Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HONDA CBR 125 REPSOL yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar motor almayı düşünüyorum birtane honda cbr 125 repsol buldum 2013 model 15.750 km de ekstraları tiger egsoz, koruma takozu, ayarlı manet, elcik, sıfır michelin lastık. motorda 8500 tl hasar kayıdı varmış ama motorum çok temiz yetkili servise götürür baktırız dedi. motoru hasar kayıtlı almış öğrenmek için şimdi satıp cbr 250 alıcakmış motora 9000 tl istiyor bu motora ben kaç para teklif sunayım ? yardım ederseniz ço0k sevinirim teşekkü ederim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Kardeşim 8500tl hasar kaydı var 9000tl istiyor. O motordan hayır gelmez. Uzak dur. Git Pulsar 200 NS al daha temiz. Paranı çöpe atma yada araştırmaya devam et. Saydığın ekstralar max 1000tl etmez...
    hüseyin can ve Stock Sever bunu beğendiler.

abim öncelikle ilgin için teşekkür ederim sadece egzosun sıfır 1100 tl önemli olan burada ekstra değil ben bu motora 7000 tl sunsam adam kabul etse alsam yarın bir gün geri 6500 7000 satamazmıyım temiz cbr ların piyasası 11-13 bin tl arası benim bütçem 9-9500 felan

Motosikleti
    MT-07
    Bulaşma dedikçe zorluyorsun. O motoru akordeon etmiş adam. 8500tl hasar kaydını yaptığında en az 1sene önce idi. 1sene önce 8500tl o motorun kendi fiyatı idi. Para senin. Hayat senin. Zorlayacağım ben diyorsan sen bilirsin. Lakin orjinal Akrapoviç kimse 125cc makineye takmaz. Aliexpress'ten stickerlı, lazer işlemeli geliyor 250tl ye

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Ben sana kullanıcısı olarak söyleyeyim , adamın nasıl kullandığını bilmiyorsun, 9 bin tl bütçen varsa daha yeni bir motor bak bütçene pulsarın yeni kasa motorları geliyor, maksimum 1-2 yaşında motor al , hasar kaydı vs vs satarken dert olması ayrı kaza geçirmiş motor dikiş tutmuyor kaynak oluyor disk eğri oluyor balataları taş gibi adi balata takmış oluyor

şahşen 9000 tl bütçeye ben sıfır gibi bir pulsar bakarım,

Ha pulsar honda kadar kaliteli değil dersin ona yorumum yok bızıklanmış ellenmiş motordansa ben yeni motoru öneririm , satarkende kolay binerkende, MUhakak servis bakımlı yeni birşey bakın,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler