Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

dün gece çevreyolunda motosiklet kazası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz yok
    Selam motorcu dostlarım, dün gece saat 23.30 sıralarında anadolu yakasından avrupa yakasına arabamla gidiyordum, tam çamlıcaya gelmeden 2. köprü çıkışına yakın bir yerde manasız bir trafik oluştu, bir terslik olduğu belli idi, bir araba kazası sandım ilk, ama tam yanlarından geçerken yerde hareketsiz yatan bir kişi ile ondan bir hayli uzakta yerde yatmış motosikleti gördüm, birkaç araba durmuştu, bir kaç tane de motosikletli durmuş yerde yatan adama dogru koşuyorlardı, çok ama cok üzüldüm, ve hiç bir malumat edinemedim, trafik yüzünden duramadım da..
    merak içindeyim, bilgisi olan, haberi olan, umarım ciddi birseyi yoktur arkadasın.
    Bu tip olaylar cok keyif kaçırıcı.

Bu arada ben daha pazar sabahı motor direksiyon sınavını vermiş bir motorcu adayıyım. Hepinize sevgiler, lütfen çok dikkatli olun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Spatula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100KM siyah
    İyi kötü kazanırım para ama kaltptir asıl kumabara bi sevgilim yoksa kollarımda napiim Mondiali altımda :P

Mili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    umarız motorcu arkadaşın durumu ciddi değildir...
    Tüm motorcu arkadaşlar dikkatli olun gerçekten siz dikkat etsenizde karşınızdan gelen yada yanınızdan giden araç dikkatli olmayabilir. Allah hepinize kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inşallah ciddi bişey yoktur herkeze kazasız belasız sürüşler
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar dün gece ben kaza yerindeydim, öncelikle şöyle söyleyeyim ben durdugumda arkadaşın başında yine bizim camiadan bir çift vardı ve gayet güzel ve bilinçli bir şekilde ilgileniyorlardı yaralı arkadaşımızla,
    yanlarına gittigimde arkadaşın bilinci açıktı ve normal bir şekilde konuşuyordu, kafasında küçük bir kanama dışında görünür hiç bir problemi yoktu, ambulans geldi ve arkadaşı hastaneye götürdü, ben abisinin telefonunu aldım ve gelip motoru alana kadar olay yerinde bekledim
    arkadaşın ismi bahadır, başka bir bilgi alamadım yani site üyesi mi değil mi bilmiyorum
    arabanın teki sıkıştırmış ve kurtulmaya çalışırken öndeki arabaya hafif dokunarak dengesini kaybedip bariyerlere çarpmış, sıkıştıran şerefsiz tabiki kaçmış ama arkadaşın çarptıgı arabadakiler son ana kadar oradaydılar, olayı onlardan dinledim
    bu arada hoşuma giden bir şey oldu, kazayı gören tüm motorlar anında kenara çekip olay yerine geliyordu ve oradaki bir teyze bana şöyle dedi, ne kadar çok arkadaşı varmış, siz hepiniz birbirinizi tanıyormusunuz,
    ben de evet dedim, hepimiz birbirimizi tanıyoruz, sık sık görüşürüz, o yüzden gören tüm motorcular duruyor

Motosikleti
    henüz yok
    umarım yoktur, zaten benim en büyük fobim cevreyolu gibi biyerde düsmekti, dün gece gördüğüm manzara da buna tuz biber oldu.. bizikletle bile 30 40 la giderken kendimi güvende hissetmiyorum, düsersem paramparca olacakmışım gibi geliyor, kaldıki cevreyolu gibi arabaların vızır vızır gittiği yerlerde böyle bir sey feci olur. motorla adam arasındaki mesafe baya vardı, bu da adamın hızlı giderken düstüğünü gösteriyor bence. arabasına bakan birkac adam da vardı. kesin bir araba teması oldu gibi geliyor bana.. bu korkuyu nasıl yenicem bilmiyorum.

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Üzüldüm. Umarım ciddi birşey yoktur ve az hasarla atlatır, iyileşir. Bu arabaların sıkıştırma dediği hadise milletin sağına soluna bakmaması ve motorların araçların ölü noktasında çok kalmasından kaynaklanıyor. Kendimizi belli etmek için korna sellektör hatta tekme atmamız mı gerekiyor illa? Allah cümlemizi korusun.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    henüz yok
    neyse arkadasın birseyi olmadıgına cok sevindim simdi keyfim yerine geldi bir nebze, tekrar ulaşırsan benim adıma da geçmiş olsun dersin. bu arabadaki insan nasıl gönül rahatlığıyla uzaklaşabiliyor? ya ben anlamıyorum, bu adam düstü bisey oldu mu falan hiç mi aklına gelmiyor? yani benim basıma gelse allah korusun, arabayla istemeden böyle bir seye sebebiyet versem ordan gidemem ya? nasıl bırakırsın abi orda adamı? motor haksız bile olsa insan hayatı bu..

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    CBR 600F Honda,

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    cok gecmıs olsun..en buyuk korkularımdan bırı cevreyolunda kaza yapmak..kaza yapıp yolun ustunde kaldıgımı dusunemıorum bıle..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R&R
    derin bir nefes aldım sağol Johnny_rook..
    arkadaşımız da işallah tez zamanda düzelip aramıza döner.
    duymasada o bizleri hisseder acil şifalar diliyorum arkadaşım.

merak ettiğim bu tür insanların ilerde cocukları sevdikleri bizim gibi motor tutkunu olursa, adamın yaptığı bu insanlık dışı hareketlerini hatırlayıp sevdiklerini heran kaybetme, onun gibi davranıp bize kaza yaptıran kişilerin korkusuyla nasıl yaşayacak.
    Sessiz ve derinden ....

