Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yağmurda vizör temizleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sis şeklinde ince yağmur düşük hızlarda kaymaz, minik nokta damlacıklar şeklinde vizörde asılı durabilirler. Her halükarda silmek gerekebilir.
    İşte o zaman parmak şart. O vizöre parmak değecek, parmak olmadan olmaz Yoğun sis haricindeki yağmur ve karda ise kaliteli cila ile yapılmış polisajdan iyisi yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax 250 abs
    herkese teşekkür ederim yorumlar için... Genel olarak 3M markası polisaj önerilmiş,

Polisaj için kullandığınız ve memnun kaldığınız bir ürün var ise ismini yazabilir misiniz?

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Su itici ürünler konusunda deneyimli olan birisi bilgi verirse çok daha güzel olur, ben de takipteyim. Eldivenimin temizleme özelliği olmadığı için bu tarz bir şey daha cazip geldi bana.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı otchill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese teşekkür ederim yorumlar için... Genel olarak 3M markası polisaj önerilmiş,

Polisaj için kullandığınız ve memnun kaldığınız bir ürün var ise ismini yazabilir misiniz?
    3M için model kodunu unuttum, kutu atölyede, unutmazsam resmi ile paylaşırım. Senelerdir kullanıyorum bitiremedim, üretimi durduysa da yerine daha iyisini yaptıklarına eminim.

Su itici konusunu ben de çok araştırmış, sonunda buna ulaşmıştım. Deneme fırsatım olmadı ancak reklamları iyi diyeyim. Sayfanın en altında iletişim numarasından veya mail ile ulaşabiliyorsunuz. Vizöre uygulamak nasıl sonuç verir, matlaşmaya neden olur mu, kırılganlığını arttırır mı, istenmeyen sonuçları olur mu ya iyice araştırmak ya da firmadan konuya hakim birinden profesyonel yardım almak gerek.
    ...

Rakaful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün ilk defa yağmura yakalandım. Eldivenimde (held sparrow) parmak sileceği olmasına rağmen kafamı hafif sağa sola çevirdiğimde yağmur taneleri uçup gitti. Aynı yöntemi kullananlar olduğunu bilmek güzel.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)