Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

120 Km degiştirilebilinir mi :?

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Bütün motorcu arkadaşlara slm.3 gün önce babam yamaha bws almış 3 gündür sürüyoruz ama cok yakıyor 2 zamanlı oldugu icin. 120 Km oldu böyle giderse motor iflagımızı kurutacak, ve motor cok kücük 2 kişi sıgılmıyor

Bu motoru ybr ile degiştirmek istiyoruz (ybr bayaa az yakıyormuş,ve aynı fiyat)acaba tüketici olarak böyle bir hakkımız war mı

Şimdiden herkese bol motorlu günler ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Valla tüketici olarak böyle bir hakkın olduğunu sanmıyorum. Plaka çıkartmadıysanız belki aldığınız yer değiştirmeye razı olur.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    eğer motorda bir kusur yoksa tamamen satıcının insiyatifine kalmış durumdasınız, yani kabul ederse değiştirir yoksa elindeki mal ayıplı bir mal olmadığı için herhangi bir hakkın yok...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Yalnız YBR vitesli ve baya atak bir alet. BWS ise çok güvenli rahat sürüş yapılan harika bir scooter.
    Pilaka çıkarttığın için ancak 2. el olarak değerlendirebilirsin. Belki satıcı bu konuda sana yardımcı olabilir ama bizim motorcu esnafı malı satana kadar senle dost sonra bi düşman olmadığı kalıyor.

Valla motor benimle abimin daha 3 gün önce aldık motorda hiçbirşey yok ter temiz ilk günkü gibi.PLAKA'da daha çıkmadı motor sizce değiştirilebilirmi acep.

O değilde bu motoru babam alırken yanında YBR125 vardı bu nekadar dedim ayni fiyat dediler ağlıyacaktım almadı babam vitesli diye
    [B][COLOR="Magenta"][CENTER]Motorunuzu arkanızda anneniz varmış gibi kullanın hep:wiinkk:[/CENTER][/COLOR][/B]

a.c.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    economical obstacles,you know...
    arkadaş baştan hatayı yapmıssın alıcagın motoru bır sekılde test etmen lazımdı.Bir yakınından bulup ya da 2. el satan arkadaslardakılerı ınceledıkten sonra alsaydın inş satıcı insaflı cıkar gecmıs olsun

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    o motoru değiştirmezlerrrr alırken görmedin küçük olduğunu hiç sormadınn mı 2 zamanlı diye çok yaktığını öğrenmedin mi

abilerim ablalarım bunları bana değil babama anlatınn adam nuh dedi peygamber demedi.illa bu olacak dedi tabikide biliyordum motorun böyle olduğu4 aydan beri ybr125 diye popomu yırtmıştım ama anlamadı......
    [B][COLOR="Magenta"][CENTER]Motorunuzu arkanızda anneniz varmış gibi kullanın hep:wiinkk:[/CENTER][/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler