Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2.El Commuter motosiklet almak mantıklı mıdır ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Benim çevremde motosiklet kullanıcısı ağabeyim, tanıdıklarım yok haliyle bilgi alacak samimi ve güvenilir ağabeyler,kardeşlerim sizlersiniz

Öğrenciyim,üniversite okuyorum,kağıthaneden kadıkoye motosikletle gitmeyi düşünüyorum. Elime para az geçiyor ve 2.ele yönelmek istiyorum.Honda cb 125e modeli commuter sınıfında ve ne istediğinize bağlı bir motosiklet, deneyim kazanıp satmayı düşünüyorum.. Aklımı karıştıran sorular şöyle:

1- Honda Commuter sınıfında cb ace,cb 125e,cbf 150 modellerini geri çekti ve sadece 125f modeli var.Cb 125 e 'nin piyasası 2017 den önceye kaldı.Peki bu alırken satarken ve "servis" konusunda sıkıntı yaşatır mı?

2-2.el commuter motosiklet almak sizce çok mantıklı mı? Temiz bulunur mu? Bulunursa nasıl anlarız?

3-Cb 125E aldık peki servis sadece hondanın kendı servisi mi olmalı? Önerebilceğiniz motosiklet tamircisi/ servisi var mı ?

4-Bunu alma 0 kilometre kuba superlight 200 al diyebilir misiniz?

Şimdiden emeğiniz için teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Butcene en uygun olanını al geç. Almadan iyice bir kontrol ettir tamirciye. Sonnra da bakımlarını aksatma. Commuter sınıfında honda yamaha tvs bajaj gibi markalarin motosikletleri var. Al bin fazla düşünme, sakın ha ekipmansiz binme! Õğrenci adamsın gelecekte lazımsın bu ülkeye
    Gani bunu beğendi.

Yorumun ıcın sagol hocam,

Ekıpman motosıklet almadan biriktireceğim 5 bin civarı..

Commuter motosıkletler ucuz acaba 2.elde hor kullanılmıs mıdır? Ya da çabuk yıpranır mı ?

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Km si düşük iyi durumda illaki bulunur iyi bak baktır sıkıntı olmaz.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Sıfır sl 200 12 küsür şuan. O paraya 3 tane cb125e alırsın da bana kalırsa cbf 150 al. Yada ikinci el sl200. Ben cbf kullanıyorum. Üni öğrencisiyim. Artık sıkıldım ve sl200 arayışlarındayım.
    HONDA

#BZ3082

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Servis, yedek parça ulaşılabilirliği acısından söylediğiniz modeller arasından hondanın modellerinin hepsini tavsiye ederim. 2. el motosiklet alırken yanınıza bilen birini almanız iyi olur. Motosiklette vuruk kırık olmadığına,motorun düzgün çalıp çalışmadığına(garip vuruntu, tıkırtı sesler gelmemesi)süspansiyonların iyi durumda olup olmadığına, elektrik aksamının düzgün çalışıp çalışmadığına bakınız.
    Siz öğrencisiniz ve İstanbul içinde kullanacaksınız bir scooterde düşünebilirsiniz. Şehir içinde daha pratik kullanım, bagaj,üstü başı daha temiz okula gitme gibi avantajları var.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Cb125e pişmanlıktır.

Motosikleti
    falcon flash 100
    cb 125E al hiç arkana bakma madem öğrencisin sana yeterde artar bile. Servis parça gibi şeyleri hiç dert etme kaç parçası var ki? millet 70 li peugeotları topluyor. İkinci el alırken bir ustaya göstermen yeterli.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    en az ls2 kask, eldiven ve ceketin olmalı. bunlar zorunlu sonra cb125f var bak yeni çıktı güzel makine, şekil olsun dersen tvs apache 150 var. diğerlerinin hepsinden daha performanslı. mondial drift var parçası çoook ucuz. fotoğraflarına bak karar ver.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler