Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Zontes markası hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar youtube da dolaşırken gördüm

https://youtu.be/ZRqc-WWvblw

Harika tasarımlar değil mi? Türkiyeye uygun fiyattan sorunsuz motosiklet sokarlarsa çok tutar diye düşünüyorum?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Ben beğendim açıkçası gayet güzel görünüyorlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Zontes ne yaw.Çin malı değil mi ? koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi demeye başladık

Motosikleti
    MT-07
    Zontes, Türkiye'ye bir model soktu onda da tutanamadı. Hem getirenler ilgilenmedi hem de euro4 norm'u hemen devreye girdi. Talihsiz bir girişle kendilerini derin ve karanlık sulara gömdüler.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Tasarıma ve ince detaylara önem veren bir marka. Uma harici bir firma getirir ve servis ağı geniş kaliteli bir ekip olursa tutulabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tvs Rtr 200
    Tasarımlar güzel ve farklı ama ülkemize 1 modelle gelip tutunamadılar.Ayrıca o isim ne ya zontes

Motosikleti
    Artık Yok...
    zontes cf moto ya ait bir marka sanırım.. cf motoda mondial le türkiyede ortak iş yapıyor zaten zonteside mondial bünyesinde getirtmişlerdi..

yani kısaca mondialin takdirine kalmış satabiliceklerini düşünürlerse getirirler düşünmezlerse getirmezler.. sizin buralarda off harika müthiş tasarım şöyle böyle dediğiniz motorlar aslında kapalı kapılar ardında bazı insanların masaları üstünde sadece dolar yada euro yani bir rakam..

kimse pazarda satamıycağı ürünü getirtmez.. zontes bir test edildi bir modeli geldi yoklandı piyasa beklenilen ilgiyi tepkiyi göstermedi.. tekrar denerlermi bilinmez..

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Kuba Motorla Ortaklik Yaparlarsa Guzel Is Yaparlar Bknz:Rks Cok Tutuldu

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı ',' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün izledim mükemmel ya biraz reklam yapmaları gerekli güven kazanmalılar.

Motosikleti
    MT 25
    Fiyatı hakettiğinden çok olmazsa almayı düşünüyorum. Beklemedeyiz şuan tasarımlara bayıldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:54 ----------

Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı hakettiğinden çok olmazsa almayı düşünüyorum. Beklemedeyiz şuan tasarımlara bayıldım
    Fiyat olarak ne kadara çıkacağını kestiremiyorum ama 15'e falan satılırsa peynir ekmek gibi gider. Bu kadar çok elektronik parça ileride çok arıza çıkartır gibime geldi. bakalım Tasarım olarak güzel. Birbirine geçirmeli parçalarda ufak bir kazada dağılır gibime geldi 2018 zontes ile arasında dağlar kadar fark var. 36 Beygir ile yeni başlayanlar için biraz korkutucu olabilir. Bagajın bile elektronik olması hırsızlara davetiyeymiş gibi geldi birazda. Bakalım zamanla görücez.

Motosikleti
    Artık Yok...
    omotor 15 e falan gelmez mondial de ona eşdeğer kalite ve teknoloji olarak en yakın model rx3 evo o bile 19 bin tl.. kaldı ki bu motorlar teknolojik olarak evodan daha üstün bu geliceklerin 18-19 dan aşağı olucağını düşünmüyorum 2 tanede lastik alsnız düz 20 ye gelir motor. ama 15 aşırı iyimser bir tahmin..

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gelir. Gelmez. Pahalı olur. Ucuz olmaz. Alırım. Almam.
    Fakat, Zontes t310 güzelmiş be...
    Motor yağ kapağını isteyen herkesin erişemiyeceği şekilde dizayn etmelerine hayranım...
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Daha öncede dediğim gibi. Zontes iyi geldi, ucuz başladı sonradan şaşırdılar. Bende alacaktım yoksa Zontes250'yi. Bırakmadılar. Birden 8-9 dan direk 12.5'a falan çekmişlerdi. Pulsar candır diyip, pulsar'a geçmiştim bende direk. Hey gidi günler hey...

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019

erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    Makina cok güzel görünüyor... Bakalım ne fiyattan gelecek...

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Başka bir formda biri paylaşmış bugün antalyada tanıtımı yapılıyormuş bildiğim kadarıyla 310r ve 310x modeli vardı sanırım 310adv de oldukça güzel duruyor.Bir kaç videosunda bmw nin 310 modelini ele aldıklarını ona göre geliştirdiklerini ve kıyas yaptıklarını görmüştüm bakalım fiyat makul olursa almak için girişimlere girerim ama 3 modeldede kararsızlığım söz konusu 310r naked aslında tam bana göre 310x ise al beni diyor biraz naked cizgisinden çıksammı diyorum 310x ağır basıyor sonra 310adv gel böyle diyor kalıplı yapılı her yola girerim havası var radikal karar alıp adv mi diyorum sonra 310x e kafam gidiyo kararsızım binip sürmeden netleşicek gibide değil

Motosikleti
    Artık Yok...
    250c.c üstümü bu motorlar yani ötv de üst dilimemi giriyor o zaman ..

fiyatını tahmin etmeniz için diyim bu zontesi sanırım cfmoto üretiyor.. cf motoyuda zonteside her ikisinide mondial getirtiyor..

310c.c ise ötv de üst dilime tabii .. kıyaslanabilicek en yakın model fiyat olarak kuzeni cf400nk olucaktır aynı vergi diliminde oldukları için.. onunda sıfırı 24 bin tl ki onlarda elde kalanlar şu anda ... yani mondial sıfır 400nk çekse bugün çinden sanırım 27-28 den aşağı satmaz en iyimser rakamlarla..

Yok alet 250c.c ise cf250nk dan hesap edebilirsiniz.. onunda sıfırı şu anda 20 bin tl .. tabii ondalarda elde kalanlar.. bugünün onunda sıfırı çekilse 22-23 e satılır herhalde..

zontesin fiyatıda bu bağlamda az yada çok hesaplayabilirsiniz..

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)