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Alıntı johnny_rook adlı üyeden alıntı
    bu arada hoşuma giden bir şey oldu, kazayı gören tüm motorlar anında kenara çekip olay yerine geliyordu ve oradaki bir teyze bana şöyle dedi, ne kadar çok arkadaşı varmış, siz hepiniz birbirinizi tanıyormusunuz,
    ben de evet dedim, hepimiz birbirimizi tanıyoruz, sık sık görüşürüz, o yüzden gören tüm motorcular duruyor
    İşte motor camiasını bilinçli kullanıcıları asla birbirini terk etmemelidir. Bugün başkasına olan yarın seninde başına gelebilir. Sende layıkıyla bu dostluk ve dayanışma olayını yaşatmışsın ya yaşa varol arkadaşım.

ayvalikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi MAch 1
    Valla birbiriyle çelişkili iki şey var bence bu kazada. Birincisi arkadaşımızın yaralanması yabiki üzücüdür , ama diğer motor sürücülerinin de organize olmuş gibi durup yardım etmeleri de gerçekten olağan üsütü bir güzellik. Bence bu devam etmeli. Selamlar...
    [B][COLOR="RoyalBlue"][FONT="Comic Sans MS"]" Sana gül veren elde herzaman biraz güzel koku kalır..."[/FONT][/COLOR][/B]

arinrin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X9 250 Evo
    Valla bende baştan okumaya başlayınca için karardı. Yine mi, yine mi.
    Jonny seni okuyunca biraz rahatladım. Umarım arkadaşımız iyileşir. Sıkıştiran ş. ise yine kayıp. Yine yollarda. Yine

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Geçmiş olsun acil şifalar diliyorum arkadaşımıza Bende 1 ay önce durup yardım etmek istemiştim ama malesef vefat etmişti arkadaşımız ama inanin e 5 de 50 ye yakın motorlu durdu az kalsın (kamyoncuyu sucu var yada yok) galeyana gelip linç edeceklerdi ben biraz sakinleştirdim konuyu abisinden öğrendim telefonla konuştum kamyoncunun sucu yokmuş araç sıkıştırınca yandan kamyonun altına girmiş arkadaşlar böle bir durumda lütfen soguk kanlı olun ben sadece bunu demek istiyorum...(kaldıki babamda motorlu trafik kazasında öldü ve çarpan herneyse (kamyon diyorlar ama) bulunamadı sağ duyulu olmakta yarar var... sevgiler saygılar...
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı johnny_rook adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar dün gece ben kaza yerindeydim, öncelikle şöyle söyleyeyim ben durdugumda arkadaşın başında yine bizim camiadan bir çift vardı ve gayet güzel ve bilinçli bir şekilde ilgileniyorlardı yaralı arkadaşımızla,
    yanlarına gittigimde arkadaşın bilinci açıktı ve normal bir şekilde konuşuyordu, kafasında küçük bir kanama dışında görünür hiç bir problemi yoktu, ambulans geldi ve arkadaşı hastaneye götürdü, ben abisinin telefonunu aldım ve gelip motoru alana kadar olay yerinde bekledim
    arkadaşın ismi bahadır, başka bir bilgi alamadım yani site üyesi mi değil mi bilmiyorum
    arabanın teki sıkıştırmış ve kurtulmaya çalışırken öndeki arabaya hafif dokunarak dengesini kaybedip bariyerlere çarpmış, sıkıştıran şerefsiz tabiki kaçmış ama arkadaşın çarptıgı arabadakiler son ana kadar oradaydılar, olayı onlardan dinledim
    Kaza yapan arkadaşımıza geçmiş olsun, dünde ben merterde böyle bir kaza yerindeydim,kurye arkadaşın motorunu bir bayan sürücü altına almıştı, kendi kendine söyleniyordu arabam çizildi diye, tövbe tövbe

Dostum sen elinden geleni yapmışsın sana bravo, işte motosiklet dostluğu bu.

Ben işte bu yüzden motosiklet camiasını bu kadar seviyorum.Birlik,beraberlik,dayanışma,sevgi gibi insani duyguların bizde oldukça yoğun yaşandığını görüyorum ve çok mutlu oluyorum.Arkadaşımıza geçmiş olsun,hepinizi çok ama çok seviyorum...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    arkadaşlar ben motorda daha çok yeni sayılırım ama belki acemiliktendir şu an haddinden fazla dikkat etmeye çalışıyorum ve otomobil tecrübeme dayanarak asla otomobillerin (10-20 km süratler hariç) sağ ya da sol ölü noktalarında dolaşmıyorum. trafikte aralarda gitmem yerine şeridi ortalayıp araba gibi bekliyorum. bu sayede Türkiye trafiğinde daha güvende olucağımızı da tahmin ediyorum.
    kazazede arkadaşa acil şifa dilerim.

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    ya gerçekten çok üzüldüm ya ne bu aralar kaza oluyo ya çok moral bozucu lütfen arkadaşlar daha dikkatli olalım aynalarınızı hep ayarlayın
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    ogün tatile çıkıyodum saat 12.30 sıraları trafik oluştu bide ne göriyim joony_rook çok korktum bişi oldu die ama o ayaktaydı ve yerde başka birinin motoru yatıyodu tur otobüsündeydim durdurmak istedim durdurmadılar ilk molada contiyi aradım oda bilgiyi alamadı nyse şimdi gördümde inşallah arkadaşın bişeyi yoktur orda kazayı görünce beynimden vurulmusa döndüm allahtan yaralanma ile kurtulmuş arkadaş geçmiş olsun tekrardan herkese...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler