Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125 lik ehliyetle 250 cc lik motor kıbrısa gçirmekte sıkıntı olurmu bilgilendirirsenl

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba herkese iyi akşamlar benim 125 lik kktc eğliyetim var burda motorlar aşırı bağalı olduğu için türkiyeden bir motor almak istiyorum 250 cc lik bir motor alsam gümrükten geçerken bir sıkıntı olurmu ve neler yapmak gerekir bilgilendirirseniz çok sevinirim herkese mutlu akşamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Gardaş onu sizin KKTC gümrük muhafaza memurlarına soracaksın. İstersen 1000cc getirt. Vergisini ödedikten sonra sıkıntı yok. Lakin KKTC'de kaldığım 4 sene için konuşmak gerekirse sana şunu söyleyeyim. Sizin polisler seni hoplatır. KKTC'de ne zamandan beridir Araba, motor falan pahalılandı?
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Arkadaşın eğliyeti varmış,oradada motorlar aşırı bağalıymış..

Tavsiyem belliki bütçe kısıtlı 125lik drift al,hem eğliyetinede uygun...sonradan başın ağrımasın..veya 250cc'ye uyumlu eğliyetli bir gardaşına rica et o alsın sen orada noterden üstüne kaydırtırsın tabi noter ücretleri bağalı değilse...

bws 100 cc ye 8000 tl fiyat biçiyolar birde 2ci el araba çok ucuz ama motor aşırı pağalı

Motosikleti
    MT-07
    İyi hoş diyorsunda motoru getirme prosedürü ne? Türkiye'de sıfır olması şartı var mesela. Ha ben 6ay yada 2yıl hangisi bilmiyorum, TR'ye girip çıkarım o zaman sorun çözülür diyorsan bu yolu dene. İnanki pek bilemeyiz. KKTC'nin gümrük yasalarıda farklı. Tavsiyem Girne Liman'a inip bir soruşturman.

Bws 100cc'ye burada Kronik sorunlu Pulsar veriyorlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)