Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ben bi gün fena kavga edicem

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Abi bu gün gidiyorum dümdüz yolumda, önümde kamyonet arkası tuğla yüklü. Ama tuğlalar açıkta kasa desen yarım gibi duruyor üstüme başıma fırlar diye sollamaya çıkacaktım, yolu kontrol ettim müsait olunca sinyalimi verdim, verdiğim sinyali de görsün diye 30-40 metre kadar kamyonetin sol tekerinin hizzasında gittim aynadan görsün diye. Daha sonra sola kaydım gazı açmaya başladım oda oraya kırdı az daha giriyodum arkadan. Geri geçtim ortaya oraya kırdı. Gidip durdurmak geçti aklımdan ama sinirle yanlış yapmaktan çekindim sağa çektim bi sigara yaktım.
    Böyleleri bitmez mi ya?
    GezeGeze bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bitmez kardeşim bitmez...soyu kurusa bile,kavak ağacında yetişir.genede bitmez...
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Önce sakin ol. Ardında R6 ile gidiyorduysan muhtemelen o seni görmeyip sesine tepki vermiştir. Maalesef seninki gibi çuvçuv sesi çıkaran uzay mekiklerine bizim Türk insanı alışık değil. Öyle bir durumda arandaki mesafeyi arttırmak için frenle. Diğer şeride geç. Sonra 1vites düşür yanından geç aklını al

En temizi senin uzay mekiği için bu yol.

Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bitmez kardeşim bitmez...soyu kurusa bile,kavak ağacında yetişir.genede bitmez...
    Ya amacım hız değildi yani tuğlalar güvensiz geldi kasayı çok doldurmuşlar üstünü de örtüp bağlamamışlar. Üzerime fırlamasın diye sollamak istedim. Ya arabada olsam tamam sıkıntı yok. Kafama bi gelse, tamam kask var ama kesin düşerdim yani.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce sakin ol. Ardında R6 ile gidiyorduysan muhtemelen o seni görmeyip sesine tepki vermiştir. Maalesef seninki gibi çuvçuv sesi çıkaran uzay mekiklerine bizim Türk insanı alışık değil. Öyle bir durumda arandaki mesafeyi arttırmak için frenle. Diğer şeride geç. Sonra 1vites düşür yanından geç aklını al

En temizi senin uzay mekiği için bu yol.
    Basıp geçicektimde ne yapacağı belli olmaz diye yapmadım.
    levend84 bunu beğendi.

Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya amacım hız değildi yani tuğlalar güvensiz geldi kasayı çok doldurmuşlar üstünü de örtüp bağlamamışlar. Üzerime fırlamasın diye sollamak istedim. Ya arabada olsam tamam sıkıntı yok. Kafama bi gelse, tamam kask var ama kesin düşerdim yani.
    Suphanallah çok ince.

Motosikleti
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suphanallah çok ince.
    :D ne alaka ya

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Önünü kesip kavga etmektense kenara çekip bir sigara yakarak "belanın uzaklaşıp gitmesini" izlemek! Takdir edilecek ve örnek alınacak bir davranış.
    thedarkfire bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Basıp geçicektimde ne yapacağı belli olmaz diye yapmadım.
    Kamera varsa "Trafiği tehlikeye atacak şekilde ve uygunsuz araç yüklemek" gibi bir şikayetle görüntüyü gönderin gitsin. Bari oradan bir ceza yesin.
    thedarkfire, bursalıali ve Akias bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önünü kesip kavga etmektense kenara çekip bir sigara yakarak "belanın uzaklaşıp gitmesini" izlemek! Takdir edilecek ve örnek alınacak bir davranış.
    Teşekkür ederim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:43 ----------

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamera varsa "Trafiği tehlikeye atacak şekilde ve uygunsuz araç yüklemek" gibi bir şikayetle görüntüyü gönderin gitsin. Bari oradan bir ceza yesin.
    Hocam kamera alıcam alıcam diyorum bi türlü alamıyorum hep unutuyorum. En kısa zamanda bakıcam kameralara.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)