Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Supermoto yarışları hk.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    Herkese selamlar,
    2 yıl önce drz400sm motorumun her yerini sökmek, arka dişliyi büyütmek, lastikleri değiştirmek vs vs suretiyle sakaryada akyazı kenan Sofuoğlu pistinde supermoto B yarışına girmiş 13 yarışçı içinde (farları kornası olan bi tek benim motorumdu :D ) 6. lık elde etmiştim. (6. oldum da nasıl oldum :D neyse) yaşım artık 31 oldu ancak içimdeki manyağa bir türlü dur diyemiyorum, sokaklarda deli gibi teker yapıp yanlamak istiyorum, bu yaştan sonra ağır kazayı kaldıramam bu yüzden elimde mevcut olan dt125r motorumla birlikte yanına crf450r alıp supermoto haline çevirip yarışlara giricem. lastik ve genel bakım tamir için sponsor buldum sayılır. yol için araç arkasına askı gibi bişeyle çözebilirim diye sanıyorum. bu lastik tamir parçalar ve yol haricinde giderlerim neler olur bi türlü kestiremiyorum. hakkında bilgisi fikri olan varsa bi yardımcı oluversin, canını yirin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fikrim yok ama yaşın daha 31, 45 gibi yazmışsın gencsin daha

dipnot: 30'um ben
    schizo bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fikrim yok ama yaşın daha 31, 45 gibi yazmışsın gencsin daha

dipnot: 30'um ben
    orta yaş bunalımı :D 30 yaşındayken yoktu da 31 olunca cenabetliğinden midir bilinmez böyle yaşlı gibi hissediyorum. görüntü hala 25 ama onda sorun yok eheheh

Forumdan Uzaklaştırıldı

Motosikleti
    evet hala o yazdığımın arkasındayım da benim başlığımın linkini vermekteki amaç nedir? aynı şekilde caddede sürmekten artık korkuyorum, daha çok pist arazi üzerine gidicem. gülen surat bi açıklama yaparsan iyi olur gibi.

Forumdan Uzaklaştırıldı

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı schizo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet hala o yazdığımın arkasındayım da benim başlığımın linkini vermekteki amaç nedir? aynı şekilde caddede sürmekten artık korkuyorum, daha çok pist arazi üzerine gidicem. gülen surat bi açıklama yaparsan iyi olur gibi.
    adam üşenmemiş didik didik edip senin açığını bulduğunu sanmış, sen adamı niye bozuyosun bro (:
    bende ss yarışlarına girmek istiyorum ama onun sponsoru daha bi taştaşlı olmalı gibi geliyor bana.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    didiklemek değil, hatırlıyorum
    açığı değil, çelişki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)