Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motoruma.com
Motomax
REKLAM ALANI

Nereye gidiyor?

  CFMOTO Z Force 550
  REKLAM ALANI
 1. #1

  Üyelik
  16 Aralık 2016
  Motosikleti
  Arabacı
  Merhaba,iki teker,iyi gider aşkıyla yanan sırdaşlar;

  Bu aralar fena bir şekilde motor arayışı içerisindeyim,tekeri dönen herşey dikkatimi celbediyor,SS modellere karşı antipatim olsada sesi homurtusu pek nalet çıkıyor zalımın..

  Altımdaki cub motor esasında bisikletten hallice amma velakin,şöyle gidişi iyi olsunda duruşunu varsın ayarlarız gibi accık guvvatlı bir tomor arayışım var.....

  Neyse bu mevzu ara sıcaktı,gelelim asıl mevzuya,içerisinde bulunduğumuz motosiklet camiası nereye gidiyor,piyasa,bütçe,alım gücü,Sankim eski modellere pek bir rağbet olacak gibi...sahi eskiler deyince,forumun eski üyelerine rastlayanınız var mı?hele o eski muhabbetlere..

  Tatlı olarakta;Bu motosiklet tutkusunun başka bir nesnede karşılanma durumu olabilirmi?illaki motosiklet şart mı?yokmudur başka bir alternatifi?

  Neyse konu biraz karıştı idare edin dostlar....

  Rast gele..


  Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
  REKLAM ALANI
  Motomax
 2. #2
  kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  12 Temmuz 2015
  Merhaba, yemek cidden karışık ha, kısa kisa;

  Kuvvetli motorun kuvvetli masrafı olcak dostum , hem şehiricinde çok kullanıyorsan yorucu olabilir, pulsar diyordun en son anlasilan değiştirme zamanın geldi..

  Piyasa demisken temiz ikinci ele rağbet artabilir, en küçük cc satış hep artıyor son zaman. Parası olan pek fiyata bakmadan olmadı taksitle alacaktır belli seviyelerde takılır. ..

  Tatlı meselesinde başka tatlı bunun yerini tutmaz benim için, kısmen ekstrem sporlar olabilir fakat yaş müsait değil galiba ufaktan, hem altı saat paraşüt v.s. düşünüyorum da, cık..Motor fakirin ekmeği bosver.

 3. #3
  Forumdan Uzaklaştırıldı
  Üyelik
  13 Ağustos 2017
  Şehir
  Ankara
  Motosikleti
  WR 250 R
  Motorum olmasa ve arayış içinde olsam bütçeme göre sırasıyla ;
  Ns-Rs200
  Fz6 s2
  Mt07-cb650f -fz8
  Mt09 (bunu şu an kovalıyorum 😁)

  Bu motorları düşünürdüm sanırım.
  Tatlı meselesine gelince bi ara motor mu sex mi şeyisi dönüyordu forumda ..
  bursalıali bunu beğendi.

 4. #4

  Üyelik
  16 Aralık 2016
  Motosikleti
  Arabacı
  Alıştırdılar dostum karışık yemek menüsüne,mide bile alıştı artık bu duruma....

  Piyasada ''Aman km düşük olsun'' diye diye,kalpazanların,simsarların önünü açtılar,iyi mal içerde kalır hesabı temiz 2.el'de çok çok az piyasada..hee denk gelirmi? illaki gelir...

  Masraf kısmında hemfikiriz,esasında mevzu alım gücünü zorlamanın ne derece zorlu ve stres'li olduğu,yoksa parası olan adam don alır gibi motor alıyor...olmayanda güç bela mal sahibi oluyor,ee zaten başka'da bir seçenek yok gibi..

 5. #5
  Selected - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  25 Nisan 2018
  Şehir
  ANTALYA
  Motosikleti
  PULSAR NS150
  Ben direk tatlıya geçmek istiyorum çivi çiviyi söker

 6. #6
  kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  12 Temmuz 2015
  Bakıyorum insanlara piyasa demişken, ihtiyaçlar hiyerarşisinde piramidin tabanında milyonlar, ki piramitten ve neresinde olduğundan da bi haber.Kendisine ne kadar zaman ayıracak. Bu yemekte öyle bir türlü konulmus ki onune; pazarın hep çıkma mallarından yüzlerce malzeme içinde , haliyle türlünün de tadı olmuyor, 'boşlukta sallanan adam' misali tat falan da aramıyor ki insanlar.Bari kapları küçük olmasın değil mi yemeğin, ama tencereler bile zor kaynıyor. .

  Ne demiştik kendine zaman, para, üstelik de risk ayirma, ev geçindirirken insanlar düşünüyor değer mi diye ve değdiği kadarıyla kalbi rahat ettiği kadarıyla yürütüyor gemisini, benzin hep 20 liralık o yüzden alınıyor işte ve hep 50 liralık alanlar da fakirligini biliyor için için..Dostluk ve eski sohbetler di mi birde..Boşver, uzatma ihtimalimden kaçmak istiyorum.Motur iyidir işte, riski güzel ve de avatarı kes, çok benzerler aslında..

  Eski sohbetler mi, eskide kaldı, az daha takilacaktim bak..


  BLUE MOTOR
  Hero Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)