Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Tavsiye Eder Misiniz

Motovento
    REKLAM ALANI

6500TL bütçem var SS model bakıyordum ama alabildiğim her SS model çürük deniyor. Bana 6500TL bütçeli motor(cup tarzı hariç) tavsiye edebilir misiniz, bu modele bak kafanı ağrıtmaz diyebileceğiniz bir şey.
    Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Verilecek cevaplar belli.
    YBR CBF RTR ve Pulsar seç beğen al. En sorunsuzlari tabiki YBR ve CBF

Alıntı atasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verilecek cevaplar belli.
    YBR CBF RTR ve Pulsar seç beğen al. En sorunsuzlari tabiki YBR ve CBF
    cbf ve ybr almak istemiyorum gördükçe kusasım geliyor artık :D Pulsarlar da bütçeyi hep aşıyor 6.500 ns150 likler hep bi yan yatmalı kazalı filan

Mondial Drift150 al torklu,seri,sorunsuzdur. Mondial 150 zone de tutulan ve şekli şemali güzel motor ,ona da bakabilirsin.

tvs apache 150 veya bulabilirsen 180 lik al veya mondial drift , rks titanic 150 s , hero karizma da olabilir, lifan kp 150 ve kpr 200 de güzel motorlar

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    buteonun dediği gibi 6500tl bandına alabileceğin en iyi motorlar

bajaj pulsar 200ns : bu fiyata sağlamını bulman zor, yüksek km ve haşat 2014 modelleri alırsın anca
    cf moto 150 nk: su soğutmalı ön arka disk ama yedek parça pahalı ve temini zor
    lifan kp150: su soğutmalı ön arka disk, ağır motor rüzgar savurmuyor ve fabrika çıkışı koruma demiri rüzgarlık ve topcase ile beraber geliyor, bu üçü arasındaki en iyi seçenek (2015-2016 modelleri 4500tl civarına bulman mümkün)

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    ikinci el superlight 200

Alıntı darkmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial Drift150 al torklu,seri,sorunsuzdur. Mondial 150 zone de tutulan ve şekli şemali güzel motor ,ona da bakabilirsin.
    Mondial zone180 bakıyorum 5 inden buldum 1-2 tane icleyiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:20 ----------

Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs apache 150 veya bulabilirsen 180 lik al veya mondial drift , rks titanic 150 s , hero karizma da olabilir, lifan kp 150 ve kpr 200 de güzel motorlar
    tvs apachi 180 veya Lifan Kpr bualabilsem 1sn düşünmeden alırım :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:23 ----------

Alıntı Sadistic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buteonun dediği gibi 6500tl bandına alabileceğin en iyi motorlar

bajaj pulsar 200ns : bu fiyata sağlamını bulman zor, yüksek km ve haşat 2014 modelleri alırsın anca
    cf moto 150 nk: su soğutmalı ön arka disk ama yedek parça pahalı ve temini zor
    lifan kp150: su soğutmalı ön arka disk, ağır motor rüzgar savurmuyor ve fabrika çıkışı koruma demiri rüzgarlık ve topcase ile beraber geliyor, bu üçü arasındaki en iyi seçenek (2015-2016 modelleri 4500tl civarına bulman mümkün)
    Lifan kp 150 hemen inlemeye başlıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:24 ----------

Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el superlight 200
    Choppelara hastayım da hangi modelin hangisi iyi hangisi değil hiç bir fikrim bilgim yok. Bahsettiğiniz kubaya ayıt galiba kuba markasını da hiç bilmiyorum mesela bilgin varsa az bilgi verebilir misin.

Hero karizma tavsiyemdir

Alıntı Uğur Başol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero karizma tavsiyemdir
    ilgilendiğim araştırdığım bir motor fakat herkes lastik ebatlarından şikayetçi. Düzgün bir lastik seti bulundu mu karizma için bilmiyorum ama sitedeki en büyük şikayet hep lastik setleri.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Tavsiyem 150 drift

Motosikleti
    Peugeot 103
    Alıntı compliant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6500TL bütçem var SS model bakıyordum ama alabildiğim her SS model çürük deniyor. Bana 6500TL bütçeli motor(cup tarzı hariç) tavsiye edebilir misiniz, bu modele bak kafanı ağrıtmaz diyebileceğiniz bir şey.
    Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
    CBF 250 sen onu yağsız benzinsiz bırakmadığın sürece o motor da seni yolda bırakmaz. Yaktığı çok değil 2-3.5 L civarı. Alırken sesini dinleyin üst kapaktan şak şak sesi gelmezse o motoru alabilirsiniz. Tek teker yapmadığınız ve yağsız bırakmadığınız sürece motor ömürlük yaren gibidir.

Alıntı peugeotcu103 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 250 sen onu yağsız benzinsiz bırakmadığın sürece o motor da seni yolda bırakmaz. Yaktığı çok değil 2-3.5 L civarı. Alırken sesini dinleyin üst kapaktan şak şak sesi gelmezse o motoru alabilirsiniz. Tek teker yapmadığınız ve yağsız bırakmadığınız sürece motor ömürlük yaren gibidir.
    Cbf 250nin üretimi yok diye biliyorum 2008de bitmişti galiba yedek parça sıkıntısı olur diye uzak duruyorum

Motosikleti
    Peugeot 103
    Evet üretilmiyor. Yedek parça sıkıntısı şuan yok ama belki 3-5 sene sonra çıkabilir.

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    CF Moto 150NK

Alıntı Carlsberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CF Moto 150NK
    Cf moto da baktım yedek parçası baya pahalı diyorlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)