Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HGS etiketi arıyorsanız - İstanbul Levent Çarşı PTT'de var

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wing750 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000L Africa Twin
    Motosikletim için HGS almak istedim. Bulunduğum çevrede aramadığım girmediğim PTT şubesi kalmadı. Hiç birinde yok. Aylardır gelmiyormuş. Her şubeden 'İstersen Sirkeci'ye bak belki orada vardır' dediler. En sonunda Levent Çarşı PTT'de olduğunu duydum tesadüfen. İki gün önce aldım. Arayan varsa telefonu (0212) 279 61 00
    Son Ütücü bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    evet güzel bir konu bu HGS yi motorun neresine yapıştırıyorsunuz okumada sıkıntı olmaması için ?

Wing750 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000L Africa Twin
    HGS'nin motosikletin neresinde tutulması gerektiğiyle ilgili çok şey okudum-duydum. Kimisi cama yapıştırmış, kimisi göğüs cebine koymuş. Kimisi de geçerken eline alıp gösteriyormuş. Ben ruhsatın içine sıkıştırdım Köprüyü kullandım test etmek için. Ertesi gün de PTT'nin HGS sitesinden izledim. Doğru okumuş. Aslında HGS'yi okumuyor, plakadan okuyup düşüyor. Onun için bence etiketin çok önemi yok. Eğer hesabınız varsa yeter.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı Wing750 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HGS'nin motosikletin neresinde tutulması gerektiğiyle ilgili çok şey okudum-duydum. Kimisi cama yapıştırmış, kimisi göğüs cebine koymuş. Kimisi de geçerken eline alıp gösteriyormuş. Ben ruhsatın içine sıkıştırdım Köprüyü kullandım test etmek için. Ertesi gün de PTT'nin HGS sitesinden izledim. Doğru okumuş. Aslında HGS'yi okumuyor, plakadan okuyup düşüyor. Onun için bence etiketin çok önemi yok. Eğer hesabınız varsa yeter.
    Evet bende çok şey okudum bu konu hakkında ama bin bilsende bir bilene sor düsturu ile bir kullanana sorayım dedim. Teşekkür ederim :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler