Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ehliyeti Alana kadar gelen zamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba
    Sonunda A sınıfı ehliyeti aldım, nasıl aldım bende anlamadım ama başardım.
    Daha önce açtığım konular vardı ancak hepsi boşa gitti bu döviz kuru nedeniyle.

Tecrübeli arkadaşlar 2 yıl max süre sonra değiştireceğim motor önerisine ihtiyacım var.

Bütçe 4-7 k arası ne yazık ki, biraz sıkıştım. O nedenle bana 8 k ama 7 e bulursun belki önerisi yapmazsanız sevinirim ekipman ok durumda o hariç para. Ama bütçe i min tutup 5 k civarı daha aktif tavsiyeleri daha hayra geçer :(

1)Aktif olarak artçı ile kullanılacak bir motor.
    2)Yazları Ayda bir 2 saatlik mesafeye artçı ve çadır vs ile götürebilsin istiyorum.
    3) Cc çok önemli değil ama artçı ile 50 km hızla da gitmesin 180 cc ve üstü olsa iyi olur. Yorumları size bırakıyorum
    4) tamir işlerinden anlamam yavaştan öğreneceğim beni üzmesin o nedenle.

Çok fazla böyle konu olduğunu biliyorum önceden tüm konuları okuyup motor satan ile bile anlastım ama bir anda ortaya çıkan durumlar bütçeyi kesti.

Şimdiden teşekkürler
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Aga Pulsar 200NS. 9k sıkışanlardan 7k ya bul. O fiyatlara artık motor kalmadı maalesef.

Bir umut yorum bekliyorum işte :/

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    ikinci el superlight 200.

Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el superlight 200.
    7k+ o maalesef

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Durumumuz vahim cidden o paraya motor kalmamış. Önerim sıkışık olmadığınız bir zamanda tekrar bakmanız

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Anca 125 cc Scooter parası o malesef daha üst motor bulursanız da ya çok yıllık ya kazalıdır başa bela olur

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alacağın makine şu, 5000 tl dediğine bakma,aksesuarli gibi biraz,yoksa 4e alırsın,5.vites bayır çıkarsın, son hızı düşük fakat artcıyla elli ile gitmez 80 le gidersin,sele rahat ve alcakca,çok hafif titreşim var, aynalar geniş, çıktığımda 50-100 km yapmadan inmiyorum, biçok küçük motosiklet kullandim bana uyan bu oldu..Lastikler yeni olsun ya da alırken ekle üstüne, egsozundan zirılti gelebilir, kronik sorunu yok..Bütçe olduğunda büyültürsun.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...87632800/detay

malum siteden bakıyorum, ancak teknik özelliklerinden anlamadıgımdan dolayı alamıyorum =) 2 yıl max kullanıcam

lifan ls200 var 3,5 k ya ama cok kılandım sıfırıda ucuz bu aracın
    kanuni phantom 180cc - 4 k (kanuniden kac diyorlar direk)
    falcon strom 200 4,7k (bir yorumum yok ama cok güzel bir görüntüsü var)
    Rks titanic 200 - 6k (iyi yorumlar okumustum)

vb.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:08 ----------

Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alacağın makine şu, 5000 tl dediğine bakma,aksesuarli gibi biraz,yoksa 4e alırsın,5.vites bayır çıkarsın, son hızı düşük fakat artcıyla elli ile gitmez 80 le gidersin,sele rahat ve alcakca,çok hafif titreşim var, aynalar geniş, çıktığımda 50-100 km yapmadan inmiyorum, biçok küçük motosiklet kullandim bana uyan bu oldu..Lastikler yeni olsun ya da alırken ekle üstüne, egsozundan zirılti gelebilir, kronik sorunu yok..Bütçe olduğunda büyültürsun.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...87632800/detay

rks 150r a bakmıstım , bu s/r diye ayrıldıgında bozdugunu söylediler ondan eledim. şu an izmirde 5k ya sıfırını satıyorlar bu motorun daha gündüz baktım. artçı konusunda sıkıntı yaratır mı ilk mesajımda yazanları göz önüne alırsak? =)
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malum siteden bakıyorum, ancak teknik özelliklerinden anlamadıgımdan dolayı alamıyorum =) 2 yıl max kullanıcam

lifan ls200 var 3,5 k ya ama cok kılandım sıfırıda ucuz bu aracın
    kanuni phantom 180cc - 4 k (kanuniden kac diyorlar direk)
    falcon strom 200 4,7k (bir yorumum yok ama cok güzel bir görüntüsü var)
    Rks titanic 200 - 6k (iyi yorumlar okumustum)

vb.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:08 ----------

rks 150r a bakmıstım , bu s/r diye ayrıldıgında bozdugunu söylediler ondan eledim. şu an izmirde 5k ya sıfırını satıyorlar bu motorun daha gündüz baktım. artçı konusunda sıkıntı yaratır mı ilk mesajımda yazanları göz önüne alırsak? =)
    Artçida sıkıntı olmaz, link attığım ilan r veya s değil, titanic 150, Rde ayak marşı var blok farklı deniyor 2016 ve sonrasıdır r olan. S olan blok titanic 150 blogu diye biliyorum.2015 sıfır almıştım, tek masrafı akü değişimi bugüne kadar, 15000 üstü kilometrede..
    Yukarıda yazdığın 200 lük gelmiyor, konu başlığında silindi mi bilmiyorum,yolda patlamisti sanırım bi motosiklet 2014te, bi daha gelmedi sonraki yıllarda. .

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ucuz ve güçlü motor diyince aklıma hep mondial 150mr vulture geliyor nedense.

tip mip her şey var makinede.

Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçida sıkıntı olmaz, link attığım ilan r veya s değil, titanic 150, Rde ayak marşı var blok farklı deniyor 2016 ve sonrasıdır r olan. S olan blok titanic 150 blogu diye biliyorum.2015 sıfır almıştım, tek masrafı akü değişimi bugüne kadar, 15000 üstü kilometrede..
    Yukarıda yazdığın 200 lük gelmiyor, konu başlığında silindi mi bilmiyorum,yolda patlamisti sanırım bi motosiklet 2014te, bi daha gelmedi sonraki yıllarda. .
    İzmir ve civarında direk 150 modelini bulamadım biraz araştırayım bugün, en azından fiyat olarak uygun ve dediğine göre üzmüyor teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:06 ----------

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ucuz ve güçlü motor diyince aklıma hep mondial 150mr vulture geliyor nedense.

tip mip her şey var makinede.
    Onun incelemesini izledim mini çapır gibi, yolda gördüm parasına göre iyi bi izlenim veriyor ama motor hocam mondial alma hele ucuz mondial alma tamirci olursun 1 seneye demişti 😀

eran_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam konuyu saptırmak gibi olmasın da, nasıl aldım anlamadım derken? Sıfırdan mı başladınız? Ben de yeni A sınıfı için kursa yazıldım da.

Alıntı eran_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam konuyu saptırmak gibi olmasın da, nasıl aldım anlamadım derken? Sıfırdan mı başladınız? Ben de yeni A sınıfı için kursa yazıldım da.
    Aynen hocam hiç trafik tecrübesi vs. yok bende araba dahil, aşırı korkuyordum 1 aydır ara vermiştim derslere. Sınav parkuru ve trafik eğitimini cuma ögleden akşama kadar tek defada aldım cumartesi sınava girdim geçtim. A sınıfı a1-a2 ye göre daha kolay =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:41 ----------

Peki bu falcon strom 200 hk. düşünceleriniz neler? 200 cc yakışıklı ve 2. eli 5k civarı

kullanan deneyen var mı

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

Up ! Up ! Up ! Up !

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Bence mondial zone 180

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce açtığım konular vardı ancak hepsi boşa gitti bu döviz kuru nedeniyle
    $ la ilgili başlıklar var ve her kıpırdadığında haberdar olmamızı sağlıyo

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence mondial zone 180

İlk eğitim aracım idi o, 2 kişi bindiğimizde imdat diye çığlık atıyordu =)

gerçi eğitim aracı oldugundan mahvetmişizdir aleti o ayrı bir konu

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:29 ----------

yok mu başka önerisi olan?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Up Up ! Up Up !

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Tek çareniz pulsar 200 ns başka yok maalesef.

valla su an 4k a 2013 model 8k km de tvs rtr 150 buldum ona bakıyorum

artçı biraz titreyecek artık yapacak birşey yok

Sedotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    [QUOTE=arndiol;4365361]Aynen hocam hiç trafik tecrübesi vs. yok bende araba dahil, aşırı korkuyordum 1 aydır ara vermiştim derslere. Sınav parkuru ve trafik eğitimini cuma ögleden akşama kadar tek defada aldım cumartesi sınava girdim geçtim. A sınıfı a1-a2 ye göre daha kolay =)[COLOR="Silver"]

Dostum motor tavsiyesi dışında, hiç tecrübesiz artçı işine girişmemeyi düşündün mü hiç?

Hani bu kadar tecrübesizlik ilk başta elbet sıkıntı yaratacak, bir de artçıyla bu sıkıntıları yaşamak istediğine emin misin?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)