Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ben şimdi ne yapcam?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YZF R25
    Arkadaşlar tam bilgisayar almayı planlıyordum, kredi çektim 2 bin tlye alırım diyordum aynı bilgisayar 5 bin tl olmuş.Tezimi sunmam için bilgisayar almam gerekiyor, mezun olamıcam. Sizce biraz daha beklesem mi motoru mu satsam ?
    2bin tl'lik bilgisayar 5.500 olmuş çıldırıcam:(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı ömerfarukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tam bilgisayar almayı planlıyordum, kredi çektim 2 bin tlye alırım diyordum aynı bilgisayar 5 bin tl olmuş.Tezimi sunmam için bilgisayar almam gerekiyor, mezun olamıcam. Sizce biraz daha beklesem mi motoru mu satsam ?
    2bin tl'lik bilgisayar 5.500 olmuş çıldırıcam:(
    Çıldırma git üniversiteye durumu anlat muhakkak bir insan evladı vardır.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Tez için ödünç bilgisayar bulmayı denesen?

Motosikleti
    ns 200
    Okulunuzun kütüphanesinde sunumunuzu hazırlayabilirsiniz yavaş yavaş. Sunum günü gelince bir arkadaşınızdan bilgisayarını ödünç alabilirsiniz. Bilgisayar kiralama yoluna da gidebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınıza durumu anlatın ve bilgisayarını bir haftalığına kiralayın. Hiçbiri olmazsa 1. nesil i5 işlemciye sahip ortalama işlerinizi halledebileceğiniz ikinci el bir bilgisayar alabilirsiniz. Size maliyeti 500 lira olacaktır. Yıllardır kullandığım bilgisayarım 1. nesil i5 işlemcili ve gt420m ekran kartına sahip. İnanın bütün isteklerimi sorunsuz yerine getirebiliyor. Oyun oynamayacaksanız kesinlikle işinizi görür.

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    LGA 1151 Anakart, G4560, GT 1030, 8 GB DDR4 RAM, 500GB HDD, 400W KASA (2.472,44 TL)

Laptop almayacaksan bunları alabilirsin. Ürünlerin sıfır fiyatlarıdır, bu ürünlerin oynatmadığı oyun yoktur (her şeyi kaldırır/bazı oyunları en düşükte).

(NOT: Fiyatlar Teknobiyotikden alınmıştır. Farklı sitelerde farklılık gösterebilir!)

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 den 5 olmaz ya 3.5 fln olur sen nasıl bir bilgisayar alıyorsun anlamadım ki =)

üni kütüphanesine git ya da önemli ise bütcne uygun bir alet al.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı patpop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tez için ödünç bilgisayar bulmayı denesen?
    Kimden akabilirim ki yeri geliyor kardeş kardeşe vermiyor bir çöpünü

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 den 5 olmaz ya 3.5 fln olur sen nasıl bir bilgisayar alıyorsun anlamadım ki =)

üni kütüphanesine git ya da önemli ise bütcne uygun bir alet al.
    Tezim için normal bir bilgisayar alamıyorum.Ekranı full hd olacak ki eski yazıları, orhun yazıtlarını rahatlıkla okuyabileyim ve harddisk ayriyeten sunum yapabilmem için ekran kartı derken.. durum bu

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

Alıntı DesAres adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LGA 1151 Anakart, G4560, GT 1030, 8 GB DDR4 RAM, 500GB HDD, 400W KASA (2.472,44 TL)

Laptop almayacaksan bunları alabilirsin. Ürünlerin sıfır fiyatlarıdır, bu ürünlerin oynatmadığı oyun yoktur (her şeyi kaldırır/bazı oyunları en düşükte).

(NOT: Fiyatlar Teknobiyotikden alınmıştır. Farklı sitelerde farklılık gösterebilir!)
    Sunum yapabilmem için laptop almam gerekiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

Alıntı janset1604 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okulunuzun kütüphanesinde sunumunuzu hazırlayabilirsiniz yavaş yavaş. Sunum günü gelince bir arkadaşınızdan bilgisayarını ödünç alabilirsiniz. Bilgisayar kiralama yoluna da gidebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınıza durumu anlatın ve bilgisayarını bir haftalığına kiralayın. Hiçbiri olmazsa 1. nesil i5 işlemciye sahip ortalama işlerinizi halledebileceğiniz ikinci el bir bilgisayar alabilirsiniz. Size maliyeti 500 lira olacaktır. Yıllardır kullandığım bilgisayarım 1. nesil i5 işlemcili ve gt420m ekran kartına sahip. İnanın bütün isteklerimi sorunsuz yerine getirebiliyor. Oyun oynamayacaksanız kesinlikle işinizi görür.
    Oyunla falan işim olmaz kitaplardan kafa mı zaten zor kaldiriyorum ama harddisk, sunumu rahat yapabilmem için ekran kartı, eski osmanlıca yazıları rahat okuyabilmem için fullhd ekran... v.b benim işimi 2 bin tl'lik şu an ki fiyatla 5 bin tl'lik bilgisayar görüyordu ama alamıyorum işte.
    Acaba bunlar ucuzlar mı ya ? Ucuzlarsa ne zamana ucuzlar şu rahip benim işlerime çomak soktu.Simdi sirasi mıydı yani gelmenin

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Aralıkta 2 bin tl ye aldığım laptop şuan minimum 3500 tl falan belki 3300 e bulunur mutluyum :d Ve 2 bin tl ye ikinci el güzel laptop alırsın.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Kimden akabilirim ki yeri geliyor kardeş kardeşe vermiyor bir çöpünü

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Tezim için normal bir bilgisayar alamıyorum.Ekranı full hd olacak ki eski yazıları, orhun yazıtlarını rahatlıkla okuyabileyim ve harddisk ayriyeten sunum yapabilmem için ekran kartı derken.. durum bu

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

Sunum yapabilmem için laptop almam gerekiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

Oyunla falan işim olmaz kitaplardan kafa mı zaten zor kaldiriyorum ama harddisk, sunumu rahat yapabilmem için ekran kartı, eski osmanlıca yazıları rahat okuyabilmem için fullhd ekran... v.b benim işimi 2 bin tl'lik şu an ki fiyatla 5 bin tl'lik bilgisayar görüyordu ama alamıyorum işte.
    Acaba bunlar ucuzlar mı ya ? Ucuzlarsa ne zamana ucuzlar şu rahip benim işlerime çomak soktu.Simdi sirasi mıydı yani gelmenin
    Öylede yok mu hiç tanıdık okulunda samimi olduğun biri? Kız arkadaşın falan yok mu?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Sen bilgisayarın marka modelini bir söyle, 2000 TL ne zamandı ki dolar o kadar artmadı.

şu rahip benim işlerime çomak soktu.Simdi sirasi mıydı yani gelmenin
    Şu rahip de alakasız bir şekilde günah keçisi oldu... Sanki rahip doları 1.5 ten 5 liraya çıkardı... Suç kesin, suçlu malum denir bir şiirde

Arkdaşımla birlikte MSI marka laptop alıcaktık bu senenin başında aldı arkadaşım bende para bulunca sözde 2 ay sonral alıcaktım 5 ₺ di şimdi baktım fiyata 9k ya çıkmış nedir yahu bi motor parası.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tez icin orhun yazitlarini full okuyabilmesini gerektiren binlerce liralik retina ekranli bilgisayar almasini gerektiren ogrencinin parayla olan drami.

Adi uzerinde thesis, tez. Tezini sunmak istiyorsan bunu parayla degil cabanla ve kanitinla gosterirsin. Bilgisayara bile ihtiyacin yok.
    pea bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Al bak işine,başka makina aramana gerek yok,

Uzun zamandir kullaniyorum ve gayet memnunum.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikin...96928308/detay

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Bilgisayarlar ve işletim sistemleri, neredeyse tüm dünyada dönen mailler, google arama motoru, youtube, android ve ios işletim sistemleri, sql, oracle gibi veritabanları hep amerikan malı. Abd ürünlerine karşı yoğun bir protesto ve boykot var. Yüksek lisans yapma tez yazma.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.hepsiburada.com/dell-vostro-15-3578-intel-core-i5-8250u-4gb-1tb-r5-m420-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-n074pvn3578emea01u-p-HBV00000C8WQI?magaza=Hepsiburada
    bunu alabilirsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    1000 tl ye bile işini rahatça görecek birsürü bilgisayar vardır ama sein derdin aileni ikna edip gtx 1050 ekran kartlı bilgisayar almak olduğu için şartlar değişiyor tabi

Yüksek lisans tezi değil bitirme tezi bir de.
    Dostum ders caliscam diye aileni kandırmaya çalışırken kendini de mi kandırmaya başladın acaba?
    FHD yok son teknoloji ekran karti okuku bitirince kendini oyuna vericem de biraz inandırıcı olsun bari okulu bitiremeyecekmis neymis bilgisayari son model değilmiş.
    Şaka mısınız olm siz?

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Sanırsın ki....Katia ya da makine modelleyip, çalıştırıp, akışkan statiği hesapları yaptıracak.... yadama 3Dmax de pixar a kısa film yapacak... al normal bişey 2. el ... 2. el de çok kral aletler var 2 bin e.. ajitasyon yapma burda

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Motosikletini sat. Otobüsle git gel. Okulunu bitir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)