Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
RKS City Blade
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Dolar Bey N'apıyorsunuz?

Mondial E-xtreme Max 150
    Trendy 50
    Motosiklet Online
    chaqalqarlos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şahsen benimle aynı düşünmediği için değil, düşünmediği/düşünemediği için kızıyorum mesela.
    kızmak ayrı bişey hocam ona sözüm yok. Fikrine saygı göstermek zorunda herkes herkesin. Ama beddua boyutunda yazılar hiçbir tarafın hakkı değildir diye düşünüyorum. Benim de fikrini beğenmediğim burada birçok insan var ama kimseye fikrinden dolayı inşAllah eve gidince karı koca birbirinizi kesersin vs demiyorum.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Yamaha Motosiklet Kampanyası
    Motomax
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    hazine bakanı açıklamayı yaptı yeni ekonomik model kararlı ve değişim hedefleyen durumda olacakmış okadar ... Ne açıklayacaklarını bulamamışlar ovp diye birşeyden bahsetti :D ne olduğunu onlarda bilmiyormuş henüz..

Herkes sıkı dursun.

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Damatın konuşmasını özetliyorum;

Yapacaz işte bişeyler...

Adamlar ülkeyi sittin senedir yönetiyor hala onu yapacaz bunu edecez... TL bir günde %10 değer kaybetti...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Dağ fare doğurdu.
    Yeni ekonomi sistemini anlattı: Yeni bir sistem geliyor.
    Metilen bunu beğendi.

size adını unutturdular ben hatırlatiyim tekrardan.''EKONOMİK KRİZ''şu saatten sonra ne yaparlarsa yapsınlar salağı oynayarak kurtaramazlar.çıkıcaklar dicekler krizdeyiz zor durumdayız.hala dayılık yapıyorlar bizi sarsmaz falan benim çok hoşuma gidiyor sene sonuna kadar 10 tl olur umarım dolar.maaşlar falanda yatmaz anca o zaman haaa ekonomik kriz var dicekler.yunanistan bile battı çıktı şu an bizim önümüze geçicekler.tarım yok hayvancılık yok yurt dışından ot ve çekirdek ithal eden bir hükümet düşünün.nese yada düşünmeyin otlayın siz ha bu arada ekonomi bakanı çıktığından beri 15 kuruş dolar ve euro arttı altını söylemiyorum muhtemelen bugun açık kuyumcu bulamazsınız

Motosikleti
    N/A
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kızmak ayrı bişey hocam ona sözüm yok. Fikrine saygı göstermek zorunda herkes herkesin. Ama beddua boyutunda yazılar hiçbir tarafın hakkı değildir diye düşünüyorum. Benim de fikrini beğenmediğim burada birçok insan var ama kimseye fikrinden dolayı inşAllah eve gidince karı koca birbirinizi kesersin vs demiyorum.
    Benim anlatmak istediğimi anlayan anladı siz işi farklı boyuttan yorumladınız saygılar

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlatmak istediğimi anlayan anladı siz işi farklı boyuttan yorumladınız saygılar
    tabi eminim öyledir. Neyse saygılar bizden.

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    aramızdaki patronlar bugünkü satışlarını durdurmakla meşgul sanırım :D hiçbiri yorum yapmadı bugün.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200RS
    2379 Çelik malzeme siparişi yazdım satın almadan aradılar malzemeyi aldığımız yer satışı durdurmuş.Sen böyle bir günde ekonomik paketle ilgili açıklamayı yapmak için bile mitingin bitmesini bekliyorsan zaten bir şey açıklamana gerek yok.Kim ciddiye alırki.
    Metilen ve MSMorkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2379 Çelik malzeme siparişi yazdım satın almadan aradılar malzemeyi aldığımız yer satışı durdurmuş.Sen böyle bir günde ekonomik paketle ilgili açıklamayı yapmak için bile mitingin bitmesini bekliyorsan zaten bir şey açıklamana gerek yok.Kim ciddiye alırki.
    evet sabah bende motosiklete tur camı alacaktım parayla gittim dondurmuşlar sistemleri :D benzinciler satışı durdurmasında yolda kalmayalım tek derdim bu şu an

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TV e Berat çıktı 40 kuruş yukseldi dolar

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yeni yaptırım yapacaklar demir çeliğe ek vergi onunla alakalı herhalde.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TV e Berat çıktı 40 kuruş yukseldi dolar
    elimden aldın çeyrek altın 400e koşuyor ayrıca
    konuşmasını başından beri izliyorum ne dedi hakkında en ufak fikrim yok kendisininde yok belliki boş konuşuyor.meclis bu gidişle bayramdan sonra apar topar açılır.ülke elden gidiyor.

