Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İki Motosiklet Arasında Kaldım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Selam arkadaşlar,

Bu hafta motorumu sattım. Aklımda iki motosiklet var şuan.

Sitede bitane 3500km de 2015 model duke 390 var.
    Bide dominar 400 alabilirim sıfır ikisini aynı fiyat düşünürseniz hangisi daha mantıklı sizce.

Bu arada çok çabuk motosiklet değiştiren birisiyim. Motosiklete başlayalı 10 ay oldu. Bu sattığım motor 4. motorumdu şimdi 5. yi alıcam İnşallah.

Her seferinde bu dursun kullanayım biraz diyorum fakat hep böyle sattım malasef.

Abssiz düşünmüyorum aslında mt25 istiyorum fakat absliyi alamıyorum. R25 in frenleri leşti mt25 inde frenleri öyledir büyük ihtimal o yüzden güvenemiyorum.

A2 ehliyetim var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Dominar iyidir, bilmiyorum kullanma fırsatın oldumu ama çok rahat bi makina , bilirsin duke biraz asabidir hem sıfır alma şansın var ayrıca dominarın parca kalitesi pulsar serisi gibi dandik değil 😏
    Huseyin9595 bunu beğendi.

Sedotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Servis, yedek parça gibi maddi konuları düşünmüyorsan tartışmasız Duke 390.
    SRDR KTM 390 ve Huseyin9595 bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Walla ben olsam Duke alırım lakin çift silindirden tekrar tek silindire geçmek ne derece mantıklı bilmiyorum.
    SRDR KTM 390 bunu beğendi.

CrawL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift
    Bence tartışmasız duke 390
    dyavol-77, Huseyin9595 ve SRDR KTM 390 bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Arkadaşlar bende duke390 istiyorum fakat birazda servisi parçasını düşünüyorum.

Yani şimdi bi sıkıntısı çıkarsa cebimden karşılamak zorunda kalıcam kaza gibi durumları demiyorum.
    Dominarda bi sıkıntı çıkarsa ilk sahibiyim garantili mal direk servise giderim diye aklımda.
    Yoksa bende duke390 ı çok istiyorum çok kuvvetli bir alet oyuncak gibi. Duke250 kullandım titreşim vardı rahatsız ediyordu fakat 390 güçlü

Bide ben artçılı kullanıyorum dominar sanırım artçı için daha iyi bir alternatif.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Dominar kullanıcısı olarak Duke diyorum. Ben niye almadım; param yoktu :D
    Kötü yanı ise parça aksesuar fiyatları olacaktır. Zira döviz aldı başını gidiyor.
    Huseyin9595 ve SRDR KTM 390 bunu beğendiler.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Dominar sayfasını bir hayli takip ettim, halinden memnun bir pulsar kullanıcısı olarak dominar almamaya karar verdim. Mal ortada fiyat ortada sıfır makine alıyorsun tercih senin tabiki ama dominar kullanıcıları sayfasını üşenmeden oku en azından son 20-25 sayfasını oku kararına yardımcı olacaktır.

Duke 390 da güzel makine fakat benim o motor için fikirlerim şunlar; agresif bir makine, uçarı bir alet kullanıcısını da gaza getirip gaç açtırma potansiyeli var. Burdan hareketle 2. el aldığın motor zorlanmış yıpranmış olabilir, km düşük motoru temiz sanma o km yi nasıl yaptığıda önemli. Küçük hacimli KTM lerde birtakım sorunlar olabiliyor diye okumuşturm bir kullanıcıdan, büyük motorlarındaki kalite küçüklerde olmuyormuş. Birde tipini sevemedim ben o motorun oyuncak gibi

Şimdi r25, 400nk kullandıktan sonra tek silindir makine rahatsız gelebilir sana, deneyimlemeden sakın alma, imkan varsa farklı günlerde birkaç kere test et alacağın motoru.

Çok sık motosiklet değiştirmişsin, keşke biraz daha sürüş deneyimini arttırarak gitseydin.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Her defasında bunu kullanıcam diyorum fakat dayanamıyorum inşallah bu sefer değiştirmem memnun kalırım.

Evet duke ler çok agresif bende yeni kasa 250 vardı kaliteliydi gayet zaten top speedi çok düşük fakat gaz tepkisi agresif duke 390 ondan çok daha agresif.

Çift silindir kullandım üst üste evet titreşim konusunda tek silindirlilerin bir hayli üstünde fakat yakıtı beni çok üzdü.

Dominarı test edebileceğim biyer bulamadım. duke390 içinde test edebileceğim biyer yok malesef.

KTM bence çok kaliteli rc de kullandım duke te kaliteliydi. RC yi unutamıyorum fakat bütçe yetmiyor malasef :(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    yeni kasayı gördükten sonra eski kasa duke almazdım açıkcası.0 dominar daha mantıklı duruyor.r25 mt25 frenler aynı zaten aslında sorun fren den ziyade balata sorunu.belliki dayanıklı bir balata ama ısırması soğukken baya geç.frenleri test etmek için 5 6 kere sadece ön frenle ciddi ciddi frene abandım arka arkaya.baya bir fark oluyor hissiyat ve ısırma hissi artıyor.kaliperlerden ziyade balatalar sıkıntı bu gidişlede motor falan alamicam yarı sinterli balata yada tam sinteri denicem bakalm fark olucakmı ebc

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    Eski kasa duke alma
    Sıfır dominar alma
    CB500f'i de düşün

Ne alırsan al SIFIR ALMA
    ilk sahibinden 1 maksimum 2 yaşında garanti kapsamında aksesuarlı makine al. Ama yetkili serviste ekspertiz yaptırıp sıfır hatalısını...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    cb500f al (on kraker)

Ama ben yerinde olsam fz6 fazer yada mt07 zorlardım. Bende sürekli motor değiştiriyordum ama 07 den sonra bi dur la nabıyon dedim kendi kendime. Herşeyime yetiyor , daha güçlüsü beni öldürür tecrübem yetmez.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Bende isterim mt7 veya fazer fakat ben kendimde yeterli tecrübeyi görmüyorum hem a2 ehliyetim var bida a almak için uğraşacak vaktim yok şuan malasef.

Eski kasa almak gönlümde yok fakat yeni kasalar 25 üstü.

Dominarı garantili olacak sıfır olacak diye düşünüyordum.İkinci eller daha bomba max.3000km baktım dominara en ucuzu 17.500 felandı zaten sıfırı 18.500.

cb500f +20.000 - +30.000 km olarak alabiliyorum. Ayırdığım bütçe 19.000tl

Mt25 var gönlümde fakat absliyi alamıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Allah gönlüne göre versin ama işin pek zor, dominarda alsan duke 390da alsan 400nk yı sattığına değmez bence.

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    BMW verelim , 2007 , F800 s

abs nin kralı var , Brembo fren sistemi ile ....

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Teşekkürler maşallah bmw ilerki zamanlarda inşallah

400NK yı değiştirdiğime bencede değmeyecekte bakalım artık

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Biraz düşük model Mt 25 alıp kalan paraya da frenleri güçlendirebilirsin

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    O model Rclerle dukeların motor blokları sıkıntılı diye biliyorum. İyi araştır bence. Diğerleri kadar piyasası nedense yok ama bence en mantıklısı CB500F

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi sen dominar al. nasıl olsa pişman olacaksın. hiç durma dominar'ı sat sonra git duke al. bir ay sonra ondan da sıkılacaksın. onu da sat, mt7 al, bir ay bi kullan bakalım. ondan sonra detaylı bir değerlendirme daha yaparız.

bizde vakit, sende para çok nasıl olsa.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Evet bazıları sıkıntılı olabiliyor o yüzden garantisiz almak istemediğim için dominar mı alsam diye düşünüyorum.

Sitede baktım fakat 30bin km altında istediğim fiyata cb500f yok.

hokahey herşeye salça oluyosun dostum. Saçma sapan yorum neden yapıyorsun anlamıyorum. Madem vakit kaybı girip okuyup yorum yapma gereği neden duyuyorsun acaba.
    Bende para çok olsa burda fikir aramam. Değiştirdiğim motorlar da seni alakadar etmez. Üzerine hiçbirinin para eklemiyorum üst cc ye geçiş yapmıyorum.
    duke250i 19.000a alıp 19.000 a sattım ardından r25 aldım 18.000 e 18.500e sattım 400nk aldım 18.500e 18.000e sattım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)