Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İri insanlar için başlangıç motorsikleti?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Pulsar 200 NS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda crf 250 L alabilirsin
    Ben yamaha r25 kullaniyorum
    Arkadasimla gezmeye ciktik cok merak ediyordum crf yi
    Degistik benim boyum 181 kilo 65 bayagi zayifim yani
    Boya gore endekslersen tam senin boyuna gore
    Crf tek silindir 250 cc olmasi sebebi ile dusuk devirleri cok atik gazi acar acmaz aninda cevap veriyor nasil desem oyuncak gibi cok seri ve cukurlardan tumseklerden gecmesi cok keyifli altinda bi at varmis gibi hissettiriyor
    Kullandigim crf de hem arazi hem yol tarzi bir lastik vardi sahibi hem hafif arazidede gidiyordu hem sehir icindede ulasim araci olarakta kullaniyordu
    O makineye bir bak Honda CRF 250 L butcen yeterse degerlendir.

Boyle resimde ufak gorundugune bakma bayagi buyuk makine
    Buyuk adamlara buyuk makine onerdim napim 😂

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Merhaba Hocam;
    Eğer iri yapılı isen sana tavsiyem cross makine alma.
    Sele kısmı ince olduğu için insanın bazı tarafları rahatsızlık duyuyor.
    Daha düzgün selesi olan herhangi bir motosiklet seçmelisin bence.
    Ama 2. el olsun. Alıştır kendini en az 10.000 km yapabileceğin kadar uzun bineceğin bir motosiklet almalısın.
    Sonrasında da değiştirmek istediğinde öyle tahmin ediyorum ki iki motor arasında kalıp yine tavsiye almak için buralarda seni görüyor olacağız.
    Şimdiden sana kolay gelsin. Ama kesinlikle ehliyetsiz trafiğe çıkma.
    Mutlaka sorun ile karşılaşıyorsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hemen hemen ölçülerimiz aynı ve sana tavsiye verenlere bakıp gülüyorum.Çünkü asla rahat olacağın makineler değil onlar.Mondial destro 250 var bilenler bilir o bile rahat olmadı bana.

Senin alacağın makine chopper tarzı.Onunda küçük cc olanlar hep çin malı yada yedek parçası pahalı veya yok.Chopper piyasası sıkıntılı ve senin bütçen ve kalıplı olman sıkıntıyı 2 ye katlıyor.Ben zafılayıncaya kadar motosiklet düşünmüyorum.Sen kendin bilirsin.

Motosikleti
    HONDA SPACY, BENELLİ TNT 25,Honda PCX 125
    Sa.ebatlarimiz seninle aynı. 3 senedir Honda spacy 110 kullanıyorum, şehir içi ve şehir dışı yakın yerlere de çok gittim.
    Bu ufak değil mi sana diyorlar.Hayir degil diyorum, çünkü çok alıştım. Sele ve ve diz acısı rahatlığı dolayısıyla tavsiye ederim.Ama son hız düzlük ye 90, yokuş aşağı 100
    Saygılar

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Sevgili iriadam kardeşim ; bu ağabeyin 1,80 boy ve 120 kilo sahibi . İlk olarak girişte inazuma, cbf 150 gibi eski teknoloji motorları istemediğini
    yazmışsın. İnazuma yı müdafaa etmek her ne kadar benim görevim olmasa da , bu alet 250 cc ler arasındaki en güvenli, en sağlam ve en yeni teknoloji
    sahibi motordur . Gelelim benim kullandığım RX3İ evoya . Kendi motorum olduğu için yazmıyorum . Ama bu sınıfta inazumadan sonra
    kullanma rahatlığı ve sürüş kalitesi açısından ikinci sırada gelir. Bütün kros modelleri seyahat rahatlığı açısından beş para etmez . Zongshen bu evoyu
    ben ve dahi benim gibi insan azmanları için üretmiş. Rx3i kullanıcıları sayfa 91 de benim evo üzerinde fotoğraflarım var. 120 kiloluk Bursalıalinin altında son derece heybetli görünüyor . İkinci el fiyatları da tam senin düşündüğün fiyat aralığı içinde. Bence evoyu da bir düşün derim. selamlar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler