Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YBR 125'e ZAM!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    beyazs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar,

Birmot'un sitesinde YBR 125'in fiyati 9 Nisan itibari ile 2.903 YTL olarak gorunuyor. Yeni model icin kapora odemesi yaptik ve onumuzdeki hafta geliyor. Yani simdi biz zamli olarak mi alacagiz motorumuzu?

http://www.birmot.com.tr/Birmot_Port.../YAMAHA_03.htm

Bilgisi olan arkadaslardan yardim lutfen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilker48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyat olarak anlaştıysanız bence fşyat farkı vermemeniz gerekir ama çoğu zaman yapılan ön anlaşmalarda özellikler arabalarda oluşabilecek fiyat zamlarının fiyata yansıtılacağı belirtilir
    saygılarımla

vedat_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125
    bence fiyat farkı vermezsiniz
    doğan güneş batmaya
    açan gül solmaya
    okul bitmeye MAHKUMDUR

tek serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    su an yok
    arkadaslar bende bıse duydum ybr artık turkıyeye gelmıekmıs aldığım duyumlar ne kadar doğru bılmıyom avrupa bırlılığıne uyum sağlamamıs galıba oyle dıyolardı bende 2 ay once sattım ybr mı sımdı racıng beklıyom hayırlısı ıle
    motorsikleti seveni bende severim herkese selam tek tekere devam

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    FZ6 Fazer'de zamlandı. 300 milyon kadar bir artık oldu fiyatında. Yani artık fiyatı 13 küsür değil 14 küsür
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

afterdarq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ybr 125

Arkadaşlar o zaman bende benim başıma geleni aktarayım...
    Bir ay oldu kapora yatıralı ybr 125 için(siyah renk tercih ettim). Motor geldi fabrikada dendi haftaya gelecek dendi... ertesi hafta bu hafta gelicek dendi...her hafta birşekilde oyalandım... En sonunda bu hafta off yeter be deyip gittim paramı geri aldım sözleşmeyide karşılıklı iptal ettik.
    Hemen koştum CBF 250 almaya ama o kadar oyalandımki bu ybr için istanbuldaki bütün CBF 250 ler satılmış şimdide beklemedeyim...

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Evet 0'ı zamlanınca haliyle 2. elleride zamlanıyor.şimdi adamlar direk 2500 ytl diyorlar...Ne yapacağım bilmiyorum.

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    beyaz arkadaşım sen sen ol motor alırken pazarlık yap. bende ybr125 aldımfiyatı 2850ytl idi ama ben motoru 2700 ytl ye indirdim bilgilerinize.bu bütün motorlar için geçerlidir unutmayalım...

kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)
    Gelde çin piyasasına yönelmeee..İşte bu yüzden sevgili halkımız (bende dahil ) çin motorlarına yöneliyoruzz.Ya millet çinden daha da ucuza motor getiriyo,bunlarda habire fiyat arttırıyor
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Kotumuren çok doğru bir laf ettin sana katılıyorum.

designer-samo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BmW F650 (karakaçan)
    sonra motosikletlerin yayılmasını bekliyolar,yapın bakalım zamları nereye kadar
    herşey sende biter, yeterki sen karar ver

tuareg7878 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125
    ticareti olan her mal için pazarlık payı wardır,liste fiayatını tutturabildiklerine satarlar.ancak dişli gelirde pazarlık yapmayı bilirseniz bi de paranın sıcak yüzünü kullanmayı biliyorsanız dannnk diye %2 sonra %5 en sonda yerıne gore %12-15 arası indirimi görürsünüz..bi de vadeli alacaksanız fiyat su ama oncelikle en az 500 veya 750 ytl isterler.aman düşmeyin buna hesap şudur:bugün tuketici kredisi kullanamk isterseniz yıllık en az 2.00 yada 2.50 ile alırsınız,.235 ile ben kredi çekmiştim 5000ytl ayda 580 oduyorum yani 80 ytl faiz.toplamda ise 800 ytl 10 aylık faiz bu da aylık 1.33 yapar, basit olarak formule dersek ;1.33x vade suresi x vadeye kullanılan miktar.=2.903 ytl - 750=2150.. 9 ayda odesek:: 1.33x9=11,97 toplam da bize uygulanacak faiz oranı..o halde 2150ytl x 11,97faiz=257,35ytl toplam da faiz odeyecegız.ancak toplam fiyat üzerinden ödersek 750 ytl *11,97faiz=90 ytl fazladan para alıyorlar hesap ortada..
    gözünü açın kazıklanmayın...
    bu arada ben de ybr sevdalısıydım. 1 ay motor bekldım ha bugun ha yarın ha bu hafta içi ha onumuzdekı hafta içi ama gelmedi.bende amico marka 150 lik bi kros aldım.cnavar gıbı bı makina.2 kişi(105 ben 110 amcaoglum ,abartı yok 30 derce bı rampayı 3. vitesde cıkıyorduk sıfrdan .yormayalım dedım 2. vıtesle sıyırp cıktık .gaza doymuyo makıne yeterkı sen bas o da kendını parcalasın yol da kalmak mumkun degıl.5. vites 9000 devir surat 75 km anca bu kadar gıdıyo.ama ben surat dıslısı takınca rahat rahat 110 yapacagını bılıyom.herekse tavsıye edrım. saygılar

skocyigi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Grup çalışanı indirminden haberdarsınız di mi?

Mesela koç grubu çalışanları yamaha'ları 10% indirimle alıyo, hondacılar bildiim kadarıyla daha da fazla indirim alıyolar.

Bi tanıdık bulmaya çalışın ve mümkünse peşin alın, motorunuz daha çabuk gelebilir. Ben geçen ay ybr aldım, 1 gün bile beklemedim.

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    hondacıların ne kadar indirim aldığını bilen var mı?

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Honda calisanalrı %25 diye biliyorum

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    yuh be çok iyiymiş..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler