza söz verip yemin ediyorsanız yazın...(?)

Yazmak istemezseniz ben kısadan söyliyeyim 24 bin tl den fazla etmez o motor o kadarda etmezde malesef ikinci eli kendimiz öldürdük ve öldürüyoruz...

Rhombeuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 yıl önce bu motoru 20 bine alanlar şimdi 250cc parasına 600lük diye ilan açıyorlar ..

Faizler %3 geçti kimse kredi çekip ne motor alır ne araba ne ev ..
    galileo bunu beğendi.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    evet piyasa bukadar ölü. Şu an satılan otomobil ve motosikletler arkadaştan arkadaşa. Yabancı biriyle alışveriş 0 durumda. 0 Araç satışları durmuş durumda markalar stok eritmek için geçen senenin kuru yok geçen senenin fiyatı gibi 3 5 satış yapıyorlar.

Birde şöyle bir durum var şu an motosiklet alan herkes hevesli ve yeni kullanıcılar senin motosiklet biraz büyük onlar için. Eski binicinin şu an şu durumda motosiklet alması satması çok mantıklı değil. Herkes bekliyor.. 4 5 ay önce sonumuz iran olacak dediğimizde bizimle dalga geçiliyordu..
    Erkan344 bunu beğendi.

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Bu dediğiniz çok mantıksız. Ben 2015'te sıfır kilometre aracımı 76 bine aldım, bugün aynı aracın sıfırı, aynı donanım paketiyle 135 bin lira. Şimdi sırf ben onu 76bine aldım diye aldığım fiyata göre satmaya kalkarsam sıfırını almak için bir o kadar daha para vermem lazım üstüne. Dolayısı ile kaçınılmaz olarak ikinci el piyasası da yükseliyor, yükselecek. Yapacak bir şey yok. Adam sıfırına 135bin vermektense temiz ikinci eline 100bin verir.
    Şimdi eğer sen 76bine aldığın arabayı 100bine satıyorsun, amma kar ettin diyeceksen yanlışın var. Kar filan etmiyorum. Aslında çok büyük zarar ediyorum. Nitekim satmak durumunda kalmıştım birkaç ay önce, iyi ki satmamışım. Bu devirde malın varsa asla satmayacaksın. Almak çok zor.
    06Serhat bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bu faiz oranlarınla başlangıç seviyesinde bile motor almak zorlaştı.Motor alan yeni kullanıcıda olsa eski de olsa genelde elde nakit olmuyor.Herkes kredi çekiyordu.Kredi faizlerinde düşme olsa bende değiştireceğim motoru.Ama bu faizlerle zor.

Bu gün 25bin kredi çeksem 24 ay vade ile geri ödemesi 36 bin lira yapıyor.Oda Benim findek puanım 1850 üzeri olduğundan 2,79 faiz oranı ile bile böyle.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Piyasada çek-senet tefecileri % 70 kırım ile nakte çeviriyormuş.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Bu motor hakkında yapılan yorumlar hiç iyi değildi bununda etkisi var diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sene 2006 sıfır satışlar
    Kriz olmasından dolayı,piyasa durgun,iyi satışlar dilerim
    https://farm2.staticflickr.com/1924/...3d24a5fe_c.jpg
    Zamanında ben atmıştım bu resmi. Geçen dergi gene elime geldi, attım çöpe. Moral bozuyor her gördüğümde.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim dominarı vereyim üstede 9 bin vereyim geliş gidiş yakıt masrafınıda ödeyeyim.Ne dersin?

SerKaNPaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTR1400
    Fiyat çokta uygun sayılmaz hatta pahalıcıların bi tık altında fiyat yazmışsın örneğin 15 model 8900km de 24bin lirayada var diğer taraftan 27500 e tercih edilebilecek çok daha güzel motorlar var. İnşallah satabilirsin istediğin fiyata 👍

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Erkan344 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerde var 24 e ??
    Yok yaaa olur mu şunu 20 yapalım bari!!
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...02689797/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...54006966/detay

Senin motorunu neden tercih edeyim? Alıcıyım, ikna et beni.
    murattatoğlu bunu beğendi.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin düştüğün yanılgı, piyasayı kafanda o sarı site bazlı belirlemen olmuş bence. 100 tane ilan hep beraber 25 binden 30 bine çekince, aralarından da şans eseri 2-3 tanesi satılınca insanlar artık piyasası o sanıyor. Ama bu artık günümüz şartlarında böyle değil. Bunun ayrıntılı sebeplerini de yukarıda yazmışlar.

İşin hoş olmayan tarafı, insanların yaptığı doğru yorumlara sinirleniyor ve tepki gösteriyor olman. Senin asıl bakman gereken potansiyel alıcıların kafasında o motorun ne kadar ettiğidir. Onun yukarısında satarsan da senin gibi sarı site bazlı düşünen bir garibana ya da tam tersi parayı takmayan bir ters-garibana satarsın diye düşünüyorum.
    SerKaNPaN ve Thracian bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Benim düşüncem burada sempati yaratıp, motoru satmak için potansiyel müşteri aramak ama empati yapamayıp olan müşteriyide kaçırdı gibi. Açıkçası motorunu umarım satarsın ama @Mavellen ‘den başka teklifi bide @uzaygemisi verdi. Motorum pert olduğu için bende alacağım baştada belirtmiştim. Silindir sayısı fetişi olmadıkça bu motoru almak mantıklı değil.

montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Sahibinden : piyasa fiyatı değildir.

Bir motor kaça satıyorsa odur piyasası. Misal bence 3bin tramerli bi ironmax vardı 14bine aldım. İronmax hoşuma gitmedi pek, satayım dedim 2016 en düşükten doğry sıraladım 17bindi en düşük fiyat. 17bin yazdım. Kimse yazmadı. 16500 e çektim yine öyle. 16ya çektim yine öyle. Ben de kaldırdım, bir arkadaşa 15bine verdim. Tramer dışında güzel motordu 15bine yabancıya gitsin istemedim çünkü.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)