Motosikleti
    Artık Yok...
    arkadaşlar hayat temelde basit olarak gelir ve gider dengesidir.. bu kadar basit.. siz 3 binlira maaş alıp 5 bin lira para harcarsanız her ay ne borcunuz biter ne derdiniz.. şu anda ülkenin hali budur.. dövizin faizlerin nedeni budur..

Geçen sene resmi verileri okumuşdum avrasya,osmangazi,3.köprü hepsi zarardaymış .. bu zarar kimse zarar yapanamı asla onlar tahhattüt edilen paralarını tıkır tıkır alıyor onların parası sizin benim cebimizden vergilerimizden çıkıyor.. sonra diyoruz niye vergiler bu kadar ağır niye falanca ek vergisi çıktı..

üretim yok nerdeyse ama tüketim çok fazla ülkede.. yukarda dediğim örnek işte 3 bin lira maaş alıp 5 bin lira harcarsanız her zaman borçlu kalmaya fazla faiz ödemeye mahkum kalırsınız.. dövizde artar dolarda çıkar benzinde çıkar her şeyin fiyatı artar..
    kulspruta bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Bugün 10 ağustos 2018 ve beklenen kriz bugün başladı. Herkese sabır dilerim. Hayat uzun yıllar kolay olmayacak.
    blk_pasa bunu beğendi.

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Benzinin 8 tl'den başlayarak kademeli zamlanmasını bekliyorum

snappy x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    bişeyler ezberlemmiş bişeyler dedi de ne dediğini çözen var mı ?

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Alış Satış Saat
    USD Dolar 6,3360 6,3400 16:15
    EUR Euro 7,2480 7,2670 16:15

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:22 ----------

Alıntı gorefest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzinin 8 tl'den başlayarak kademeli zamlanmasını bekliyorum
    yunanistanda benzin 1,6avroydu galiba. x7,26 yaparsak 11,61 yapar. Ötv sabitlemesi karşılamıyor şu anda.
    instagram.com/gerivites

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Financial Times: Türkiye'nin liradaki düşüşü durdurmak için önünde 5 seçenek var

aslında piyasalar bir hafta önce iyi bir haberle durulabilirdi. sadece mantıklı ve ayağı yere basar bir yaklaşım beklediler. tabi biz yine kanal istanbul yapacağız, dış mihrak filan deyince, herkes anladı mali disiplin kalmayacağını, yine paraların har vurup harman savrulacağını. ondan yükseldi.

şimdi de damat bey yeni ekonomik yaklaşım açıklıyor. bugün saat 14:30 demişlerdi, geç başladı. başlamak için bayburt mitinginin bitmesini bekledi. peki ne oldu?

sanki daha 2 dk. önce mitingde bayburta duble yollar filan vaadleri verilmemiş gibi çıkmış mali disiplin diyor. sen hala bayburta yol, kütahyaya havaalanı, kanal istanbul filan dersen, bunların suçu dış mihrak dersen herkesi korkutursun. millet "bunlar yine paraları inşaata gömecek" diye düşünür dolara abanır. zaten konuşma bitmeden dolar fırladı yine.

konuşmada yeni ekonomi modeli filan göremedim. daha çok piyasanın gazını almaya yönelik açıklama gibi duruyor ama zaten artık durum açıklama filan yapıp durulacağa benzemiyor. Allah yardımcımız olsun.

Beklerdim ki ovp (orta vadeli plan) öncesi kısa vadede ülkeyi ferahlatacak ne planlandı, bu hallere düşmemek için ne yapacağız onlardan bahsetsin ve ivedilikle bu işlere başlansın. onun yerine "bu yükesliş mantıklı değil" dedi. yani neden dolar neden yükseliyor biz de bilmiyoruz diyor.

Sıkı tutunun.
    gorefest ve drtayfun bunu beğendiler.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    lan bu neeee

Alış Satış Saat
    USD Dolar 6,4840 6,4930 16:23
    EUR Euro 7,3870 7,4160 16:23

Alış Satış Saat
    USD Dolar 6,5760 6,5860 16:28
    EUR Euro 7,5040 7,5280 16:28

Alış Satış Saat
    USD Dolar 6,7940 6,8010 16:30
    EUR Euro 7,6220 7,6230 16:30

Bajaj Dominar 400
    Benelli BN-251 Reklam Filmi
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)