Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motor Aldı, alıyor (tavsiye)

Motovento
    REKLAM ALANI
    TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke RC serisi diye bir seri de yok. Duke farklı bir model RC farklı bir model. Konulara girmeye çekinir oldum yemin ederim bu vatandaş yüzünden.

Konu sahibi arkadaşa tavsiyem de şudur ki 2017 model Ktm 250 Duke "ABS" de kampanya var ve bayiler 20.999tl'ye kadar veriyorlar. Stoklarla sınırlı olduğunu söylediler. Ne kadar doğru bilemiyorum. Ama bu paraya o segmentteki en dolu makina.

Kaydırmalı debriyaj
    Metzeller lastikler
    Ön + arka Bosch Abs fren sistemi
    31 hp / 24nm tork motor
    43mm upside down ön süspansiyon
    PASC – Power Assist Slipper Clutch / Anti-Hopping Clutch

Makina direk "Ready to race" mantığı ile üretilmiş bir makina. Sadece selesi biraz fazla sert o kadar. Diğer tüm özellikleri bence bu sınıf için fazla bile. Fakat son sürat meraklısı isen hemen şunu söyleyeyim bu motor 140km/h'ın üstünü görmüyor. Ecu ile oynamak gerekiyormuş vs.. bence çok gereksiz hareketler ama yine de sana bilgin olması amacıyla söylemek istedim.
    İnan uzun zaman inceledim duke serisini. fakat duke beni yamaha'dan daha fazla düşündürdüğü için yazmadım.

Alıntı LostRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki v-strom 250 ye ne dersiniz?
    Aslında o motoruda ciddi anlamda inceledim ama ihtiyacım ve tercihim naked motor. suzukinin parça fiyatlarını bilmiyorum ama çıplak v-strom zaten pahalı birde onu donatsam 30bin e anca çıkarım.+ olarak seçtiklerim arasında en güçsüzü diyerek ayırmıştım. yinede tavsiye için teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    tnt 250 yada bn251 leri araştır derim ben..
    Benelli MC Türkiye FACEBOOK GRUBU

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Ktm seni neden düşündürüyor ki anlamadım? Ktm aldığında sürekli kaza yapmayacaksın veya sürekli motoru bakıma sokmayacaksın herhalde?

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı devrimkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim önerim bmw g310r, sorunsuz ve rahat olsun demissin bu siniftaki en rahat motor sorun kismiysa arkasinda bmw gibi bir firma var yolda giderken tik diye ses geldi diye git oturup en kücük vidaya kadar kontrol ederler isletme maliyetine gelince burda yani almanyada parcalari yamahadan ucuz Türkiye de nasildir bilemem yakitina gelince normal kullanimda 3.3 -3.6 litre yakiyor 100 km de agresif kullanimda 4 litre gayet seri ve oturakli bir makina 5 aydir kullaniyorum cok memnunum. bence düsün derim.
    Motor güzel ama Türkiyede BORUsan var...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Ktm seni neden düşündürüyor ki anlamadım? Ktm aldığında sürekli kaza yapmayacaksın veya sürekli motoru bakıma sokmayacaksın herhalde?
    Made in India

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ben o örneği yüksek cc al diye değil honda ve yamaha farkını sordun diye vermiştim ...☺

TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok fazla elektronik aksam korkutuyor fakat asıl sebep servis kalitesi diyebilirim.

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben o örneği yüksek cc al diye değil honda ve yamaha farkını sordun diye vermiştim ...☺
    Kusura bakma, öğlen iş yoğunluğu ve dikkatsizce okumadan yorum yapıp geçmişim. bilgi için teşekkür ederim.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı TurboTastic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok fazla elektronik aksam korkutuyor fakat asıl sebep servis kalitesi diyebilirim.
    + her 7500km'de minimum 400-500TL ücret.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Diğer tüm servislerin hizmet kalitesi ve fiyatları da ortada bence bu servis ve yedek parça olayını çok fazla abartıyorsunuz. Diğer markalarla arada bir miktar fark olabilir ama uçmayalım ktm bile olsa 500tl standart yağ bakımı olması mümkün değil.
    SRDR KTM 390 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler