Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Daelim roadwin 250 alınır mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Roadwin 250 piyasası servisi parçası ve motor hakkında her türlü bilgiyi dinlemeye ve fikirlerinizi değerlendirmeye açığım dostlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alınmaz başkan. (nokta)

Motosikleti
    Dimi oluru yok bencede

Motosikleti
    Artık Yok...
    şöyle alınır şöyle alınmaz..

5-6 bin liraya alınır .. o rakamlara çinli ne üdüğü belirsiz bir mal alıcağına en azından markası kalitesi belli bir motor alınır bilinir ..

nasıl alınmaz 5-6 bin üsttüyse alınmaz ..

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Youjoee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Roadwin 250 piyasası servisi parçası ve motor hakkında her türlü bilgiyi dinlemeye ve fikirlerinizi değerlendirmeye açığım dostlar
    Ben de alınmaz derim.
    The Power of The Dreams.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Ben olsam herkese inat alırdım

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    alma alma alma

Motosikleti
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam herkese inat alırdım
    İyi dedin ama kimseye inat yolda kalmak,sıkıntı yaşamak istemiyorum 😊

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

Böyle düşünmüştüm

Motosikleti
    Artık Yok...
    daelimin motoru iyidir önemli olan bu kısmı, daelim iki günlük bir firma değil, pek çok çinliyide cebinden çıkartır.. unutmamak lazım kore malıdır çin değil..
    çinliyle yolda kalırsında bakımlı temiz daelimle zor ..

daelimde motor olarakda parça sıkıntısı çekmessin .. grenaj ve diğer plastik kaplama incik boncuk parçalarda sıkıntı çekersin.

internet kullanmayı biliyorsan yurtdışında her tür parçasıda var..

http://koreanbikeparts.com/index.php/daelim-parts/vjf125-vjf250.html
    https://www.hyosungsource.com/index.php?main_page=index&cPath=92&zenid=3m3qjs4c5 beju3o3r2mg9nc095

tekrar ediyim 5-6 ya alınır o fiyata o ayarda çinliden çakma racing makina alsan onlardada grenaj parça sorunu çekiceksin onlarda mühendislik daha kötü vibrasyon var motor bir zaman sonra artık ızdırap vericek.. bu roadwini alsan en fazla bir düşsen ki Allah göstermesin grenaj problemi çekersin.. dediğim gibi interneti kullanabilme imkanın varsa oda problem olmaz verirsin siparişi gelir 2 haftada ..

5-6 nın üstünede alınmaz o zamanda çünkü hyo bajaj gibi alternatifler giriyor devreye..
    fatih.met bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Kaynaği hatirlamiyorum fakat duydugum kadariyla roadwin 250 brezilyanin cbf150 si diyorlar.

Son anda para sikintisi cikmiyaydi simdi 1 seneden fazladir kullaniyor olacaktim.

Dostum secim senin, sen alinir mi diye sorarsin ama ben alirim. Servis olarak asya motor ilgileniyor diye biliyordum ama net degil bilgim.

Oturus pozisyonu nedeniyle rahatligini dusunenlere hitab eden hafif titresimli ve yumusak amortisorlu bir motor ve tipi cok guzel.

Enjeksiyon yakit sistemi 10 tane ariza sensoru v.s.

Motosikleti
    Artık Yok...
    işin ilginç yanı motor şu anda satılıkda kendi sitesinde.. kendi sitesinde satılıkda olan bir motorun esasen parça tedariğininde olması gerekir..

http://www.daelimtr.com/urunler/1/roadwin/

Motosikleti
    Aslında güzel makina parça kalitesinin hyo ayarında olduğunu duydum ama zamanında bizim piyasaya girememiş, şuan bn251 gibi 16 bin tl olsa biraz reklam ve servis ağını arttırsalar satardı, 5-6 bine satılanların ahı gitmiş vahı kalmış dostlar ben bu sevdadan vazgeçerim heralde

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burada bir arkadaş kullanıyordu gayet memnundu. Ama daha sonra satarken baya bekleyeceğin belli.

Motosikleti
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada bir arkadaş kullanıyordu gayet memnundu. Ama daha sonra satarken baya bekleyeceğin belli.
    O ayrı bir dert hatta en çok kafama takılan diyebilirim

Motosikleti
    Artık Yok...
    ben bu motoru 5-6 bin tl bandında megelli,bumoto, yuki samurai falan gibi çinli racinglerle kıyaslayarak alırdım..

en azından kaliteli bir makineye biniceğimi bilirdim , en azından yolda giderken vidaları gevşemez orası burası yolda düşmez kırılmaz akmaz kokmaz onu bilirdim.. en azından üstünde bir kaliteli mühendislik var onu bilirdim..

daelim dediğimiz marka dünya scooter şampiyonasında 2 kez üst üste şampiyon olmuş ve araba sanayindede araba yedek parçaları üreten dev bir firma .. daelim motorcycle sadece bu büyük kuruluşun minnacık bir parçası..
    motor üretimindede hysoung ile çok ortak arge yapan bir firma.

konuya dönersek yedek parça ikinci el diğerlerinde çokmu var yok.. onlarıda alsanız ikinci elleri tırt elinizde patlar.. dediğim rakam altını çizerim 5-6 bin tl bandında .. o rakamlara zaten ne alabilirsin..

daelimin tek bahtsızlığı yanlış satış stratejileri ve doğru pazarlama taktikleri yapamamakdan tutmadığı için o rakamlarda tutsaydı zaten sıfırı 16-17 bin tl olan bir motorun ikinci eli 11-12 bin tl olurdu.. zaten tutsaydı sıfırıda 16-17 lerde durmazdı 20 leri bulurdu..

Yani ben roadwine alınmaz gözüyle değil tam aksine şöyle kelepir 5 civarına bulsam fırsat gözüyle bakar alırdım..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Saclarimi başlarimi yoldum ben, 5250 liraya. Kaçırdim alamadim. Tertemiz makineydi.

Motosikleti
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu motoru 5-6 bin tl bandında megelli,bumoto, yuki samurai falan gibi çinli racinglerle kıyaslayarak alırdım..

en azından kaliteli bir makineye biniceğimi bilirdim , en azından yolda giderken vidaları gevşemez orası burası yolda düşmez kırılmaz akmaz kokmaz onu bilirdim.. en azından üstünde bir kaliteli mühendislik var onu bilirdim..

daelim dediğimiz marka dünya scooter şampiyonasında 2 kez üst üste şampiyon olmuş ve araba sanayindede araba yedek parçaları üreten dev bir firma .. daelim motorcycle sadece bu büyük kuruluşun minnacık bir parçası..
    motor üretimindede hysoung ile çok ortak arge yapan bir firma.

konuya dönersek yedek parça ikinci el diğerlerinde çokmu var yok.. onlarıda alsanız ikinci elleri tırt elinizde patlar.. dediğim rakam altını çizerim 5-6 bin tl bandında .. o rakamlara zaten ne alabilirsin..

daelimin tek bahtsızlığı yanlış satış stratejileri ve doğru pazarlama taktikleri yapamamakdan tutmadığı için o rakamlarda tutsaydı zaten sıfırı 16-17 bin tl olan bir motorun ikinci eli 11-12 bin tl olurdu.. zaten tutsaydı sıfırıda 16-17 lerde durmazdı 20 leri bulurdu..

Yani ben roadwine alınmaz gözüyle değil tam aksine şöyle kelepir 5 civarına bulsam fırsat gözüyle bakar alırdım..
    Tespitlerin çok güzel teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)